close
دانلود آهنگ جدید
فال,طالع بینی,طالع روزانه,فال روزانه,فال قهوه,فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 آپدیت ,فال,طالع بینی,طالع روزانه,فال روزانه,فال قهوه,فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 دانلود ,فال,طالع بینی,طالع روزانه,فال روزانه,فال قهوه,فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 نرم افزار ,فال,طالع بینی,طالع روزانه,فال روزانه,فال قهوه,فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 نسخه جدید ,فال,طالع بینی,طالع روزانه,فال روزانه,فال قهوه,فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 بروزرسانی ,فال,طالع بینی,طالع روزانه,فال روزانه,فال قهوه,فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 اموزش ,فال,طالع بینی,طالع روزانه,فال روزانه,فال قهوه,فال روزانه ش

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

 فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393

متولد فروردین : با وجود احساس سستی و رخوتی که امروز در شما وجود دارد، می‌توانید برای کارهای امروزتان خیلی خوب برنامه‌ریزی کرده و آنها را فهرست‌بندی کنید. اگرچه این کار محتمالاً زمان زیادی را می‌طلبد که این زمان صرف تأمل کردن در چگونگی انجام این امور می‌شود، ولی این کارها شما را مشغول خواهد کرد و شما را با مسئولیتهایی مواجه خواهد کرد که یکی پس از دیگری از راه می‌رسند. متأسفانه بعد از اینکه این سر و صداها خوابید، شما باز هم باید باید با پرسشهای بدون پاسختان روبرو شوید.

متولد اردیبهشت : اگر بگذارند شما به سر کار برگردید و با دیگران خوب رفتار کنید احساس بد شما پس از شکستی که داشته‌اید از بین می‌رود. اگر مراقب اوضاع باشید اصلاً کار سختی نیست. از بد شانسی، یک نفر هست که خیلی منصف نیست و این موضوع باعث خشمگین شدن شما می‌شود. به نفع شماست که کمی دست نگه دارید و تا آنجایی که می‌توانید

متولد خرداد : شما تلاش‌های بسیاری را انجام می‌دهید که زندگی‌تان را از مرزی که امروز در ﺁن قرار گرفته است دور کنید. شما در این روزها خبرهای خوبی را از همه جا و در رابطه با مسائل مختلف خواهید شنید. سعی کنید برای رسیدن به ایده ﺁل‌های زندگی تان مسیر مستقیم را بپیمایید، اینقدر راه خود را دور نکنید. شما در این روزها مثبت بین شده‌اید و با نگاهی تازه به اطراف‌تان می‌نگرید، این کار اثری فوق‌العاده مثبت در زندگی شما دارد.

متولد تیر : شما مدام در پی تحقق تمایلات و علایق‌تان هستید بهتر است این فکر را از ذهن تان بیرون کنید زیرا شما باید به فکر پیشرفت‌هایتان باشید نه این که فقط به دنبال تمایلات باشید. زیرا تمایلات شما خاتمه پذیر نیستند، هنگامی‌که یک تمایل پایان می‌یابد تمایل دیگری باز شروع می‌شود. اما خوشبختانه شما به زودی اتفاقی برایتان پیش می‌ید که شما خودتان با منطق و برهان به این پاسخ می‌رسید.

متولد مرداد : شما امروز زیاد سعی نمی‌کنید شور و هیجان خود را کنترل کنید. این موضوع دوستان و همکارانتان را حسابی شگفت زده خواهد کرد، اما آنها از گوش کردن به آرزوهای بزرگ شما خیلی زود خسته نمی‌شوند. با کمتر حرف زدن و بیشتر عمل کردن می‌توانید به کسانی که از شما انتقاد می‌کنند نشان دهید که شما فقط ادعا ندارید. اینک عمل کردن به وعده های خود خیلی مهم‌تر از داشتن نگرش‌های بزرگ است.

متولد شهریور : ممکن است در رابطه با تسلیم شدن در برابر احساسات تان نگران و بیمناک باشید. اگر بتوانید آرام باشید حس آشنای امنیت شمارا در خود غرق خواهد کرد و شما را تشویق می‌کند تا در این لحظه کاملا احساس رضایت و شادمانی کنید. نیازی به چرخاندن چرخ‌های عقل و منطق نیست؛‌ زمان تجزیه و تحلیل گذشته است. به یاد داشته باشید نشان شما آماده تنفس زیر عمیق ترین آب‌ها است. امروز در اعماق دریا شنا کنید و انرژی روحی خود را ذخیره کنید.

متولد مهر : شما امسال خیلی تلاش کرده‌اید که موقعیت خود را از نظر حرفه‌ای بالاتر ببرید. باوجود این امروز از این همه کار سخت خسته شده‌اید. به احساسات خود خیلی توجه کنید، چرا که شما اصلا از ناامیدی و یاس که در حال رشد کردن و بزرگ شدن است آگاه نیستید. این ناامیدی در آخر راه می‌تواند مشکلتان خیلی زیادی را به وجود آورد. پنهان کردن ناامیدی تان شاید برای مدت کوتاهی جواب بدهد، اما در دراز مدت ممکن است باعث خشم و عقده‌های فروخورده و یا حتی ناراحتی‌های عاطفی شود. سهیم کردن یک دوست در احساسات‌تان بهتان کمک می‌کند تا فشاری که روی خود احساس می‌کنید را کم کنید.

متولد آبان : امروز نیاز دارید تکلیف تان را با خودتان مشخص کنید که آیا با خودتان روراست باشید یا اینکه وجهه ظاهری و اجتماعی خود را حفظ کنید. تصمیمات و افکار اخیر شما به آن میزان که به نظر می‌رسد مهم نیستند، به خاطر اینکه آنها قسمتی از یک پیشرفت بلند مدت هستند که ساختار روابط کنونی شما را دوباره تعریف می‌کنند. به یاد داشته باشید که ونوس جذاب با سیاره حاکم شما پلوتون در اتصال هستند، احساسات شما را تشدید می‌کنند همچنانکه حد و مرز بین دوستی و عشق رمانتیک شما را امتحان می‌کنند.

متولد آذر : امروز برایتان لازم است در معامله‌های تجاری كه افراد دیگر، شركت‌ها و اداره‌های دیگر را هم درگیر می‌كنند شركت كنید. لازم است كه با شریك كاری خود خیلی صمیمانه صحبت كیند، وگرنه مجبور خواهید شد تمام بار زحمات را خودتان به دوش بكشید و یا تمام حق بیمه را خودتان پرداخت كنید. وقتی این مشكلات ظاهر می‌شوند ازشان فرار نكنید، وگرنه آنها روز به روز بزرگتر و پیچیده‌تر می‌شوند.

متولد دی : درحالیکه شما سعی می‌کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان از همه چیز مهم ترند متمرکز کنید، با ضد و نقیض‌هایی روبرو می‌شوید. اتفاقات زیادی رخ می‌دهند که شما را از مسیر اصلی تان دور می‌کنند. قسمتی از مشکل شما مربوط به این می‌شود که شما نسبت به زمانی که در اختیار دارید می‌خواهید کارهای بیشتری انجام بدهید. سعی نکنید که که همه مردم را راضی کنید! کمتر کار کنید، اما کارتان را خوب انجام دهید.

متولد بهمن : به جای اینکه مشکلات را خط بزنید، به هر اتفاق به عنوان هشداری نگاه کنید که به شما یادآوری می‌کند که باید جریان زندگی خود را آرام کنید و به راه درست برگردید. مسائل ساده‌ای مانند تاخیر داشتن در قرار ملاقات یا فراموش کردن تعهد و قول‌هایتان نشانه‌هایی از مشکلات اساسی تر هستند. انرژی خود را سر احساسات منفی هدر ندهید؛ بهتر است که به وظایف خود فکر کنید و بدنبال زندگی آرام تری باشید.

متولد اسفند : شما دیگر مانند سابق مشتاق پیشرفت در مراحل زندگی تان نیستید اما دوستان، شریک زندگی تان یا اعضای خانواده تان شما را یاری می‌دهند تا از این فکر خارج شوید و به فعالیت‌های سابق تان برگردید. سکون و بی حرکتی شما به دلیل یک واقعه ناگوار است که در زندگی تان رخ داده است اما بهتر است به مسائل فرعی زندگی‌تان توجهی نداشته باشید تا بتوانید به درجات بالا صعود کنید.امتیاز :

برچسب ها : فال , طالع بینی , طالع روزانه , فال روزانه , فال قهوه , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 آپدیت , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 دانلود , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 نرم افزار , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 نسخه جدید , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 بروزرسانی , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 اموزش , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 سریال نامبر , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 کد , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 دانلود رایگان , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 کتاب پی دی اف , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 دمو , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 پیش نمایش , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 نسخه رایگان , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 تصویر , فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 درایور ,
 فال روزانه شنبه 15 شهریور 1393 نوشته شده در شنبه 15 شهريور 1393 ساعت 0:19
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
برادر شاه عربستان تهدید به افشاگری کرد
آگهی جنجالی در روزنامه رسمی
پرداختي 60 ميليون يورويي فيفا به باشگاه ها
دانلود آپدیت آنلاین نود 32 یوزر پسورد جدید نود 32 دوشنبه پنجم آبان
۵۰ درصد طلاق‌ ها ریشه در مسائل و مشکلات جنسی دارند
دانلود آهنگ جدید سعید آسایش به نام سلفی من و تو
درمان افسردگی و پوچی با یاد خدا !
رمز زندگی زناشویی موفق
آيا کارفرما مي تواند کارگر را بيمه نکند؟
کودکان هرگز نباید این غذاها را بخورند
دانلود آهنگ جدید امید جهان و امین غلامی به نام برگرد کنارم
مجسمه و جزیره آزادی تخلیه شد! (عکس)
لطفـا مـرا بشنـو، گفت‌وگو با شریک زندگی‌مان را بیاموزیم
اولین عکس ابراهیم تاتلیسس پس از عمل جراحی
طرز تهیه پای سیب
دانلود WinRAR 5.21 final – نرم افزار فشرده ساز وین رار
فال روز چهارشنبه 2 دی 94
دانلود Windows XP Professional SP3 (x86) February 2015 – ویندوز اکس پی با آپدیت فوریه ۲۰۱۵
مهناز افشار:من با 10شاخه گل نرگس به عقد همسرم درآمدم
بازی فیفا ۱۵ اندروید FIFA 15 Ultimate Team 1.1.0
بیماری هاشیموتو چیست؟
آیا آب چاق کننده است؟
عکس تماشاگران بازی ایران و امارات
شوخی های جالب شبکه های اجتماعی(خرداد ماه)
دانلود Red Ball 4 v1.0.75 – بازی توپ قرمز اندروید
انتقاد هاشمی رفسنجانی از بانک ها
عکس دیدار رهبر با ورزشکاران آسیایی
دانلود آهنگ و ویدئو ” یکی هست ” با اجرای مشترک محسن یگانه و مرتضی پاشایی
دو پستان باعث بیش از ۵۰۰ تصادف رانندگی در روسیه شدند
عکس ماشین بازیکنان والیبال تیم ملی
دانلود آهنگ جدید داوود بهبودی به نام درویش
قلعه‌نویی: بعضی قلم به دستان عمروعاص شدند
دانلود آهنگ جدید فرزاد فتاحی به نام آغا محمد خان
دانلود Stereoscopic Player 2.3.3 – نرم افزار پخش فیلم های سه بعدی
سوره کوثر وخیر کثیر بودن حضرت زهرا (سلام الله علیها)
طرز تهیه شیرینی مارمالادی
صادقيان: پيام جديدي را خواهيد ديد
چه وقت به همسرتان «نه» بگویید؟
دانلود آهنگ جدید مازیار فلاحی به نام نفرین به تو
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .