جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : سبک زندگی , زیبایی ،آرایشی و بهداشتی ,

خط‌ چشم كشيده و دنباله‌دار براي چه چشم‌هايي مناسب است؟

 49 ساله هستم و موهايم سفيد شده است. مي‌خواهم آنها را رنگ قهوه‌اي كنم، چه كار كنم تا هم موهاي سفيدم رنگ بگيرد و هم به رنگ مورد علاقه‌ام برسم؟

سفيدي مو هميشه باعث مي‌شود تا شما احتياج بيشتري به رنگ كردن مو داشته باشيد. موهاي كه سفيدي دارند خيلي زود رنگدانه‌هايش را از دست مي‌دهد و در نتيجه ديرتر از موهاي معمولي رنگ مي‌گيرند. براي اين نوع مو‌ها بهتر است رنگ را از جلوي سر بزنيم چون جلوي سر حرارت بيشتري نسبت به جاهاي ديگر سر دارد و رنگ‌پذيري آن نيز بالطبع بيشتر است. اگر مي‌خواهيد موهايي قهوه‌اي داشته باشيد و سفيدي‌هاي شما را پوشش دهد از رنگ‌هايي با كد پنج و شش استفاده كنيد. براي داشتن موهاي روشن‌تر بايد از كد رنگ‌هاي هفت و هشت استفاده کنید و ترجيحا با اكسيدان يك، تا به رنگ دلخواه‌تان برسيد.

مدت‌هاست پوست صورتم كدر شده است و جوش‌هاي خيلي‌ريزي مي‌زند. به همين دليل مجبورم هميشه از كرم‌پودر استفاده كنم. اما نمي‌دانم كدام كرم‌پودرها پوشانندگي بالاتري دارند و مي‌خواهم روي پوستم ماندگاري بيشتري داشته باشد. لطفا من را راهنمايي كنيد.

براي رفع كدری پوست صورت بايد از ماسك‌هاي شفاف‌كننده صورت استفاده كنید؛ روزي يك بار روي صورت بگذاريد، تا كدري پوست شما از بين برود. اين كار باعث مي‌شود تا جوش‌هاي ريز صورت هم بهبود يابد. استفاده از كرم‌پودر جوش‌ها را تشديد مي‌كند ولي اگر مي‌خواهيد پوشانندگي بالاتري داشته باشد از كرم پودر‌هاي مخصوص گريم استفاده كنيد تا هم جوش‌هاي ريز صورت‌تان را پوشش دهد و هم ماندگاري بالاتري داشته باشد.

موهايم فر است و دوست دارم آنها را صاف كنم. اما با روش‌هاي خانگي نه‌تنها صاف نمي‌شود بلكه وز هم مي‌شود. چندين بار هم تصميم گرفتم كراتينه كنم اما در نهايت ترجيح مي‌دهم يك راهكار خانگي درست را پيدا كنم؟

براي صاف كردن مو راهكار ثابتي وجود ندارد؛ در نتيجه بايد از راهكارهاي موقتی استفاده كرد ولي اين راهكار‌هاي موقت هم فقط مي‌توانند براي مدت كوتاهي دل شما را به دست آورند. پس هيچ مويي به تنهايي و به حالت عادي لخت نمي‌شود. براي صاف كردن مو‌هاي فر بايد ابتدا از اسپري‌هاي دو فاز موجود در تمام فروشگاه‌هاي آرايشي استفاده کنید که به رنگ آبي و مخصوص موه‌هاي فر است و بعد مو را براشينگ كرده و يا با اتوی مو آن را صاف كنيد و بعد از صاف شدن مو براي جلوگيري از وز كردن به آن سرم كريستال بزنيد، تا هم براق شود هم از وز شدن مو به راحتي جلوگيري كند. اين كار باعث مي‌شود تا موهاي‌تان در خانه به راحتي نرم و براق شود.

براي اينكه رنگ صورت و گردن در آرايش يكي باشد، چه كار بايد كرد؟ كرم پودر بهتر است يا پنكيك؟

براي هم‌رنگ شدن پوست صورت و گردن بايد از كرم پودر و پودر فيكس‌كننده استفاده كنيد. البته اين روش فقط براي فصل‌هاي خنك و سرد مناسب است؛ براي تابستان بهتر است از مواد پوشش‌دهنده كه در مقابل گرما مقاومت دارند استفاده كنيد.

خط‌چشم كشيده و دنباله‌دار براي چه چشم‌هايي مناسب است؟

خط‌چشم كشيده و پهن براي كساني مناسب است كه چشم‌هاي گرد و ريز دارند. براي چشم‌هاي درشت هم اندازه يك‌دوم چشم بايد دنباله داشته باشد و اگر چشم برجسته و بيرون زده است، بايد از مداد مشكي براي داخل چشم استفاده كنيد.

آیا پيشاني بلند را با كرم پودر مي‌توان كوتاه‌تر و كوچك‌تر نشان داد؟

براي كوتاه نشان دادن پيشاني كرم پودر تيره را از قسمت رويش مو به طرف پايين و از دو طرف به سمت شقيقه‌ها، بزنید. از پالت‌هاي رنگي ماژيكي هم مي‌توانيد در انتهاي خط رويش موها به صورت هاشور سايه و روشن استفاده كنيد.

روي كرم‌پودر برنز چه رژگونه‌اي و با چه غلظتي بايد استفاده كرد؟

براي كرم پودر برنز، رژگونه آجري كه پايه طلايي داشته باشد مناسب است. البته باید فقط يك يا دو درجه تيره‌تر از كرم باشد.

دور لب‌هايم از بقيه پوست صورتم تيره‌تر است، باید از چه كرم‌پودري استفاده كنم؟

هنگام كرم زدن بايد به اين موضوع توجه كنيد. دور لب و چانه بايد از بقيه پوست صورت روشن‌تر باشند و از كرم روشن‌تري بايد استفاده كنيد. ولي حواس‌تان باشد اين روشني نبايد بيشتر از يك يا دو درجه باشد؛ اگر دور لب را بيش از حد روشن كنيد جلوه بدي به آرايش شما و صورت‌تان مي‌دهد.

براي سايه قهوه‌اي باید از چه رنگ رژ و رژگونه‌اي استفاده كرد؟

براي سايه قهوه‌اي بايد از رژگونه آجري استفاده كنيد. رژ لب هم بايد رنگدانه‌هاي قرمز داشته باشد؛ مثل آجري، مسي، قرمز، نارنجي و كالباسي.

چگونه از كرم پودر استفاده كنيم كه چين و چروك‌هاي ريز دور چشم ديده نشوند؟

براي انجام آرایش، قبل از هر كاري بايد به يك‌دست شدن صورت توجه كرد؛ اگر زیر‌ساز‌ی پوست یک‌دست و یک‌رنگ نباشد آرایش هم زیبا نمی‌شود. بايد كرم پودر دور چشم مات باشد كه بتواند دور چشم را كاور كند. در ضمن كرم پودر ما نبايد خيلي چرب باشد، اگر چرب باشد دور چشم خط مي‌اندازد و بيشتر چين و چروك‌ها را نمایان مي‌كند تا پنهان.

براي حالت دادن موي لخت بايد قبل از سشوار كشيدن آن را بيگودي بپيچيم يا بابيليس؟

اگر مو كم‌حجم باشد حتما قبل از سشوار كشيدن بايد از اسپري حجم‌دهنده مو استفاده شود؛ ولي اگر مو پرحجم باشد، بهتر است مو را با بابيليس بپيچيد و بعد سشوار بكشيد.

براي اينكه چشم‌هاي ريز را با سايه درشت‌تر نشان دهيم، چطور بايد سايه بزنيم؟

اگر آرايش چشم به طريق صحيح و با مهارت انجام شود زيبايي تكميل مي‌شود. چشم‌ها حساس‌ترين اعضاي صورت هستند درنتيجه بايد دقت كرد. براي اينكه فرم زيباتري به چشم‌ها بدهيد، بايد از سايه‌هاي متضاد استفاده كنيد. قسمت خارجي چشم را سايه روشن‌تر از صورت بزنید تا خود را بيشتر نشان دهد و گوشه خارجي سايه را با نوك قلم به طرف بالا مشخص كنيد. برای بهتر جلوه دادن چشم‌ها مي‌توانيد از سايه دودي يا مدادي استفاده كنيد. سايه‌ها از 12 رنگ تشكيل شده‌اند و مي‌توانيد با تركيب آنها به نتیجه دلخواه خود برسيد. شما مي‌توانيد از خط چشم و مژه براي زيبا‌تر و درشت‌تر شدن چشم نيز استفاده كنيد.

موهايم وز است و چند بار مش كرده‌ام. آیا مي‌توانم بعد از يك ماه موهايم را رنگ كنم؟

موهاي وز جزء موهايي هستند كه مقاومت زيادي ندارند. موهاي شما در اثر دكلره شدن آسيب ديده و اگر دوباره روي موهاي مش شده را رنگ كنيد، موهاي‌تان بيشتر آسيب مي‌بينند. البته اگر موهاي شما در زمان خيسي كش نمي‌آيند يا بيش از اندازه خشك و شكننده نشده‌اند، مي‌توانيد آنها را رنگ كنيد. بهتر است از رنگ‌هايي كه كراتين دارند يا از رنگ‌هاي فاقد آمونياك استفاده كنيد.

موهايم شرابي است و مي‌خواهم رنگش را تغيير دهم، از چه پايه‌اي بايد شروع كنم؟

در مرحله اول، رنگ شرابي را بايد از روي موهاي‌تان پاك كنيد و بعد باتوجه به رنگ پايه‌اي كه به دست آمده تصميم بگيريد چه رنگي روي موهاي‌تان بگذاريد. اگر مي‌خواهيد فقط با رنگ، رنگ موي‌تان را تغيير دهيد، بايد از گروه رنگ‌هاي زيتوني استفاده كنيد تا قرمزي رنگ قبل را بگيرد.

منبع :سیب سبز


امتیاز :

برچسب ها : رنگ کردن مو , كرم پودر برنز , آرایش چهره , آموزش آرایشگری , رموز زیبایی , زیبایی , آرایشی و بهداشتی , سفیدی مو , سایت تفریحی سه سوت ,
خط‌ چشم كشيده و دنباله‌دار براي چه چشم‌هايي مناسب است؟ نوشته شده در سه شنبه 03 شهريور 1394 ساعت 19:38

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود آهنگ جدید سیاوش قمصری به نام دوست دارم
با اسطوخودوس، خوش خواب شوید
فال روزانه شنبه 26 مهر 1393
چه عاملي سبب ترك دروغ گفتن مي گردد؟
دانلود آهنگ جدید سیاوش قمصری و حمید رفیع پور به نام نتونستم
تماشاگران ایرانی جام ملت های آسیا
دانلود Comodo BackUp 4.4.0 – نرم افزار تهیه بک آپ و نسخه پشتیبان
دانلود آهنگ جدید محمدرضا هدایتی و محمد اسکندری به نام هرچی که بود
بیولوژیک میل جنسی در صبج ها و شب ها
لیزر موهای زائد برای چه کسانی کاربرد چندانی ندارد؟
دانلود موزیک ویدئو جدید شادی امینی به نام عیدی
اس ام اس و پیامک احساسی و رمانتیک 10 بهمن 93
اس ام اس های تسلیت تاسوعا و عاشورای حسینی
دانلود آلبوم جدید آریان باند به نام خداحافظ
دانلود ورژن جدید آهنگ شهرام شکوهی به نام باران عشق
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به اسم هنوز عاشقم
چند نکته برای انتخاب و استفاده از رمزهای امن
عبدالزهرا: مسوولان ایران با آبروی من بازی نکنند
آیا نماز آیات واجب فوری است یا با تأخیر هم می شود خواند؟
دهن کجی دیپلماتیک تا چه حد؟ (عکس)
طراحی حرفه ای تصاویر دو و سه بعدی با Adobe Photoshop CS6 13.0.1
طرز تهیه جواهر پلو ، پلویی فوق العاده برای میهمانی های رسمی
داروی معجزه آفرین ترمیم پرده بکارت
دانلود آهنگ جدید عماد به نام سرگیجه
روش صحیح شستن صورت و خشک کردن آن
اس ام اس ضربت خوردن حضرت علی (ع)
عمل جراحی علی اکبر صالحی
فال روزانه جمعه 9 آبان 1393
دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام دلم مونده رو دستم
دانلود WinX iPad Video Converter 5.0.2 نرم افزار تبدیل ویدیو برای آیپد
اگر زنان به ورزشگاه آزادی بیایند، زلزله به پا خواهیم کرد! (عکس)
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32 سه شنبه 13آبان
دانلود موزیک ویدئو جدید آریا به نام زندگی
حکایت جالب مردی با دو همسر
دانلود فیلم Working Girl 2014
34 سالگی سن اوج استرس در زنان
هشت زن ناکام در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس به نام روزای روشن
اس ام اس های خنده دار روز سیزده بدر
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .