جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه چهارشنبه 18 شهریور 1394

فال روزانه 18 شهریور متولدین فروردین ماه
قصدتان این نیست که به منظور مشکل درست کردن به دنبال اطلاعات مدفون شده بگردید، اما به نظر می رسد که هیچ انتخاب دیگری برای تان نمانده است. یک چیزی اشتباه شده و تا آن را اصلاح نکنید آرام و قرار نمی گیرید. دوست ندارید اطلاعاتی که به دست می آورید ناراحت کننده باشد و از این بابت نگران هستید، اما انگار ترس تان نسبت به این موضوع کمی اغراق آمیز شده است. بهتر است با حقایق پیش بروید و خودتان را درگیر ناشناخته ها نکنید. خوشبختانه، پافشاری اکنون شما به نفع تان تمام خواهد شد، پس به شما توصیه می شود تا زمانی که تمام حقیقت را نفهمیده اید دست از تلاش برندارید.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین اردیبهشت ماه
امروز نمی شود با شما مذاکره کرد، آن قدر سفت و سخت شده اید که هیچ کس نمی تواند نظرتان را تغییر دهد. از این که انگیزه های تان را پنهان کنید خسته هستید، اما هنوز احساس می کنید که فرصت مناسبی برای آشکار کردن احساسات حقیقی تان نیست. اگر دوست ندارید در تعاملات احساسی شرکت کنید اشکالی ندارد، مجبور نیستید دلیل این غیبت را به دیگران توضیح دهید. فقط حواس تان باشد که تا حد امکان خودتان را از هر گونه بحث و جدل دور نگه دارید.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین خرداد ماه
امروز کسی نمی تواند شما را مجبور به انجام کاری کند که راحتی شما را به هم می زند. اکنون این قابلیت را دارید که سر تصمیم تان پافشاری کنید، حتی در مقابل کسی که قدرت زیادی در اختیار دارد. برای شروع به شما پیشنهاد می شود که موضع تان را به روشنی توضیح دهید، اما حواس تان باشد که وارد بحث های بی پایان نشوید. بعد از این که فشارهای حاکم فروکش کرد می توانید با راحتی بیشتر سایر جزییات را به دیگران بگویید. در حقیقت، اگر اکنون سکوت کنید به این معنی نیست که به دیگران توهین کرده اید. مطمئن باشید که دیگران مصمم بودن شما را تحسین خواهند کرد.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین تیر ماه
امروز ممکن است نسبت به رفتار کسی که دوست اش دارید واکنشی سریع و تند نشان دهید. امروز طوری شده که حتی گفتگوهای ساده هم ممکن است احساسات تان را تحریک کند و آن خشم خفته ی درون تان بیدار شود. پس به شما توصیه می شود که امروز بیش از پیش احتیاط به خرج دهید. اگر خشم تان را از ته دل به کسی که استحقاق اش را ندارد نشان دهید حتماً او را آزرده خاطر خواهید کرد. برای حفظ آرامش باید کمی جلوی خودتان را بگیرد.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین مرداد ماه
اگر امروز احساس کنید که کسی قصد دارد ثبات مالی شما را تحریک کند ممکن است مثل یک شیر به او حمله کنید. شاید کسی که در مقابل او موضع می گیرید شخصیت قدرتمندی باشد. اما قبل از این که حرکتی کنید ببینید که آیا این اقدام شما توجیه پذیر است، زیرا وقتی پا پیش گذاشتید آن وقت ممکن است کار به جاهای باریک بکشد. به شما توصیه می شود اول چند نفس عمیق بکشید و ببینید چه انتخاب هایی می توانید داشته باشید. اگر منافع کاری برای تان در اولویت قرار دارد، پس بدانید که برنده شدن در دعوا آن قدرها تأثیری در کارتان نخواهد داشت. بهتر است چند روزی صبر کنید، در این فاصله هم نگاهی به حقایق بیندازید تا ببینید چه می شود.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین شهریور ماه
امروز کلماتی که در صحبت های تان به کار می برید آن قدر تیز و برنده هستند که مثل لبه ی شمشیر به نظر می رسند. شاید مقصود شما چیز دیگری باشد، اما در هر صورت حرف های تان به شدت نیش و کنایه دار است. متأسفانه شدت احساسات شما را تحت تأثیر قرار داده
، پس حواس تان باشد حرف هایی که می زنید تا حد امکان واضح و روشن باشند. اگر از دیگران انتظار دارید که نسبت به شما رفتار مثبتی در پیش بگیرند، پس بهتر است پیام تان را با ملایمت بیشتری انتقال دهید.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین مهر ماه
امروز احساس می کنید که خیلی منطقی هستید. اما واکنش های شدید یک نفر ممکن است همه چیز را به هم بریزد. یادتان باشد که یک انفجار احساسی مشکلی را حل نخواهد کرد، چنین واکنشی در نهایت باعث می شود که احساس ناخرسندی و تهی بودن به شما دست دهد. برای این که از فشارهای روز کم کنید می توانید به هر کجا که می روید با خودتان مهربانی به همراه ببرید. خوشبختانه رویکرد مثبت شما همه ی اطرافیان تان را تحت تأثیر قرار خواهد داد.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین آبان ماه
امروز تصمیم دارید که نقطه نظرات تان را به شکل واضحی بیان کنید. اکنون عطارد در دوازدهمین خانه در طالع شما یعنی خانه ی اسرار به سر می برد، به همین خاطر هنوز نمی دانید که چه چیزهایی را لازم است بگویید و چه چیزهایی را بهتر است نزد خودتان نگه دارید. بدانید که این خود شما هستید که حد و مرزها را مشخص می کند، پس خودتان باید تصمیم بگیرید که چه چیزهایی گفتنی است و چه چیزهایی نه. بهتر است امروز گزیده حرف بزنید، بعداً که از حد و مرزهای تان مطمئن شدید فرصت دارید که گفته های تان را تکمیل کنید و وارد جزییات شوید.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین آذر ماه
به نظر می رسد که از تصمیمات تان مطمئن هستید. اما گر به احساس و نظر دیگران اهمیت ندهید، آن وقت یعنی این که فکر می کنید فقط خودتان راست می گویید. اگر امروز با مافوق تان درگیر شوید احتمال دارد که از نظر کاری به مشکل برخورد کنید. فکر نکنید که اکنون می توانید اقدامات تان را توجیه کنید، همه ی این ها فقط اتلاف وقت و انرژی است. به مسیرتان ادامه دهید، اما حواس تان باشد که ماجراهای غیر ضروری درست نکنید.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین دی ماه
هنوز نمی دانید که این ناراحتی های شما از کجا آب می خورد، اما امروز ممکن است یک حقیقت ناگفته بارها و بارها در اختلافات مختلف بروز کند. امروز ممکن است درباره ی چیزی بحث کنید که به هیچ وجه ربطی به موضوع اصلی ندارد. عاقل باشید و انتقاد کردن را به روز دیگری موکول کنید، در این فاصله سعی کنید خودتان را آرام کنید و به یک دیدگاه منطقی برسید. وقفه ای را که لازم است ایجاد کنید و دست به کاری بزنید که اعصاب تان را آرامش دهد.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین بهمن ماه
به نظر می رسد چیزی دارد اذیت تان می کند و تا زمانی که به طور مستقیم با آن مواجه نشوید مشکل تان حل نخواهد شد. متأسفانه ممکن است متوجه منشأ ناراحتی های تان نشوید و به همین خاطر نتوانید مشکل تان را حل کنید. نباید دیگران را به خاطر این وضعیت سرزنش کنید. در عوض مسئولیت احساسات تان را بپذیرید و تا جایی که می توانید با مهربانی با دیگران رفتار کنید. به این ترتیب نه تنها خودتان احساس بهتری خواهید داشت، بلکه دیگران هم با رضایت بیشتری همراهی تان خواهند کرد.
 
فال روزانه 18 شهریور متولدین اسفند ماه
امروز به نظر می رسد که خیلی با دوستان تان موافق نیستید. این اختلاف باعث ایجاد نگرانی هایی خواهد شد. دیگران از شما می خواهند کاری را انجام دهید که به نظرشان منطقی و درست است، اما شما هنوز به این فرآیند اطمینان ندارید. اگر قلب تان چیز دیگری به شما می گوید پس به حرف اش گوش کنید و بقیه ی چیزهایی را که در ذهن تان می چرخد کنار بگذارید.

 امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه چهارشنبه 18 شهریور 1394 , فال روز چهارشنبه 18 شهریور 1394 , فال امروز چهارشنبه 18 شهریور 1394 , فال روزانه چهارشنبه 18 شهریور , فال روز چهارشنبه 18 شهریور , فال امروز چهارشنبه 18 شهریور , فال , فال روز , فال امروز , فال حافظ , سایت تفریحی سه سوت ,
فال روزانه چهارشنبه 18 شهریور 1394 نوشته شده در سه شنبه 17 شهريور 1394 ساعت 19:0

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
طرز تهیه پنه با سس ایتالیایی
صحیح ترین روش پاک کردن ماهی و میگو
دانلود آهنگ جدید مسعود سعیدی به نام خاطره ها
طرز تهیه خاگینه رولی
طرز تهیه آبگوشت زیره کرمان
خطرات و مضرات رابطه ی جنسی مقعدی (پشت)
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به نام بعد زمستون
رودست زدن علی کریمی به دختر استقلالی (عکس)
بیوگرافی + تصاویر علی لُهراسِبی
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای شهاب تیام به نام بی قرار
شیرینی مربایی فندق و بادام ویژه نوروز 94
داعش روسپی‌های مغربی را فریب می دهد
دانلود آهنگ جدید جمشید تمنای وصال
دانلود آهنگ جدید عماد به نام خیلی مهمی
دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام یا هیشکی یا تو
بهترین روش افزایش سایز آلت تناسلی
دانلودتجربه وب گردی سریع در اینترنت با مرورگر Opera 12.10 Final
دانلود آهنگ جدید بهزاد لیتو به نام خرداد
دانلود آهنگ جدید سحر به نام شام رمانتیک
دانلود آهنگ جدید علی عبدالمالکی به نام تهران شلوغه دستمو بگیر
مقاله معماری های تک
بازپس گیری ۵ محله کوبانی از داعش
پرده هایی از زندگی عباس علیه السلام
دختر 23 ساله ای که آرایشگر مردانه است
نظرسنجی رفاقتم با کریمی را بهم نمی‌زند
فاطمه معتمد آریا:با ارزش ترین جایزه ام را برای بی خانمان ها به حراج می گذارم
دانلود آپدیت انلاین یوز پسورد جدید نود 32 یازدهم مهر
استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک
سحر قریشی مدل صورت شد!
فرزاد حسنی سکوتش را شکست!
بیانیه داعش در مورد حمله به حسینیه در عربستان
گرانی خودسرانه شیر
دلایل خیانت زن به مرد در زندگی زناشویی
دانلود آهنگ جدید ماهان معین به نام سلام
زمان پخش «کلاه قرمزی» از تلویزیون
انسان هایی با بدن های شگفت انگیز + تصاویر
مانع بزرگ گوچی برای بازگشت به چارلتون
کمند امیرسلیمانی :هیچ کس آذر را فراموش نمی کند (عکس)
شعر / رزم رستم و جومونگ !
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .