جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

متولدین فروردین

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

شما این روزها اعتماد به نفس زیادی یپد کرده اید و این موضوع همان قدر که می تواند خوب باشد می تواند شما به دردسر نیز بیندازد. طبیعتاً یکی از بزرگترین تواناییهای شما این است که می توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنید. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می تواند جلوی بعضی از کارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می تواند باعث شود شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده اید که کاری جدید را شروع کنید وخیلی سریع آن را تمام کنید. فرامش نکنید که کمی احتیاط هم شرط عقل خواهد بود.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

شما روزهای کاملا شگفت انگیز و شادی را سپری خواهید کرد و تمام این هیجانات به خاطر روحیه‌ی شادی است که شما به تازگی در درونتان بیدار ساخته اید. فعالیت‌های شاد، ممکن است شما را از انجام کارهایتان باز دارد به این موضوع دقت داشته باشید. برای اینکه شادیتان دوامم بیشتری داشته باشد و لذت بیشتری ببرید، بهتر است دیگران را نیز در شادی‌تان شریک سازید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

امروز دیگران از شما انتظارات زیادی دارند، چرا که ماه و پلوتو احساسات شما را تحریک می‌کنند. شما تا حالا انگار در تورهای جادویی مرموز سیر می‌کردید، ولی حالا وقت این است که درمورد کارهایی که پیش رو دارید تصمیم جدی بگیرید. ولی شما نمی‌توانید سرعت روند کاری خود را تندتر کنید، پس ناامیدی را کنار گذاشته و سعی کنید با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 

متولدین تیر

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

شما در زندگی تان فردی مثبت بین هستید به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌ایند به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هر چند خیلی بزرگ باشد نمی‌تواند مانع شما شود.شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبت تان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می‌دهد.استدلال‌ها و آنالیزهای که در رابطه با دیگران انجام می‌دهید یا حدس می‌زنید کاملا به واقعیت می‌پیوندند اما توصیه می‌کنیم به انها زیاد اهمیت ندهید زیرا باعث می‌شوند که شما رفتاری نا عادلانه را پیشه خود کنید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

وقتی که احساس گیجی و پریشانی می‌کنید واقعا دست پاچه و نگران می‌شوید در حالیکه دیگران شما را به عنوان شخصی می‌بینند که گام‌هایتان را استوار و مطمئن بر زمین می‌گذارد. با وجود اینکه ماه نشان شما هنوز تحت تاثیر زحل تاریک و محزون است و در اولین خانه از شخصیت شما قرار دارد، افکارتان در ابرها شناور هستند. سیاره حاکم شما عطارد اکنون مقصر است چرا که به نپتون رویایی می‌پیوندد تا شما را به یک سفر جادویی و مرموز بفرستد. ممکن است زمانیکه از دنیای خیال به زمین برمی‌گردید بین حقیقت و خیال غوطه ور باشید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

ممکن است امروز بتوانید مشکلی را در محل کارتان حل کنید و یا موقعیتی مناسب برای برتری و موفقیت بوجود بیاورید. همچنین شما می‌دانید که این بخشی از یک نتیجه بزرگتر است که برای زمانی با شما خواهد بود و برای این مشکل راه حل آسانی وجود ندارد. نتیجه گیری‌های شما درباره کارتان نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کنند و دری به روی درگیری شدید عاطفی برای شما باز می‌کند. زیرکانه ترین سیاست شما الان این است که مشغولیت‌های خود را کمتر کنید؛ به خاطر اینکه یکباره می‌بینید که در یک تعارض قرار می‌گیرید و حتی اگر برنده باشید باعث می‌شود بازنده شوید.

 

متولدین مهر

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

حتی اگر شما اخیرا در محل کارتان اوقات سخت و دشواری را تجربه کرده باشید امروز احتمالا در رابطه با آن چه اتفاق افتاده احساس بهتری دارید. متاسفانه تغییر احساسات درونی شما ممکن است توسط این افکار شما که از اشتباه دوری کنید تاثیر گرفته باشد. مطمئن شوید که به اشتباه انکار و تکذیب دچار نشوید و بدین ترتیب میتوانید تمام روز خود را از نگرانی و اضطراب رهایی بخشید. بهتر است که کنترل فشارها و استرس‌های خود را در دست بگیرید و به جای اینکه وانمود کنید همه چیز مرتب است این وضعیت را مدیریت کنید.

 

متولدین آبان

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

امروز شما باید مثل کرگدن پوست کلفت باشید!! برای اینکه دوستانتان بیخودی و بدون هیچ دلیل واضحی حسابی بهتان سخت گیری می‌کنند. خوشبختانه اسلحه جادویی شما اینجا موثر واقع خواهد شد و آنهم توانایی شما در استفاده بهینه از انرژی تان است و این شما را از اعتراض‌هایی که در نهایت اصلا هم هیچ کاری از پیش نمی‌برند مصون خواهد ساخت. شاید وسوسه شوید که با جنگیدن از درستکاری و بی عیب بودن کارتان دفاع کنید، اما باید بدانید که درگیر شدن اصلا شما را به راه حل مشکل نزدیک تر نمی‌کند.

 

متولدین آذر

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

افکار عالی و آرمانی‌تان امروز ممکن است که مورد آزمایش قرار گیرند. اگر بخواهید با دیگران درگیر شوید، فکر نکنید که هیچ کاری را درست انجام نداده‌اید. این ممکن است به خاطر این باشد که شما تصمیمات‌تان را فقط و فقط براساس ارزش‌های خودتان می‌گیرید و کاری به این ندارید که در جهان واقعی چه خبر است. نیازی به این نیست که بخواهید باورهایتان را تغییر دهید. فقط روش‌تان را برای رسیدن به اهداف تان تغییر دهید.

 

متولدین دی

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

امروز ژوپیتر دور بر سیاره بخت شما یعنی بهرام می‌چرخد و اگر شما كاری را شروع كنید یا یك رابطه عاشقانه را آغاز كنید در هر دوی این كارها موفق خواهید شد. خودتان را دست كم نگیرید، شما می‌توایند بهتر از گذشته كار كنید. اما حواستان باشید كه بیشتر از توانایی خود مسئولیت قبول نكنید. ابتدا روی اهداف خود تمركز كنید و بعد كارتان را شروع كنید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

باوجود اینکه امروز از احساسات‌تان خوشتان نمی‌آید، اما می‌دانید که باید آنها را ابراز کنید. ولی هنر شما در این است ک طوری آن را بیان کنید که کسی بدش نیاید. البته اگر از این کار خجالت بکشید، حل کردن مشکلات و حرکت کردن برایتان مشکل می‌شود. پس احساسات درونی خود را با کسی که بهش اطمینان دارید مطرح کنید، اما در قبال رفتاری که دارید مسئولیت پذیر باشید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

بان بودن لطف بزرگی است که شما به اطرافیان تان دارید اما هر کس و شخصی لیاقت این همه محبت شما را ندارد.محبت تان را خرج هر شخصی نکنید.تا دیگران از شما نظری را نپرسیده اند در ﺁن رابطه نظر خود را مطرح نسازید زیرا بعدها خواهند گفت که شما ایده‌ها و عقاید شخصی‌تان را به ﺁنها تحمیل کرده‌اید.امتیاز :

برچسب ها : فال , فال امروز , فال روز , فال روزانه , فالروزانه , فال 25 مرداد 1394 , فالروزانه 25 مرداد 94 , فال 25 مرداد , فال روز 25 مرداد 94 , طالع 25 مرداد 94 , طالع بینی 25 مرداد 1394 , فالروز 1394/05/25 , فال 1394/05/25 , فال حافظ , فال حافظ 25 مرداد 94 , فال حافظ روزانه , فال حافظ روزانه 25 مرداد , فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394 , فال 25 مرداد 94 , فال روزانه 1394/05/25 ,
فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394 نوشته شده در شنبه 24 مرداد 1394 ساعت 19:3

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
تنها زنی که تمام مردهای دنیا از او میترسند!! (عکس)
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32 دوازدهم مهر
دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم به نام شهید گمنام
دانلود مراسم شب سوم محرم ۹۳ حاج محمود کریمی هیئت رایت العباس (ع)
دانلود فیلم ارباب حلقه ها ۲ ، دوبله فارسی
دانلود آهنگ جدید یاسر بینام به نام یکی مثل من
دانلود آلبوم جدید بهرام نورایی به نام اشتباه خوب
خواص درمانی انواع خوراکی های سبز
طرز تهیه قارچ سوخاری پنیری
دیدار محمدرضا پهلوی و صدام حسین (عکس)
دلالان طلاق
اختراع سرنگ سه بعدی و بدون درد (عکس)
بالاخره مقبره اسکندر مقدونی و خانواده اش کشف شد
هشت قدم تا آرایشی فاخر برای مهمانی عید
دانلود آهنگ جدید Beyonce به نام Die With You
دانلود WinZip Pro 19.0 Build 11293 – نرم افزار فشرده سازی و آرشیو فایل ها
کار وحشتناک ارتش ترکیه با یک کُرد (+عکس)
ژوله و دختر تازه متولد شده اش (عکس)
کاریکاتور/ خطای جیب سعید مرتضوی!
برای درمان سرفه گل گاو زبان مصرف کنید
فال روزانه یکشنبه 18 مرداد 1394
دانلود آهنگ جدید عباس روشن زاده به نام ستاره
شیرینی مربایی فندق و بادام ویژه نوروز 94
خواننده مبتلا به سرطان روی صحنه می خواند!
دانلود آهنگ جدید علی باقری به نام کنج اتاقم
همدلی در بین همسران توافق بین همسران
دانلود آپدیت یوزر پسورد جدید نود32 24 مرداد
آرایش غلیظ خانم بازیگر باعث سانسور سریال تلویزیونی شد +تصاویر
عکس قربانی (سهیلا جورکش) اسید پاشی اصفهان
دانلود آهنگ جدید سعید اظهری و رضا رویگری به نام ستاره ی سرد
داعش دست یک شهروند عراقی را قطع کرد + عکس
طرز تهیه ژله سمنو
عکس های دختران خوشگل خارجی مخصوص والپیپر
دانلود آهنگ جدید فاتح نورایی به نام خوشبختی
دانلود آهنگ جدید علی باقری به نام هشت و شش
ارث بردن بهشت توسط مۆمنان
وزارت نفت: راه‌آهن را نمی‌خواهیم
چرا مردم خودرو نمی خرند؟
دانلود AVS Video Editor 7.0.1.258 نرم افزار ویرایش فیلم
آخرین مطالب
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .