close
دانلود آهنگ جدید
سایت تفریحی سه سوت

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

 فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393

متولد فروردین : گرچه نیت‌تان خیر است اما صبرتان به سر رسیده. از چیزهای تکراری که هردفعه اتفاق می‌افتند، خسته شده‌اید. خوشبختانه، دیگران دارند واقعاً تلاش می‌کنند و شما می‌توانید حرکت مثبت آنها را ببینید. اما از بد شانسی شما، سریع عمل نمی‌کنند و مجبورید خیلی صبر کنید. با ناامیدی خودتان صادق باشید بدون اینکه آن را به یک جنجال تبدیل کنید، می‌توانید فشار را کم کرده و روابط خود با دیگران را بهتر کنید.

متولد اردیبهشت : شما به دنبال هیجانات تازه‌ای در زندگی تان هستید، شما تنها می‌توانید این هیجانات را تصور کنید از تصور تا واقعیت راهی دراز و طولانی فاصله وجود دارد. شما نمی‌خواهید با واقعیت‌های زندگی تان روبرو شوید، این یک ریسک بزرگ است بهتر است با افراد مجرب و قابل اعتماد این مسائل را مطرح سازید تا شما را یاری دهند که از این افکار دور شوید.

متولد خرداد : شما از اینکه درگیر یک نمایش غم انگیز شوید خوشحال به نظر نمی‌رسید و ترجیح می‌دادید که امروز از آن جلوگیری کنید. اما به نظر می‌رسد غیر ممکن است تا از شکست سبقت بگیرید و فعل و انفعالات نه چندان مهمی میتواند ناگهان تبدیل به یک حادثه بزرگ و مهم شود. به جای تلاش برای آرام کردن دیگران توجه خود را برای یک تغییر مهم در زندگی خودتان جمع کنید. به اعتقادات خودتان بچسبید و اجازه ندهید تا دیگری شما را فریب داده و از ارزش‌هایتان دور کند. اگر صداقت و درستی خود را حفظ کنید همه چیز به بهترین صورت برای تان بوجود می‌آید.

متولد تیر : امروز بسیار برای‌تان سخت است که بخواهید درس جدیدی فرا بگیرید، چرا که شما سرکش تر از همیشه هستید. اگر شخصی با پاسخ‌های جدیدی ظاهر شود، شما سعی می‌کنید که اعتبار او را زیر سئوال ببرید و در او تعارض ایجاد کنید. شناختن نقش خود در کشمکش اخیر، قدرتی به شما می‌دهد تا مخالفت کنید، حتی اگر نتوانید آن را بیان کنید. زمانیکه شما بفهمید که مجبور نیستید تا درگیرهای درونی تان را به دیگران نسبت دهید، روابط و شرایط تان راحت‌تر اداره می‌شوند.

متولد مرداد : امروز آمادگی تفریح کردن را دارید. اما به آن آسانی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست. تصمیم می‌گیرید که یک بازی بکنید اما برخی چیزها جلوی مشارکت شما در آن بازی را می‌گیرند. یک مشکلی برای برقراری تعادل بین خوشگذرانی شما و نیاز به ایجاد روابطی صمیمی‌تر و عمیق تر وجود دارد.دلیلی هم برای تحلیل بی پایان آن وجود ندارد. فقط به شرایط فعلی خود توجه کنید و به حرف دل خود گوش کنید نه به عقلتان.

متولد شهریور : ممکن است بعضی اوقات درباره زمان بندی که برای روز خود دارید مراقب و هوشیار باشید اما بهر حال ممکن است بخواهید این شلوغی و آشفتگی را به پایان برسانید. اگر زمانی احساس کردید که نیاز دارید کمی‌خلوت کنید و تنها باشید کار دلخواه خود را انجام دهید. مراقبت از روح و روان خود بسیار مهمتر از انجام وظایف اجتماعی است. اگر از خودتان مراقبت نکنید دیگر چیزی ندارید که به دیگری پیشکش کنید. پس مراقب خودتان باشید!

متولد مهر : شما امروز حس تازه ای درباره اهدافتان دارید اما آن به جای اینکه یک ایده محسوس و معقول باشد مبتنی بر احساسات غیر شفاف است. شما می‌دانید که چه چیزی به نظر خوب می‌رسد با این حال مطمئن نیستید که چگونه می‌توانید رویاهای خود را عملی کنید.خوشبختانه نیازی نیست که با فشار و اجبار رویا و تصورات خود را محقق سازید. از شادی‌های موجود لذت ببرید و اجازه دهید آنها شما را به هر کجا میخواهند ببرند. اکنون این کافی است؛ شما همیشه می‌توانید یک برنامه واقعی بسازید که دیدگاه‌های شما را منعکس کند.

متولد آبان : امروز سعی نکنید از رابطه‌های دوستی مربوط به گذشته فرار کنید. البته تغییر دادن برنامه‌هایتان در آخرین لحظه برای افراد دیگر خوشایند نیست، اما این کار در شما نیز احساس خوبی ایجاد نمی‌کند. اگر شما در حال حاضر می‌خواهید که از رندگیتان لذت ببرید، لازم است که قبل از اینکه به خودتان خدمت کنید برای دیگران مفید باشید. عجیب اینکه ممکن است کمک کردن به دیگران از توجه کردن به نیازهای شخصی خودتان اهمیت بیشتری داشته باشد و در حال حاضر شما نباید به فکر تأمین نیازهای خود باشید.

متولد آذر : امروز دانستن اینکه دقیقا چه می‌خواهید برای شما چالش برانگیز شده است! ابتدا هر چیزی خوب به نظر می‌رسد، اما بعد می‌فهمید که تصور نادرستی داشته اید و استدلال‌هایتان نیز نادرست به نظرمی‌آیند. حتی اشتباهات افراد دیگر نیز می‌تواند شما را به دردسر بیندازد. به جای بدتر کردن اوضاع، همان کاری را بکنید که وقتی شکست می‌خورید باید انجام دهید توقف!! تاموقعی که شرایط خود را دوباره به دست نیاورده اید هیچ قدمی‌برندارید. اگر لازم بود می‌توانید در انتخاب راه از کسی کمک بگیرید؛ بعد و فقط بعد از این کار! می‌توانید راهی که انتخاب کرده اید را ادامه دهید.

متولد دی : اگر شما اخیرا در فکر ایجاد تغییراتی در کار تکراری و روتین خود بوده اید امروز دیگر روز عمل است. صحبت درباره یک نمایش نیست؛ ماه جدید در ششمین خانه از “جزییات” پیشنهاد می‌کند که برداشتن قدم‌های کوچک ایده کوچکی است. هر چیزی که تولید و کارایی شما را افزایش بدهد مفید است حتی ایجاد یک برنامه برای خودتان که بتوانید شروع خوبی داشته باشید. اما تا فردا صبر نکنید؛ شما نیاز دارید که امروز کاری برای لذت بردن از لحظه حال انجام دهید.

متولد بهمن : امروز شما سرتان خیلی شلوغ است، ولی بیشتر ترجیح می‌دهید استراحت كنید. اولین حركت و كشش شما به سوی تفریح و خوشی متمایل است، اما شما به صرافت می‌دانید كه چیزهای وسوسه كننده به روش‌های گوناگون شما را در بوته آزمایش قرار می‌دهند! پس در برابر كودك درون شاد و خوشحال خود تسلیم نشوید؛ در عوض به سراغ كارهایتان كه روی هم تلنبار شده بروید.

متولد اسفند : امروز شما در رویاهایتان می‌توانید در دام عشق گرفتار بشوید، خواه این رابطه بر پایه واقعیت باشد یا نباشد، برای اینکه سیاره بخت شما یعنی عطارد با سیاره گمراه کننده نپتون هماهنگ شده است. اما انتظار نداشته باشید یک رویای قدیم مشابه دوباره به ذهنتان برگردد. درعوض باید حواستان جمع باشد و اول همه جوانب را بررسی کرده و بعد عاشق شوید.امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 آپدیت , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 دانلود , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 نرم افزار , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 نسخه جدید , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 بروزرسانی , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 اموزش , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 سریال نامبر , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 کد , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 دانلود رایگان , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 کتاب پی دی اف , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 دمو , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 پیش نمایش , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 نسخه رایگان , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 تصویر , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 درایور , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 اخرین نسخه , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 خواندن , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 کتاب الکترونیکی , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 ورژن جدید نرم افزار , فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 اپدیت جدید نرم افزار ,
 فال روزانه دوشنبه 18 اسفند 1393 نوشته شده در دوشنبه 18 اسفند 1393 ساعت 0:1

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود موزیک ویدئو جدید Enrique Iglesias و Nicky Jam به نام El Perdon
نرم افزار ساخت هدر و بنر سایت و وبلاگ ( همراه با آموزش فارسی)
دانلود فیلم Godzilla 2014
تماشاگران ایرانی جام ملت های آسیا
دانلود آلبوم جدید شهروز حبیبی به نام پروانه های سوخته
سوپ سفید، پرطرفدارترین سوپ‌ مجلسی
دانلود آهنگ جدید علی لهراسبی به نام حس واقعی
هرگز برای فرندتان رئیس بازی درنیاورید!!
دانلود XnView 2.23 – نرم افزار نمایش ، تبدیل و ویرایش تصاویر
دانلود فیلم Sons of Liberty 2013
آمار جدید از تعداد کشته شدگان مکه در فاجعه منا
خواص دمنوش ریحان
دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار به نام چه خوبه دنیامون
دانلود آهنگ جدید سعید مدرس به نام من حساسم
دانلود آهنگ جدید مهران باقری به نام شال سیاته گردنم
دانلود آهنگ جدید امیر عظیمی به نام بانو
محاکمه زن دایی به اتهام قتل هلیا کوچولو
۲۰ کاری که همیشه بعد از انجامشان پشیمان می شوید
برای این که فرزندتان با قرآن آشنا شود !
دانلود فول آلبوم سامان جلیلی
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس و معین زندی به نام به درک
چربی های شکم تان را سه سوته آب کنید!!
کالاهای موفق ایرانی
دانلود آهنگ جدید شاهرخ به نام چتر
رام رسمی شبیه سازی شده کیت کت برای Samsung Galaxy S3 I9300
کار خدا پسندانه دیوید بکام (عکس)
طرز تهیه اردور سبزیجات
دوئل نکونام - ویدال؛ شش فروردین در اتریش
دانلود آلبوم جدید علی اصحابی به نام دیره
دانلود آهنگ جدید علی باقری به نام تو خوبی
فال روزانه یکشنبه 5 بهمن 1393
دانلود آهنگ جدید نیما زئوس و جواد هانتر به نام منو نشکن
نماز عید فطر ممنوع شد!
دانلود آهنگ جدید ستار به نام یوسف گم گشته (ریمیکس)
طرز تهیه بشقاب سبزیجات (یک غذای کم کالری و رژیمی)
فال روزانه جمعه 28 فروردین 1394
شخصيّتى غريب در دنيا
ممنوع شدن تماشای این فیلم برای افراد زیر 12 سال +تصاویر
تجاوز پسر 18ساله مست به زن 90 ساله فلج
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .