close
تبلیغات در اینترنت
فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 آپدیت ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 دانلود ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 نرم افزار ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 نسخه جدید ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 بروزرسانی ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 اموزش ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 سریال نامبر ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 کد ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 دانلود رایگان ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 کتاب پی دی اف ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 دمو ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 پیش نمایش ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 نسخه رایگان ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 تصویر ,فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 درایور ,فال روزانه سه شنبه 16 دی

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393

متولد فروردین : زندگی اجتماعی و حرفه‌ای شما با مشکلات زیادی مواجه شده است مشکلاتی که حتی شما اصلا فکر ﺁنها را نمی‌کردید. شما برای این که جرات و اعتماد به نفس خود را زیاد کنید عادت کرده‌اید که در کارهایتان کمی مستبدانه عمل کنید اما بهتر است این کار را ترک کنید زیرا دوره مستبدانه بودن گذشته است و برای این که افرادی که زیر دست شما هستند یا حتی همکاران‌تان، به صحبت‌هایتان عمل کنند باید با ﺁنها یکی باشید نه این که بین خود و ﺁنها جدایی بیافکنید.

متولد اردیبهشت : شما در مقام و مرتبه اجتماعی تان دارای رتبه خوبی می‌باشید که افراد بسیاری در حسرت این مرتبه هستند و آرزو دارند که ای کاش آنها نیز در چنین مرتبه‌ای بودند. پس قدر شغل و یا مقام اجتماعی تان را بدانید، به راحتی و به خاطر دلایل بی مورد شغل تان را از دست ندهید. کمی بیشتر مراقب رفتارتان باشید زیرا شما با رفتار و گفتارتان باعث شده اید که افراد زیادی از شما برنجند با این که شما با قصد قبلی یا به عمد این کار را انجام نداده اید.

متولد خرداد : شما امروز زیاد سعی نمی‌کنید شور و هیجان خود را کنترل کنید. این موضوع دوستان و همکارانتان را حسابی شگفت زده خواهد کرد، اما آنها از گوش کردن به آرزوهای بزرگ شما خیلی زود خسته نمی‌شوند. با کمتر حرف زدن و بیشتر عمل کردن می‌توانید به کسانی که از شما انتقاد می‌کنند نشان دهید که شما فقط ادعا ندارید. اینک عمل کردن به وعده های خود خیلی مهم‌تر از داشتن نگرش‌های بزرگ است.

متولد تیر : امروز آرزوهای بزرگی در سر دارید و خوش بینی ذاتی که همیشه همراه شما است باعث می‌شود بتوانید اهداف تان را به مرحله عمل برسانید. البته شما نیاز دارید که با انجام کارهای لازم کنار بیایید. اما رفتار مثبت شما می‌تواند بین شما و تمام مردم دنیا تفاوت ایجاد کند. اگر به خود تان اعتماد داشته باشید از اینکه می‌بینید در راهی که برای رسیدن به اهداف تان در پیش گرفته‌اید به هیچ مانعی برخورد نمی‌کنید متعجب خواهید شد.

متولد مرداد : با وجود اینکه امروز شما دوست دارید بیشتر وقتتان را به تنهایی بگذرانید ولی ممکن است یکی از دوستان نزدیک یا همسرتان پیش شما آمده و یک پیشنهاد جدی بهتان بدهد. وقتی که شما می فهمید گرفتاری های شما می تواند باعث به وجود آمدن یک اختلاف مهم بین شما و کسی که دوستش دارید بشود، گفتن جواب نه خیلی برایتان سخت می شود. شما معمولاً هیچ کمکی را از دیگران دریغ نمی کنید، اما فراموش نکنید که به خودتان هم توجه کنید.

متولد شهریور : از رفتار دوستان‌تان و یا کارهایی را که در این اواخر خودتان انجام داده اید گیج و دچار سر در گمی شده اید زیرا به نطرتان این کارها و یا رفتارهای چیزهای نیستند که شما لایق و سزاوار آنها باشید، زیرا شما تلاش‌های و رفتارهای دیگری را پیش بینی می‌کردید. اما دیگران در رفتارهایشان با شما به بیراه نرفته اند این شما هستید که توقع بسیاری دارید، یا کارهایی که در اواخر انجام داده اید، شما به همان اندازه که تلاش کرده اید پاداش گرفته‌اید، برای پاداش بیشر باید تلاش بیشتری را انجام دهید . نقش دیگران در زندگی تان به همان حدی خواهد بود که شما به ایشان اجازه ورود دهید.

متولد مهر : امروز وقتی كه همه چیز طبق میل شماست، روز خوب و جذابی برایتان پیش بینی می‌شود. دوستان و خانواده تان نیز با شما همراه و همدل هستند و این موضوع باعث خوشحالی شما می‌شود. حتی اگر در افق دید خود برنامه‌های جدی دارید، همه آنها را به روز دیگری موكول كنید. چونكه آنها فرار نمی‌كنند! فردا كه وقت بیشتری دارید می‌توانید به مسئولیت‌های خود طبق برنامه رسیدگی كنید.

متولد آبان : امروز پیروی کردن از پیشنهادات یک نفر دیگر مادامی که شما خود چنین خواسته‌های بزرگی ندارید که به ناامیدی‌هایتان پایان دهد، می‌تواند حرکت واقعاً عاقلانه‌ای باشد. با وجود این واقع‌بینی به شما اجازه می‌دهد وارد ارتباطی بشوید که این رابطه بیشتر بر پایه زمینه‌های مشترک استوار شده است تا بر پایه نیازهای مختلف. پذیرای تغییر بودن به شما کمک خواهد کرد که ارتباطات بیشتری داشته باشید.

متولد آذر : شما کارهای زیادی پیش رویتان دارید، اما دقیقا مطمئن نیستید که بهترین راه برای انجام دادنشان چیست؟! شاید فکر می‌کنید تهیه کردن یک لیست بهتان کمک می‌کند که روی آنها تمرکز کنید، اما این کار برای شما مثل یک وظیفه اضطراب آور است! اگرچه برنامه ریزی کردن همیشه درست عمل می‌کند، اما الان بهتر است یکی یکی و به وقت خودش به کارهایتان برسید. اگر امروز پیشرفت زیادی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید؛ شما به زودی موفق خواهید شد.

متولد دی : شما امروز نه به وسیله پیشرفت كردن دركارتان بلكه به وسیله كامل كردن و یكی كردن اعتقادات مذهبی معمولی خود به نهایت پیشرفتتان رسیده اید. شاید شما مجبور شوید سبك زندگی تان كه روز به روز خسته كننده‌تر می‌شود را تغییر رهید، اما اگر شما با تكیه بر اعتقادات مذهبی خود كار كنید شادتر خواهید بود.

متولد بهمن : اکنون ماه در سومین خانه شما که مربوط به روابط اجتماعی است قرار گرفته و امروز برای شما روز فوق‌العاده‌ای است، برای اینکه یک نفر کاملاً به شما اعتماد پیدا خواهد کرد. تبادل نظر کردن با یک دوست حقایق را افشا خواهد کرد و نشان خواهد داد که این فرد چه احساسی راجع به شما دارد. اگرچه این بی‌پرده گویی شما سبب می‌شود که احساس بهتری نسبت به خود پیدا کنید، و کسانی را که دور و بر شما هستند را نیز شگفت‌زده می‌کند.

متولد اسفند : امروز اولین کسی هستید که باید کار را رها کنید وبه بازی و تفریح بپردازید. به همین دلیل دیگران نمی فهمند چرا امروز اینقدر کار خود را خوب و با وجدان انجام می دهید. ستاره ها به شما گوشزد می کنند که چند دقیقه وقت خود را صرف جزئیات کار کردن چقدر بعدها شما را از دردسرهائی نجات می بخشد. بگذارید دیگران بدانند که شما قصد دارید تا مدت کوتاهی دیگر جشن گرفتن را شروع کنید.امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 آپدیت , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 دانلود , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 نرم افزار , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 نسخه جدید , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 بروزرسانی , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 اموزش , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 سریال نامبر , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 کد , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 دانلود رایگان , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 کتاب پی دی اف , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 دمو , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 پیش نمایش , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 نسخه رایگان , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 تصویر , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 درایور , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 اخرین نسخه , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 خواندن , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 کتاب الکترونیکی , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 ورژن جدید نرم افزار , فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 اپدیت جدید نرم افزار ,
فال روزانه سه شنبه 16 دی 1393 نوشته شده در سه شنبه 16 دي 1393 ساعت 0:1
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
جنجال وبسایتی که باعث خیانت همسران می شد! +عکس
دانلود آهنگ جدید مهدی مقدم به نام نام ایران
دستور تهیه فالوده شیرازی در خانه
حجاب آزاده نامداری در فیلم "نسیم" باز هم خبرساز شد!
دو بند مهم از قرارداد کارلوس کی‌ روش فاش شد!
دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام کادوی تولدت
عليخانی شيفته‌ مهمان «ماه عسل» شد
زیباترین خانم بازیگر سینما در سن 60 سالگی
دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام اسمم هنوز روته
دانلود فیلم سریع و خشن 7 – fast and furious 7 2015
اقامه نماز توسط هواداران والیبال ایران (عکس)
بنای برپایی عزاداری در ایام ارتحال نداریم
جزئیات حمله هولناک در مشهد و قتل ۵ نفر
خودرو ساخت داعش پیشرفته (عکس)
دانلود سریال Pretty Little Liars
دانلود آهنگ جدید رامین بی باک به نام اشتباه
عکس های بازیگران در حاشیه جشنواره سی و سوم فیلم فجر سری هفتم
دانلود آهنگ جدید سیاوش قمصری به نام با چه رویی
دانلود آهنگ جدید شاهین جمشیدپور و فریبرز خاتمی به نام یعنی تو
سری جدید اس ام اس های نیمه شعبان 94
این خانم سارق را شناسایی کنید +عکس
بازی دخترانه آرایش السا
دانلود آهنگ جدید امیر علی به نام سرمایه این خونه
طرز تهیه کوکوی شکم پُر
دلایل سردی روابط همسران
فال روزانه دوشنبه 4 خرداد 1394
دانلود فیلم Little Red Riding Hood 2015
دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت الهی به نام سپاس
آسیب های شانه زدن موها در حالت خیس
فال روزانه یکشنبه 24 اسفند 1393
تجاوز گروهی و قتل عام ۷ زن در فلوجه / داعش همچنان جنایت می کند
دانلود فیلم A Wardens Ransom 2014
نظر مقام معظم رهبری در خصوص خرید و فروش چک
طرز تهیه پیتزای فیله مرغ و سوسیس
دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام چرا من
دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو و آوا به نام اقیانوس
دانلود آهنگ جدید علی بابا و فرهاد اسدی به نام صدام کن
طرز تهیه ی پوره میوه
دانلود سریال ستایش ۲ – قسمت ۲۲
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .