جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

متولدین فروردین

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

شما این روزها اعتماد به نفس زیادی یپد کرده اید و این موضوع همان قدر که می تواند خوب باشد می تواند شما به دردسر نیز بیندازد. طبیعتاً یکی از بزرگترین تواناییهای شما این است که می توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنید. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می تواند جلوی بعضی از کارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می تواند باعث شود شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده اید که کاری جدید را شروع کنید وخیلی سریع آن را تمام کنید. فرامش نکنید که کمی احتیاط هم شرط عقل خواهد بود.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

شما روزهای کاملا شگفت انگیز و شادی را سپری خواهید کرد و تمام این هیجانات به خاطر روحیه‌ی شادی است که شما به تازگی در درونتان بیدار ساخته اید. فعالیت‌های شاد، ممکن است شما را از انجام کارهایتان باز دارد به این موضوع دقت داشته باشید. برای اینکه شادیتان دوامم بیشتری داشته باشد و لذت بیشتری ببرید، بهتر است دیگران را نیز در شادی‌تان شریک سازید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

امروز دیگران از شما انتظارات زیادی دارند، چرا که ماه و پلوتو احساسات شما را تحریک می‌کنند. شما تا حالا انگار در تورهای جادویی مرموز سیر می‌کردید، ولی حالا وقت این است که درمورد کارهایی که پیش رو دارید تصمیم جدی بگیرید. ولی شما نمی‌توانید سرعت روند کاری خود را تندتر کنید، پس ناامیدی را کنار گذاشته و سعی کنید با دیگران ارتباط برقرار کنید.

 

متولدین تیر

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

شما در زندگی تان فردی مثبت بین هستید به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌ایند به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هر چند خیلی بزرگ باشد نمی‌تواند مانع شما شود.شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبت تان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می‌دهد.استدلال‌ها و آنالیزهای که در رابطه با دیگران انجام می‌دهید یا حدس می‌زنید کاملا به واقعیت می‌پیوندند اما توصیه می‌کنیم به انها زیاد اهمیت ندهید زیرا باعث می‌شوند که شما رفتاری نا عادلانه را پیشه خود کنید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

وقتی که احساس گیجی و پریشانی می‌کنید واقعا دست پاچه و نگران می‌شوید در حالیکه دیگران شما را به عنوان شخصی می‌بینند که گام‌هایتان را استوار و مطمئن بر زمین می‌گذارد. با وجود اینکه ماه نشان شما هنوز تحت تاثیر زحل تاریک و محزون است و در اولین خانه از شخصیت شما قرار دارد، افکارتان در ابرها شناور هستند. سیاره حاکم شما عطارد اکنون مقصر است چرا که به نپتون رویایی می‌پیوندد تا شما را به یک سفر جادویی و مرموز بفرستد. ممکن است زمانیکه از دنیای خیال به زمین برمی‌گردید بین حقیقت و خیال غوطه ور باشید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

ممکن است امروز بتوانید مشکلی را در محل کارتان حل کنید و یا موقعیتی مناسب برای برتری و موفقیت بوجود بیاورید. همچنین شما می‌دانید که این بخشی از یک نتیجه بزرگتر است که برای زمانی با شما خواهد بود و برای این مشکل راه حل آسانی وجود ندارد. نتیجه گیری‌های شما درباره کارتان نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کنند و دری به روی درگیری شدید عاطفی برای شما باز می‌کند. زیرکانه ترین سیاست شما الان این است که مشغولیت‌های خود را کمتر کنید؛ به خاطر اینکه یکباره می‌بینید که در یک تعارض قرار می‌گیرید و حتی اگر برنده باشید باعث می‌شود بازنده شوید.

 

متولدین مهر

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

حتی اگر شما اخیرا در محل کارتان اوقات سخت و دشواری را تجربه کرده باشید امروز احتمالا در رابطه با آن چه اتفاق افتاده احساس بهتری دارید. متاسفانه تغییر احساسات درونی شما ممکن است توسط این افکار شما که از اشتباه دوری کنید تاثیر گرفته باشد. مطمئن شوید که به اشتباه انکار و تکذیب دچار نشوید و بدین ترتیب میتوانید تمام روز خود را از نگرانی و اضطراب رهایی بخشید. بهتر است که کنترل فشارها و استرس‌های خود را در دست بگیرید و به جای اینکه وانمود کنید همه چیز مرتب است این وضعیت را مدیریت کنید.

 

متولدین آبان

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

امروز شما باید مثل کرگدن پوست کلفت باشید!! برای اینکه دوستانتان بیخودی و بدون هیچ دلیل واضحی حسابی بهتان سخت گیری می‌کنند. خوشبختانه اسلحه جادویی شما اینجا موثر واقع خواهد شد و آنهم توانایی شما در استفاده بهینه از انرژی تان است و این شما را از اعتراض‌هایی که در نهایت اصلا هم هیچ کاری از پیش نمی‌برند مصون خواهد ساخت. شاید وسوسه شوید که با جنگیدن از درستکاری و بی عیب بودن کارتان دفاع کنید، اما باید بدانید که درگیر شدن اصلا شما را به راه حل مشکل نزدیک تر نمی‌کند.

 

متولدین آذر

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

افکار عالی و آرمانی‌تان امروز ممکن است که مورد آزمایش قرار گیرند. اگر بخواهید با دیگران درگیر شوید، فکر نکنید که هیچ کاری را درست انجام نداده‌اید. این ممکن است به خاطر این باشد که شما تصمیمات‌تان را فقط و فقط براساس ارزش‌های خودتان می‌گیرید و کاری به این ندارید که در جهان واقعی چه خبر است. نیازی به این نیست که بخواهید باورهایتان را تغییر دهید. فقط روش‌تان را برای رسیدن به اهداف تان تغییر دهید.

 

متولدین دی

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

امروز ژوپیتر دور بر سیاره بخت شما یعنی بهرام می‌چرخد و اگر شما كاری را شروع كنید یا یك رابطه عاشقانه را آغاز كنید در هر دوی این كارها موفق خواهید شد. خودتان را دست كم نگیرید، شما می‌توایند بهتر از گذشته كار كنید. اما حواستان باشید كه بیشتر از توانایی خود مسئولیت قبول نكنید. ابتدا روی اهداف خود تمركز كنید و بعد كارتان را شروع كنید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

باوجود اینکه امروز از احساسات‌تان خوشتان نمی‌آید، اما می‌دانید که باید آنها را ابراز کنید. ولی هنر شما در این است ک طوری آن را بیان کنید که کسی بدش نیاید. البته اگر از این کار خجالت بکشید، حل کردن مشکلات و حرکت کردن برایتان مشکل می‌شود. پس احساسات درونی خود را با کسی که بهش اطمینان دارید مطرح کنید، اما در قبال رفتاری که دارید مسئولیت پذیر باشید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394

بان بودن لطف بزرگی است که شما به اطرافیان تان دارید اما هر کس و شخصی لیاقت این همه محبت شما را ندارد.محبت تان را خرج هر شخصی نکنید.تا دیگران از شما نظری را نپرسیده اند در ﺁن رابطه نظر خود را مطرح نسازید زیرا بعدها خواهند گفت که شما ایده‌ها و عقاید شخصی‌تان را به ﺁنها تحمیل کرده‌اید.امتیاز :

برچسب ها : فال , فال امروز , فال روز , فال روزانه , فالروزانه , فال 25 مرداد 1394 , فالروزانه 25 مرداد 94 , فال 25 مرداد , فال روز 25 مرداد 94 , طالع 25 مرداد 94 , طالع بینی 25 مرداد 1394 , فالروز 1394/05/25 , فال 1394/05/25 , فال حافظ , فال حافظ 25 مرداد 94 , فال حافظ روزانه , فال حافظ روزانه 25 مرداد , فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394 , فال 25 مرداد 94 , فال روزانه 1394/05/25 ,
فال روزانه یکشنبه 25 مرداد 1394 نوشته شده در شنبه 24 مرداد 1394 ساعت 19:3

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
اجاقی که کور است!
روحانی جایگزین امام شد! (عکس)
با کودکان بی نظم چگونه رفتار کنیم؟
طرز تهیه پاستیل خانگی
توصیه هایی برای تداخل دارویی در ماه رمضان
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32دوشنبه13بهمن 93/11/13
دانلود فیلم ایرانی و جدید چرک نویس با لینک مسقیم
دانلود SyncDroid 1.2.5 – نرم افزار تهیه بک آپ و نسخه پشتیبان از اطلاعات گوشی های آندروید
فال روزانه چهارشنبه 8 مهر 1394
رابطه جنسی زوج جوان مقابل چشم مردم! (+تصاویر)
فال روزانه جمعه 25 مهر 1393
دانلود آهنگ جدید امین تی ام بکس به نام من و تو
10 قدم از پوکی استخوان دور شوید
در 5 مورد زیر هرگز با دیگران صحبت نکنید
جوک های جدید لاین و تلگرام
طرز تهیه شیرینی تارت با مربای تمشک
دانلود MAGIX Fotostory easy 2.0.1.54 نرم افزار ساخت اسلاید شو عکس
انگیزه های کار خراب کن در ازدواج
اینستاگرام مجبور به بازگرداندن اکانت امام خمینی‌ شد
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام من دلم تنگ میشه
با خواص شاهتره آشنا شویم
دانلود آهنگ جدید مهدی زارعی به نام نگران حالتم
خودفروشی دختری جوان برای کمک به فقرا (+عکس)
دانلود آهنگ جدید علی بابا و بهنام اس آی به نام جبران
عکس زیبا و دیده نشده مهرزاد امیرخانی و مرتضی پاشایی
دانلود آهنگ جدید معین اسلام دوست به نام سرگیجه
دانلود آهنگ جدید حجت درولی به نام سوال بی جواب
دانلود فیلم Chef 2014
جنجال پرچم ایران در عربستان
چگونه از شر آلرژی بهاری خلاص شویم؟
دانلود EaseUS MobiSaver for Android – بازیابی اطلاعات گوشی و تبلت های اندروید
دانلود سریال شوخی کردم قسمت اول و دوم
بازیگر خانمی‌که عاشق آرایش کردن است+عکس
بیوگرافی و تصاویر لیلا بلوکات
سنگ قبر متفاوت شهید (عکس)
رام قدرتمند Cyanogenmod 11 برای Samsung Galaxy S4 – I9505
جدیدترین یوزر پسورد نود 32 دوشنبه 11اسفند 93/12/11
دانلود سریال Partners
وضعیت نامعلوم ۱۴ ملوان ایرانی ربوده شده
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .