close
دانلود آهنگ جدید
سایت تفریحی سه سوت

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

 

متولدین فروردین

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

در حالیکه شما با شرایط آشفته ی حاضر خود را وفق داده اید، همه چیز در حال عوض شدن است. شما امروز در محیطی آرام تر و ساکت تر قرار دارید. به جای فعالیت کردن ، امروز را کاملا ً به استراحت اختصاص داده و اصلاً هیچ کاری انجام ندهید. ممکن است کمی احساس بی حوصلگی کنید، اما شما در حال حاضر واقعاً به استراحت کردن نیاز دارید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

امروز روزی نیست که کاملاً بدون مشکل باشد، اما باز هم روزی ملایم و آرام است. وقتی شما با مشکلی مواجه می‌شوید نگرش “من نمی توانم از پس این مشکل بربیایم” بهترین اسلحه‌تان است. عجیب اینکه بزرگترین توانایی‌های شما می‌تواند برایتان خطرساز باشد. اگر شما در قبول کردن محدودیتهایتان ناتوان هستید، اطمینان بیش از حد شما به خودتان می‌تواند مشکلی بزرگ برایتان به وجود آورد.

 

متولدین خرداد

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

شما نگرش بسیار سالمی ‌در مورد تعادل بین کار و تفریح امروز دارید زیرا شما می‌دانید که اگربه مسوولیت‌ها توجه نکنید، روی هم انباشته می‌شوند.اما با حتی اراده ی قوی تر از معمول هم، خیلی از چیزهای حواس پرت کن دوست داشتنی و شیرین می‌توانند تمرکز شما را به هم بریزند.وقتی فکر می‌کنید که نمی‌توانید مثمر ثمر باشید،خیلی به خودتان سخت نگیرید. فقط به کارهای روزانه ای که الان دارید و آنچه باید انجام دهید توجه کنید.

 

متولدین تیر

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

ماه کامل برج عقرب در پنجمین خانه شما قرار دارد و شما را تشویق می‌کند که احساسهایتان را ابزار کنید. به دلیل اینکه احساسات شما راحت و واضح نیستند شاید احساس شکست خوردگی داشته باشید. اما امیدواری که ناگهان ظاهر می‌شود شما را قادر می‌سازد که تا حد لازم خوش بین باشید و بتوانید تشخیص بدهید که چه چیزی لازم است. از رابطه برقرار کردن با دیگران دوری نکن؛ این ارتباط برقرار کردن با دیگران در نهایت به شما کمک خواهد کرد.

 

متولدین مرداد

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

افراد با ظواهر خوب در اطراف شما زیاد هستند اما اکثر آنان تنها ظواهر خوبی دارند، مراقب رفتار آنان باشید. به تازگی نیز با شخص یا اشخاص جدیدی آشنا شده اید تا به این اشخاص اطمینان کامل پیدا نکرده اید مسائل زندگی تان را با آنها مطرح نسازید. شما سهوا به افرادی علاقه مند می‌شوید که تنها باعث جنگ بین شما و هیجانات داخلی تان می‌شوند. بهتر است راه حلی را بیندیشید تا مانع شما شود که به افراد دیگر سهوا علاقه مند نشوید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

شما امروز برای دست یابی به جواب حاضر نیستید خیلی به خودتان زحمت بدهید، اما شاید مجبور باشید هرچیز بی اهمیت تری از جواب “مثبت” را قبول کنید. اگرچه شما امید دارید که به جوابی قطعی برسید، اما هنوز خاکستری‌های زیادی بین رنگ سفید و سیاه وجود دارد! فراموش نکنید دست یابی به نتیجه ای روشن و واضح به حدی که بتوانید برنامه ریزی‌های دیگری هم داشته باشید، چند روزی طول می‌کشد. برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید؛ درغیر این صورت امکان دارد در مسیر نادرستی قرار گرفته و بیش تر از وقتی که لازم دارید را تلف کنید.

 

متولدین مهر

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

احتمالا امروز با خودتان در کشمکش و ستیز هستید چرا که ممکن است خودانگیختگی شما بوسیله وظایف قبلی تان تحت تاثیر قرار گرفته باشد و برایتان فضای کمتری نسبت به آنچه آرزو می‌کردید در اختیارتان قرار دهد. شما درباره کاری که باید انجام دهید هیچ گونه شک و تردیدی ندارید. حتی اگر به طور خلاصه از بعضی مسئولیت های خود طفره بروید. عملگرا بودن درست ترین کاری است که می‌توانید اکنون انجام دهید و فرصت بیشتری خواهی داشت که بعدها بیشتر به آن بپردازید.

 

متولدین آبان

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

امروز رئیس تان روی شما حساب ویژه ای کرده تا از دریایی از کارها سربلند بیرون آیید و این کار برای شما بسیار سخت است چرا که باید به فکر تامین نیازهای خود نیز باشید ولی امروز کاراست که یکی پشت سر هم برای شما پیش می‌آید. الان زمان آن نیست با افکاری مثل این که چه کاری نمی‌توانید انجام دهید خود را اذیت کنید. به جای نگرانی درباره عملکردتان تمام تلاش خود را برای کار بکار گیرید. همین برای یک کار و نتیجه مفید کافی است!

 

متولدین آذر

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

امروز کارهای بی شماری در محل کار و یا در رابطه با خانواده و یا دوستان تان دارید ولی نیازی نیست که زیادی سعی و تلاش کنید. همه این مسائل بوسیله تاثیر مثبتی که بازگشت ماه به یازدهمین خانه از روابط اجتماعی شما دارد حل خواهد شد. و این ماه قدرتمند فشارو استرسی که این روزها بر روی شما بوده است را کاهش داده و شما را آرام می کند. مهم نیست که الان شما چه احساسی دارید؛ فقط در جهت وظایف حرفه ای خود گام برداشته و آنها را جدی بگیرید و بعد هر آنچه در توان تان است را برای بهتر انجام دادن آن بکار گیرید.

 

متولدین دی

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

درحالیکه شما سعی می‌کنید توجهتان را روی چیزهایی که برایتان از همه چیز مهم ترند متمرکز کنید، با ضد و نقیض‌هایی روبرو می‌شوید. اتفاقات زیادی رخ می‌دهند که شما را از مسیر اصلی تان دور می‌کنند. قسمتی از مشکل شما مربوط به این می‌شود که شما نسبت به زمانی که در اختیار دارید می‌خواهید کارهای بیشتری انجام بدهید. سعی نکنید که که همه مردم را راضی کنید! کمتر کار کنید، اما کارتان را خوب انجام دهید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

امروز شما در محل كار و یا در خانه دقت بیشتری دارید، چراكه كمتر دور و بر جزئیات می‌چرخید. در مورد روش تعادل برقرار كردن بین كار و تفریح به حس ششم خودتان اطمینان كنید. این سخن به معنای تنبل شدن نیست؛ بلكه به معنای این است كه از روزتان نهایت استفاده را ببرید و البته شاید مجبور شوید تا عصر هم كار كنید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394

در رابطه با آرزوهایتان تغییرات کوچکی صورت می گیرد. شاید یک مسئله را کاملاً‌ ساده گرفته اید و اکنون متوجه اهمیت آن شده اید. سعی کنید در رابطه با یک فرصت خیلی مردد نباشید زیرا ممکن است آن را از دست بدهید. دوستان پیشنهادات خوبی دارند و از این که درکنارتان هستند خوشحال می شوید.اگر به حمایت روحی احتیاج دارید در حال حاضر همه حامی شما هستند.سعی کنید سرگرمی مورد علاقه تان را انجام دهید تا آرامش پیدا کنید.امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394 , فال , فالروزانه , فال امروز , فال روز , فال 8 مرداد 94 , فالروزانه 8 مرداد 94 , فال امروز 8 مرداد 94 , طالع بینی , طالع , فال امروز 1394/05/08 , فال 1394/05/08 , فال پنجشنبه , فال پنجشنبه 1394/05/08 , فال پنجشنبه 8 مرداد 94 , فال پنجشنبه 8 مرداد 1394 , طالع بینی 8 مرداد 94 , سایت تفریحی سه سوت , فال قهوه , فال ازدواچ ,
فال روزانه پنجشنبه 8 مرداد 1394 نوشته شده در چهارشنبه 07 مرداد 1394 ساعت 19:0

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود موزیک ویدئو جدید مهدی یراحی به نام مادر
چگونه می‌توان حضور فرزند جدید را برای فرزند بزرگ‌تر خوشایند کرد
کارهایی که باعث آسیب رساندن به مو می شوند
اقدام بی‌شرمانه شوهر شیطان صفت پس از طلاق توافقی
۹ علت ریزش ابروها و مژه ها
دانلود آهنگ جدید امید حاجیلی و پارسا قناعنی به نام دوست دارم
دانلود آهنگ جدید کوروش صنعتی به نام راوی کربلا
عکس های مراسم افتتاحیه فیلم آتش بس 2
بانویی که بازیگری را کنار گذاشت
اطلاع از وضعیت آب و هوا ــ EZ Weather HD Beautiful Widget v0.9.7
لاریجانی : امروز جنس مبارزه با جنس مبارزه در گذشته تفاوت دارد
فال روزانه شنبه 22 شهریور 1393
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس به نام خواهرم فرشته شد
بازی آمریکا با بحث لغو تحریم‌ها
طرح استانی شدن انتخابات نهایی شد
طرز تهیه گراتن سیب زمینی با ماهی
دانلود قسمت ۸ فصل دوم سریال The 100
فال روزانه یکشنبه 9 شهریور 1393
سامی یوسف در ایران ممنوع شد
دانلود سریال Crossing Lines
بوفون،ده روسی،کیه لینی در تهران
هیچ اختلافی بین تعریف ظریف وکری ازتفاهمنامه نیست!
سندروم نامرئی شدن برای همسر
جان کربی سخنگوی وزارت خارجه آمریکا شد! (عکس)
قیمت پراید باید به 15 میلیون کاهش یابد
محمدرضا گلزار و مهناز افشار در سریال جدید (عکس)
دانلود فیلم Say I Love You 2014
دانلود سریال Person Of Interest
باشگاه راه‌آهن به وزارت نفت واگذار شد
سخنان بزرگان
عاشقانه‌هایی ‌کاملا مردانه
پيروزي ايران مقابل امارات مهمتر شد
یک شام سبک تابستانی درست کنید
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32پنچشنبه 9بهمن 93/11/9
برای قربانیان تجاوز جنسی چه کنیم؟
لخت شدن دوباره لیدی گاگا این بار کامل
دانلود بازی والیبال ایران ایتالیا 9 شهریور 93
سعد ی، شیرازه بند مکتب اد بی شیراز
دانلود آهنگ جدید نیما زئوس و مهراس به نام می فهمی حالمو
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .