close
تبلیغات در اینترنت
سایت تفریحی سه سوت

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

متولدین فروردین

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

اکنون کار کردن بر اساس آنچه که قبلاً انجام داده‌اید ساده‌تر است، اما پیدا کردن جایگاه جدیدی برای به ثمر نشاندن تلاشهایتان کار سختی است. شما امروز، فقط به خطر اینکه به سرعت خود بیفزایید، ابتدا مثل حرکت سریع یک خرگوش با سرعت به جلو حرکت کرده و بعد مثل یک لاک‌پشت حرکت خود را آرام می‌کنید. اگرچه ریتم ناهماهنگ کاری شما ممکن است همکارانتان را عصبانی کند، اما اکنون برای به حداکثر رساندن سطح توانایی‌هایتان بهترین روش است. نگران اینکه دیگران چه فکری می‌کنند و شما چقدر می‌توانید کار کنید، نباشید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

احتمالاً امروز از دنده چپ بلند شده‌اید، اما گذشته را فراموش کنید و به حال فکر کنید.دوستان و همکارانتان می‌خواهند شما را بی گناه بدانند اما شما باید با آنها بسازید. می‌دانید که زندگی کردن در زمان حال چقدر مهم است پس بدون اینکه خود را درگیر خاطرات شخصی بکنید با زمان و اتفاقاتی که در حال اتفاق می‌افتند پیش بروید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

شما زمان خود را به بطالت می‌گذرانید، بهتر است کارهایی انجام دهید که برای شما مفید باشد نه این که از توانایی‌هایتان استفاده نکنید و همه استعدادهای شما کشف نشده باقی بماند. قضاوت‌های نادرستی را در رابطه با افراد انجام می‌دهید، مهم‌تر از ﺁن همه این کارها را در زندگی‌تان اجرا می‌کنید به همین دلیل باعث شده است که زندگی شما در گذشته گره‌های بسیاری داشته باشد. بهتر است تا قدرت و توان کار کردن را دارید از همین امروز شروع به کار کردن کنید تا ذخیره و اندوخته‌ای برای ﺁینده خود داشته باشید.

 

متولدین تیر

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

ارتباط‌های دوستانه‌ای را که به تازگی آغاز کرده اید، ارتباط های درستی نیستند و به نتیجه‌ای که شما مد نظر دارید ختم نمی‌شود. شاید حتی پایان غم انگیزی داشته باشد. طرز درست و صحیح رقتار کردن در رابطه با هر موضوعی را سر لوحه خود قرار دهید. تا زمانی که از تصمیمی اطمینان صد در صد پیدا نکرده‌اید در آن مسیر گام نگذارید زیرا شما فردی هستید که اگر در رابطه با کاری اطلاع حتمی نداشته باشید تا پایان مسیر دچار استرس خواهید بود.

 

متولدین مرداد

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

ممکن است امروز دریابید که چرا در طی روزهای گذشته مدام دور خود می‌چرخیدید. امروز می‌توانید نتیجه زحمات این چند روزه خود را بگیرید. اما مراقب باشید که تنبلی نکنید چرا که در نهایت مجبورید که به سرعت خود بیفزایید. می‌توانید همچنانکه اوقات خوشی را سپری می‌کنید، پیشرفت مهمی‌نیز داشته باشید. لیستی از کارهایتان تهیه کنید،‌اما فراموش نکنید که کمی‌هم زمان فراغت برای خود در نظر بگیرید. مسلما به نتیجه خوبی خواهید رسید. امتحان کنید!

 

متولدین شهریور

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

شما واقعا دوست ندارید موقعیتی را مدیریت کنید که خودتان کاملا در آنجا حضور ندارید. شما امروز هیچ سورپرایزی را نمی‌خواهید اما با یک دید کلی داشتن می‌توانید حلقه ای را به طرف فردی بیندازید که در پشت صحنه کار می‌کند. با این حال تنها راه حل استفاده از قوه خلاقیت است نه اینکه بنشینید و به انتظار معجزه باشید. سعی کنید همیشه عامل باشید نه معلول!

 

متولدین مهر

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

به جای اینکه از کاری که باید همین الان انجام دهید ناراحت و عصبی شوید و شروع به غرولند کنید سعی کنید آن را به عنوان یک بازی ببینید. اگر شما زمان خوبی داشته باشید بیشتر مشتاق می‌شوید که بهره وری خود را بالا ببرید. اما سعی نکنید تا از روبرو شدن با پی آمدهای واقعی که امروز نمایان می‌شوند اجتناب کنید. به خاطر اینکه گرفتگی ماه در ششمین خانه “جزییات زندگی” شما اتفاق افتاده است. یک چیز بی اهمیت می‌تواند تاثیر مهمی روی بقیه مسائلی بگذارد که شما قبلا در کار خود برای دسترسی به موفقیت انجام داده بودید.

 

متولدین آبان

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

افکار عالی و آرمانی‌تان امروز ممکن است که مورد آزمایش قرار گیرند. اگر بخواهید با دیگران درگیر شوید، فکر نکنید که هیچ کاری را درست انجام نداده‌اید. این ممکن است به خاطر این باشد که شما تصمیمات‌تان را فقط و فقط براساس ارزش‌های خودتان می‌گیرید و کاری به این ندارید که در جهان واقعی چه خبر است. نیازی به این نیست که بخواهید باورهایتان را تغییر دهید. فقط روش‌تان را برای رسیدن به اهداف تان تغییر دهید.

 

متولدین آذر

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

امروز ماه در حال حركت كردن به سوی سومین خانه شما یعنی خانه سفرهای كوتاه می‌باشد و ناآرامی‌و بی‌قراری‌تان امری كاملاً طبیعی است. شما امروز فقط برای اینكه از منزل خارج بشوید ممكن است كه به یك فروشگاه و یا مكانی تفریحی و گردشگری بروید. اگر تا آخر روز پیشرفت چندانی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید.

 

متولدین دی

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

سخت است که امروز گام استواری در محل کار بردارید و سپس آن راه را ادامه دهید. در عوض ممکن است اول کارهای زیادی انجام دهیدولی در آن زمان بدون اینکه پیشرفتی حاصل کنید درجا می‌زنید. اگر این چرخه متناوب در تمام روز ادامه داشت ریتم خودش را بدست خواهد آورد. به جای تلاش برای تغییر این روند فقط زمانی را که دارید برای تفکر درباره تلاش های پی در پی هدر می‌دهید کاهش دهید.

 

متولدهین بهمن

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

شما قدرت خود باوری و اعتماد به نفس تان در این روزهای اخیر بسیار کم شده است، شاید به دلیل صحبت‌های دوستان‌تان باشد یا شاید هم به دلیل اتفاقات ناگواری باشد که برایتان پیش ﺁمده است و باعث شده است که شما اعتماد به نفس‌تان را از دست بدهید. شما به تازگی دوست دارید به قلب‌تان گوش دهید تا این که با عقل‌تان رفتار کنید زیرا عقل‌تان گاهی پیشنهادهایی را به شما می‌دهد که تمایلی به انجام ﺁنها ندارید. مسیر خود را در یک خط ادامه ندهید، سعی کنید تغییر و تحولی در زندگی‌تان به وجود ﺁورید، زیرا زندگی‌تان دچار یکنواختی شده است.

 

متولدین اسفند

فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394

اگر چه غیر ممکن به نظر می‌رسد، اما سرعت زندگی شما افزایش در حال افزایش است. شما می‌توانید از یک چیز به سمت چیز دیگری بدوید و به دنبال خود یک سری از کارهای ناتمام را بر جای بگذارید. به جای اینکه تلاش کنید تا انبوهی از کارها را در وقت کم و با هم دیگر انجام دهید، سعی کنید روش کار خود را عوض کنید و کارهای کمتری را انجام دهید و درنهات از اینکه می‌بینید چگونه می‌توان کارهای بی شماری را با کمی آرامش داشتن انجام داد شگفت زده خواهید شد.امتیاز :

برچسب ها : فال امروز 14 شهریور 94 , فال 14 شهریور , طالع بینی 14 شهریور 94 , فال , طالع بینی , فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394 , فال روزانه شنبه 14 شهریور , فال روز شنبه 14 شهریور 1394 , فال روز شنبه 14 شهریور , فال امروز شنبه 14 شهریور 1394 , فال امروز شنبه 14 شهریور , سایت تفریحی سه سوت ,
فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394 نوشته شده در جمعه 13 شهريور 1394 ساعت 18:7
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
جدايي به خاطر ارتباط همسر با شوهر سابق
فال روزانه پنجشنبه 31 اردیبهشت 1394
اگر زنان به ورزشگاه آزادی بیایند، زلزله به پا خواهیم کرد! (عکس)
شعر طنز جالب و خنده دار کلاغ و روباه
دانلود آهنگ جدید امین فیاض به نام بس کن حرفاتو
دانلود آهنگ جدید پویا سالکی به نام عشق من
رکوردی جدید به نام رونالدو ثبت شد
دانلود نرم افزار لاین اندروید Line 4.5.3
اینگونه دوغ طبیعی گاز دار تهیه کنید
فال روزانه شنبه 1 آذر 1393
تخلف ۳۰۰۰ میلیاردی سازمان اقتصاد اسلامی!
فال روزانه یکشنبه 13 اردیبهشت 1394
دانلود فیلم به سوی طوفان ۲۰۱۴ با لینک مستقیم
برنامه روز چهاردهم بازيهاي آسيايي اينچئون ( جمعه 11 مهرماه 1393 )
طرز تهیه کیک کاراملی با آرد برنج
دانلود آهنگ جدید امیر علی زمانیان به نام اولین بار
بازیکنان نفت تهران پاداش گرفتند
تجاوز به ۸ زن و دختر جوان در پراید شیشه‌ دودی
تغییرات بدن پس از زایمان
واکنش دختر صدام به خبر مرگ "طارق عزیز"
جدیدترین جملات عاشقانه 1394
تصاویر زیبا از کاترین زتا جونز
اتفاقات بعد از خوردن فست فود را بدانید
دانلود ورژن جدید آهنگ علی اصحابی به نام دست خودم نیست
دانلود آهنگ جدید علی مجیک ام جی به نام دور دور
کارلوس کیروش: تخت جمشید فقط متعلق به ایران نیست/دوست دارم به بندرعباس سفر کنم
دانلود فیلم Run Like Hell 2014
قتل منشی جوان در تهران به‌ دلیل مقاومت در برابر تجاوز
اشتباهاتی در روابط زناشويي‌
شراره دختر بی حجاب و حرم حضرت معصومه
عفونت گوش میانی کودکان می‌تواند منجر به آبسه مغزی شود
دانلود آهنگ جدید عماد به نام ام آی اس
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای رضا پیشرو و ساترپ به نام تنهایی
فواید برهنه خوابیدن در زندگی زناشویی!
دانلود Screeny Pro 3.6.0 – نرم افزار تهیه عکس و فیلم از دسکتاپ و ساخت فیلم آموزشی
تجاوز به زنی مقابل دیدگان همسرش!
طرز تهیه شنیسل مرغ
دانلود فیلم Kite 2014
دانلود آلبوم جدید Dogus به نام Aklinda Bulunsun
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .