جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

 

متولدین فروردین

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

اکنون در چشمان شما برق هیجان انگیزی دیده می شود و توانایی شما در متقاعد کردن دیگران واقعاً کسانی را که به شما نزدیکند می ترساند. اگرچه لزوماً شما عصبانی نیستید، اما کاملاً مشخص است که شما حاضرید برای رسیدن به چیزهایی که دوست دارید بجنگید. اگر به نظر می رسد که دیگران به خاطر عملکردهای شما ناراحت شده اند، آنها را مطمئن کنید که شما قصد ندارید به کسی ضرر بزنید و شما فقط به خاطر چیزهایی که کشف کرده اید بسیار احساساتی شده اید. سپس یک نفس عمیق کشیده و همه برنامه های خود را برایشان شرح دهید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

امکان دارد که شما ابتدا دیگران را تشویق بکنید که هر کاری را که دوست دارند انجام دهند با زور پیش ببرند، اما بعد شما در مورد اینکه آیا این بهترین روش بوده است به فکر می‌روید. اگر یک دوست اینگونه فکر کند که برای افراد دیگر در وسط صحنه جایی باقی نگذاشته‌اید، شاید رنجیده خاطر شوید. باور کنید که بدون اینکه برای خودتان ارزش قائل شوید نمی‌توانید برای سخنان افراد دیگرمحدودیتی قرار دهید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

شما به هرجا که نظر می‌کنید امکانات بالقوه‌ای را می‌بینید، اما فردی که همیشه دوستش دارید شما را ناراحت کرده و برای شما سخت است که از این موضوع فرار کنید. اگرچه اختلاف نظر می‌تواند خود شما را به شک بیندازد، ولی نسبت به علائقتان همیشه آگاهی داشته باشید. عامل تشدید می‌تواند اندیشه‌های نابی را ایجاد کند که شما اگر آنها را رد کنید نمی‌توانید آنها را دریابید.

 

متولدین تیر

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

در روابط اجتماعی تان به حدی غوطه ور شده‌اید که از یاد خودتان رفته‌اید و خود را فراموش کرده‌اید. برای داشتن روابطی سالم با محیط بیرون و جامعه، در ابتدا باید دارای روح و جسمی سالم باشید پس بیشتر به خودتان برسید. مدام در فکر این موضوع هستید که دوستی‌های خود را افزایش دهید اما بهتر است دوست های کمتر ولی همراهی را داشته باشید تا این که دوستان زیادی داشته باشید و هیچ کدام همراه و یاور شما نباشند.

 

متولدین مرداد

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

امروز شما قادرید که نیمه خوب هر اتفاقی را ببینید، ‌حتی در موقعیتی که دیگران فکر می‌کنند موقعیتی بسیار پیچیده است. این به معنی این نیست که شما آنها را انکار می‌کنید؛ بلکه تنها این است که شما می‌توانید در یک زمان واقع بین و خوش بین باشید. این قابلیت به شما امتیاز خاصی می‌دهد که شما را از همکاران تان متمایز می‌کند،‌ به خاطر اینکه آنها بیشتر مشتاقند که از روش شما پیروی کنند. چرا که می‌بینند شما طرحی واقعا عملی دارید که همه چیز را امکان پذیر می‌سازد.

 

متولدین شهریور

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

هدفگذاری در کار کافی نیست؛ شما باید امروز حرکت را آغاز کنید و تصمیمات خوب تان را به عمل تبدیل کنید. ماه جدید نشان شما در دهمین خانه از “شغل” شما قرار دارد بنابراین واقعا شرم آور است که با وجود این منبع قدرتمند حرکت و مسیر روشنی را آغاز نکنید. نگران نباشید که چقدر کار می‌توانید انجام دهید یا اینکه چگونه و تا کجا باید به این سفر ادامه دهید. همیشه اولین قدم است که بیشترین ارزش را دارد.

 

متولدین مهر

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

سیاره بخت شما، یعنی عطارد، امروز تبدیل به یکی از سیاره‌های مرموز شده است و شما را با جهان‌های موازی و هم ردیف مرتبط می‌کند. امروز در مورد بیگانه‌ها و یا راهنماهایی که شما را به هیجان می‌آورند صحبت نکنید؛ فقط باید بفهمید که چه کسانی حاضرند برای ملحق شدن و کمک کردن به شما همراه شوند. به یاد داشته باشید که اگر برای یادگرفتن علم و دانش بیش از اندازه تلاش کنید، تجزیه و تحلیل کردن تان می‌تواند ذهن شما را به روی ابعاد درونی و معنوی جهان ببندد. شما الان نباید هیچ کار خاصی انجام دهید، فقط باید اعتراف کنید که امکان وقوع بعضی از چیزها را واقعا نمی‌فهمید!

 

متولدین آبان

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

ممکن است شما یک تعارض گرایشی – اجتنابی نسبت به نزدیک ترین دوست یا یکی از شرکای صمیمی‌خود داشته باشید. شما می‌خواهید که یک دوستی و شراکت عمیق تر و نزدیک تر داشته باشید. اما برای‌تان سخت است که شروع کنید و آسیب پذیری تان را نشان دهید. اگر همیشه از ضربه خوردن بترسید هیچ وقت در زندگی تان موفق نخواهید شد. بیان کردن احساسات بدون اینکه بخواهید به نتیجه‌ای برسید باعث می‌شود استرس از وجود تان دور شود و به شما اجازه می‌دهد که به سکوت و سکون باقی مانده در وجودتان غلبه کنید.

 

متولدین آذر

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

شما امروز به راحتی می‌توانید از احساسات خود آگاه شوید، برای اینکه شما در حالی که از صحبت کردن دست کشیده‌اید، به جای جنگ و دعوا کردن بر سر عواطفتان نسبت به آنها منطقی فکر می‌کنید. در این صورت شما می‌توانید هردو جهان خود را به بهترین شکل بسازید؛ در حالی که مسائل عاطفی قدرتمندی را تجربه می‌کنید، می‌توانید میزان حساسیت خود را نیز ثابت کنید. اگر شما در مورد آنها صحبت کنید، باز هم می‌توانید نسبت به آنها کمی ‌بی‌اعتناتر شوید.

 

متولدین دی

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

با وجود اینكه امروز روز استراحت شماست، شما می‌توانید احترامی‌ كه دوستان و خانواده برای شما قائلند را در چشمان آنها ببینید. از نظر آنها شما قادر هستید هركاری انجام بدهید و می‌توانید موقعیت خود را در اجتماع تثبیت كنید. شما خیلی دوست دارید كه از بودن در جمع آنها لذت ببرید، ولی اهداف خیلی جدی درسرتان دارید و باید به روابطی بیشتر توجه كنیدكه شما را به اهدافتان نزدیك‌تر كند.

 

متولدین بهمن

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

ماه جدید هیجان انگیز در هفتمین خانه از “شرکاء” شما قرار گرفته است؛ نشان می‌دهد که شما باید در رابطه کنونی خود تغییر ایجاد کنید یا اینکه رابطه جدیدی را آغاز کنید. همچنین اتصال خورشید و ماه که با سیاره حاکم شما ونوس در یک خط قرار گرفته‌اند خشنودی و شادی را به این مدار ارتباطی می‌آورد. شاید اکنون زمان آن باشد که از سرمایه گذاری قبلی خود چه مالی و چه احساسی سود ببرید؛ به این فکر نکنید که دلایلی وجود دارند که نشان می‌دهند نباید کاری را انجام دهید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394

امروز گویی که همه احساس می‌کنند پریشان و دیوانه شده اند، و اما برعکس شما حس می‌کنید از عقل سلیمی‌برخوردارید! اما حالا که بهرام یعنی سیاره بخت شما به طرز احمقانه ای با اورانوس پیوند خورده است، شاید دوباره بهترین قضاوت را در مورد واقعیت نداشته باشید. حتی شاید توجه نکرده باشید که برخلاف جریان آب شنا می‌کنید، چرا که امروز باور کرده اید که دارای قدرتهایامتیاز :

برچسب ها : فال , فال روز , فال امروز , طالع بینی , فال روز 30 مرداد 94 , فال روزانه 30 مرداد 94 , طالع 30 مرداد 94 , فال حافظ 30 مرداد 94 , فال روزانه 30 مرداد , فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394 , فال 30 مرداد 94 , فال 1394/05/30 , فال قهوه , فال چینی , فال حافظ , فال ازدواج , سایت تفریحی سه سوت ,
فال روزانه جمعه 30 مرداد 1394 نوشته شده در پنجشنبه 29 مرداد 1394 ساعت 18:29

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار به نام خیالت تخت
دانلود آهنگ جدید مسیحا به نام فرشته نجات
طرز تهیه کیک کاراملی با آرد برنج
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام اشک
دانلود آهنگ جدید ناصر صدر به نام دلتنگم
دانلود Calculator Note (Quick Memo) v1.0.3 – نرم افزار ماشین حساب نوشتاری اندروید
این بانوی القاعده کیست که حتی داعش نیز طالب اوست
دانلود آهنگ جدید امیر علی به نام حالا که نیستی
دانلود آهنگ جدید سعید آسایش به نام گذشته ها
چیزهایی که از رابطه جنسی نمیدانید
5 ورزش مناسب برای دوران بارداری
مسابقه پيش‌بيني نتايج جام ملت‌هاي آسيا
شاه میگو را به سیخ بکشید!، پخت شاه میگو
این نشانه ها از پایان یک رابطه خبر می دهند
سورپرایز مایلی کهن برای خاکپور + عکس
دانلود سریال جدید معراجی ها با لینک مستقیم
دانلود آهنگ جدید امیر علی به نام حالا که رفتم
حامد پهلان آهنگ عاشقتم
احتمال برکناري نلو وينگادا از تيم اميد
دانلود نرم افزار وایبر (Viber 5.0.1.36)
دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام بنویس
دانلود آهنگ جدید سهراب اسدی به نام تو رفتی
دانلود آهنگ جدید کوروش صنعتی و علیرضا عابد به نام یه تنه
دانلود آهنگ جدید فرزاد آمری به نام کابوس
حضور بازیگر زن عریان روی صحنه و واکنش جالب تماشاگران! +عکس
بازگشایی‌ مدارس‌ در روزهای پنجشنبه
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به نام انرژی هسته ای
بازی دخترانه آرایش السا
چشم برزخی آیت الله کشمیری و دیدن عجایب
چند نکته برای انتخاب و استفاده از رمزهای امن
استاتوس های زیبا و مرامی درباره رفاقت
جدید ترین یوزر و پسورد نود32یکشنبه26 بهمن 93/11/26
عناوین روزنامه های چهارشنبه 20 خرداد 1394
اذان گفتن رهبر انقلاب در گوش نوزاد (عکس)
فال روزانه یکشنبه 2 آذر 1393
تک عکس های جدید بازیگران زن دی 93
آهنگ جدید احمد سلو و حمید فریزند به اسم رد پا
خودفروشی دختری جوان برای کمک به فقرا (+عکس)
واتس اپ امن تر است یا تلگرام؟
آخرین مطالب
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .