close
تبلیغات در اینترنت
سایت تفریحی سه سوت ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 آپدیت ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 دانلود ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 نرم افزار ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 نسخه جدید ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 بروزرسانی ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 اموزش ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 سریال نامبر ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 کد ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 دانلود رایگان ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 کتاب پی دی اف ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 دمو ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 پیش نمایش ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 نسخه رایگان ,فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393

متولد فروردین : شما می دانید که چیزی در حال تغییر کردن است، اما هنوز نمی توانید بگویید که آن چیز چیست. در این میان احساسات شما خیلی خشن شده اند؛ امروز شما در موقعیت حساسی هستید، برای اینکه نمی دانید که چگونه باید احساسات خود را ابراز کنید. به جای اینکه متکی به کلمات باشید، ضرب المثل « دو صد گفته چون نیم کردار نیست» را همیشه در خاطر داشته باشید. بعد از این هر وقت که لازم شد می توانید مقصود خود را بیان کنید.

متولد اردیبهشت : برای هر کاری که امروز انجام می‌دهید باید یک توجیه داشته باشید ولی شاید ذهنتان یاری نکرده و نتوانید خیلی منطقی برخورد کنید. گرچه انگیزه ی پسندیده ای دارید اما در عمل آن را نشان نمی‌دهید. شما به راحتی می‌توانید با دلگرمی‌کامل کاری را انجام بدهید که بعداً ممکن است به خاطر آن پشیمان بشوید.به هرحال، عاقلانه ترین کار این است که به توصیه‌هایی که می‌شنوید گوش کنید و حتی اگر کاملاً هم با آنها موافق نیستید، اعتنایی نکنید.

متولد خرداد : یک نفر امروز شاید حرفی بزند و سپس کار دیگری را انجام دهد (حرف و عملش یکی نباشد)، که این موضوع می‌تواند روز شما را قدری آشفته کند. در مورد مسائلی که به دیگران بستگی دارد محتاط باشید، برای اینکه یک سوء تفاهم ساده می‌تواند تبدیل به مشکلی بزرگ بشود. دانستن اینکه چه کسی هستید و چه کاری میخواهید انجام دهید اکنون برای شما از رابطه دوستی‌ای که به نقطه پایان نزدیک شده مهم‌تر است.

متولد تیر : شما کاملا ساده لوحانه یا بیش از حد صبورانه در رفتارهایتان با دیگران عمل می‌کنید، زیرا این تفکر را دارید که در این صورت آنها شما را بیشتر دوست خواهند داشت یا علت‌های دیگر… این تفکر کاملا اشتباه می‌باشد زیرا دیگران نه تنها از رفتار شما سوﺀ استفاده می‌کنند بلکه در نهایت همان مقداری که تمایل دارید شما را دوست نحواهند داشت. شما از این که به این رفتارتان پایان دهید دچار ترس و واهمه هستید اما هر چه زودتر این کار را ترک کنید به نفع شما خواهد بود. در ابتدا خیلی مشکل به نظر می‌رسد اما با ممارست به تحقق می‌انجامد.

متولد مرداد : امروز دیگران به شما توانایی و نیرویی می‌دهند؛ بدون اینکه حتی خودشان بفهمند چه کمکی به شما کرده اند! البته این موضوع به این معنی نیست که آنها کار خاصی می‌کنند، فقط این را بدانید که وقتی که نیاز به کمک داشتید می‌توانید به آنها تکیه کنید، به خاطر اینکه کاملا مشخص است که دوستان تان در موقع لزوم حتما یاری تان خواهند کرد. خوشبختانه، احتمالا شما امروز نیازی به کمک آنها پیدا نخواهید کرد،‌ به خاطر اینکه تا زمانیکه رفتار خوب مثبتی در رابطه با کارهایی که انجام می‌دهید داشته باشید تلاش‌هایتان نتیجه خواهد داد.

متولد شهریور : شما امروز آماده اید که در رابطه با احساسات خود دستوری صادر کنید اما بهتر است این کار پنهانی انجام گیرد تا آشکارا! با وجود اینکه شما می‌خواهید که همه شما را درک کنند اما بهتر است اطلاعات شخصی و خصوصی خود را تنها برای دوستان نزدیک و اعضای خانواده تان فاش کنید. صبر کنید تا زمانیکه شخص؛ مکان و وقت مناسبی برای این کار بیابید که خصوصی ترین اسرارتان را برای محرم اسرارتان اشکار کنید.

متولد مهر : امروز بهرام عصبانی در امتداد و هم ترازی عجیبی قرار گرفته است و شما می‌توانید تضادها و تناقض‌های سیاره بخت خود را حس کنید. معمولا با وجود بهرام ادعا کردن و مدعی بودن کار سختی است، اما امروز این سیاره ۱۸۰ درجه چرخیده است! درحالیکه نشانه شما را در مورد توانایی‌هایتان برای حل کردن مشکلات اخیر به شک انداخته‌اند، شما هنوز مطمئن نیستید که چگونه می‌توانید آنها را تفسیر کنید. استراحت کردن تضمین می‌کند که به کمال رسیدن برای شما از هر فعالیت خاص دیگری مهم تر است. هرچیزیکه حس کردید را بیان کنید و مطمئن باشید که اشنتباه نخواهید کرد.

متولد آبان : امروز ممکن است آنقدر مجذوب رویاهای خود شوید که فراموش کنید به دنیای زمینی برگردید. مسلما یک روز تعطیل برای سلامت شما خوب است اما فکر نکنید که قادر خواهید بود مسئولیت‌های روزانه خود را نادیده بگیرید. طرح ریزی یک راه فرار موقتی ایده خوبی است. به یاد داشته باشید؛ رییس خودبودن خیلی بهتر از این است که منتظر دیگری شوید تا به عنوان یک قهرمان به کمک تان بیاید.

متولد آذر : امروز نظر شما در مورد عشق کمی غیر عادی به نظر می‌رسد، برای آنکه چیزهای که قبلاً شما را هیجان زده می‌کردند امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی‌کنند. شما لزوماً دیگر به عشقهای سطحی علاقه‌ای ندارید؛ رابطه‌های بیهوده داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می‌شود. به جای اینکه بر پایه عادتهایتان واکنش نشان دهید، بیشتر رویاپردازی کرده و یک راه کلی‌تر و جدیدتر برای برقراری ارتباط و دوست‌یابی پیدا کنید. اگر شما ذهن خودتان را به روی چیزهایی متفاوتی که وجود دارد نبندید، متوجه می‌شوید که عشقی که در جستجویش هستید همین نزدیکی‌هاست.

متولد دی : امروز شاید دیگران فكر كنند شما در كارتان ناشی و دست و پا چلفتی هستید!! در حالیكه شما كاملاً به رفتار خود مسلط هستید و اصلاً لازم نیست چیزی را تغییر دهید. حالا كه خورشید و بهرام در نشانه شما به هم ملحق شده‌اند شما باید بدانیدكه قدرت استفاده كردن از توانایی‌هایتان را دارا هستید و می‌توانید به طور موثری روی اهداف آینده خود تمركز كنید.

متولد بهمن : شما با دیدی کلی به زندگی می‌نگرید به همین دلیل بسیاری از پیشامدهایی که رخ می‌دهد را نمی‌بینید یا این که با بی تفاوتی از کنار ﺁنها رد می‌شوید. شما درک صحیحی از مسائل زندگی دارید و اکثر اوقات حدس‌هایی که در رابطه با جریانات زندگی می‌زنید درست هستند. مدام منتظر شنیدن خبرهای ناگوار نباشید. ذهن خود را عادت دهید که با تصمیم گیری‌های منطقی پیش برود.

متولد اسفند : امروز ماه در حال حركت كردن به سوی سومین خانه شما یعنی خانه سفرهای كوتاه می‌باشد و ناآرامی‌و بی‌قراری‌تان امری كاملاً طبیعی است. شما امروز فقط برای اینكه از منزل خارج بشوید ممكن است كه به یك فروشگاه و یا مكانی تفریحی و گردشگری بروید. اگر تا آخر روز پیشرفت چندانی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید.امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 آپدیت , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 دانلود , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 نرم افزار , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 نسخه جدید , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 بروزرسانی , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 اموزش , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 سریال نامبر , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 کد , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 دانلود رایگان , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 کتاب پی دی اف , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 دمو , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 پیش نمایش , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 نسخه رایگان , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 تصویر , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 درایور , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 اخرین نسخه , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 خواندن , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 کتاب الکترونیکی , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 ورژن جدید نرم افزار , فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 اپدیت جدید نرم افزار ,
فال روزانه یکشنبه 2 شهریور 1393 نوشته شده در یکشنبه 02 شهريور 1393 ساعت 1:34
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
جدید ترین عکس های لیندا کیانی
گفته های اولاند بعد از دیدار با روحانی
حملات مرگبار جنگنده‌های آمریکایی به داوطلبان عراقی
گلایه ظریف از برخی منتقدان داخلی: دنیای عجیبی است؛ گروهی از ..
اس ام اس ضربت خوردن حضرت علی (ع)
6 مشکلی که در اثر میگرن بروز می کنند
دانلود آهنگ جدید رها منش‬ به نام پیانو
دانستنیهای جالب
دانلود بازی والیبال ایران و آرژانتین جام جهانی ۲۰۱۴
ماجرای جنجالی خانم دکتر در بیمارستان ممسنی + عکس
آخرین خبر: اعتراض ایران رد شد
دانلود آهنگ جدید هانی چاوشی به نام هیجان
عکس متفاوت و هنری نرگس محمدی پشت فرمون!
دانلود برنامه فشرده ساز قدرتمند peazip ورژن جدید
زائران عمره انصراف دهند!
دانلود مراسم شب پنجم محرم 94 حاج محمود کریمی
فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394
دانلود موزیک ویدئو جدید بلک کتس به نام بوسه‌
درخواست بی شرمانه معلم از دانش آموز 14 ساله (عکس)
مرد نوشابه‌ای ایرانی در شبانه روز تنها ۴ ساعت می‌خوابد!
عکس های جالب بازسازی دوران کودکی
همسر معاون اول رئیس جمهور سابق فوت کرد
طرز تهیه سالاد کلم قمری
دانلود آهنگ جدید شکیلا به نام رفتم مرا ببخش
دانلود نرم‌افزار حسابداری
کیک شکلاتی با رویه نعنا
دانلود اپدیدت آنلاین یوزر پسور جدید 32یکشنبه 93/10/14
دانلود آلبوم جدید بهرام نورایی به نام اشتباه خوب
دانلود فیلم Hateship Loveship 2013
جدید ترین عکس های مهتاب کرامتی
دانلود آهنگ جدید جمشید تمنای وصال
دانلو د موزیک ویدئو جدید ساسی مانکن به نام آلزایمر
جدید ترین یوزر و پسورد نود32سه شنبه21 بهمن 93/11/21
فال روزانه شنبه 14 شهریور 1394
دانلود آهنگ جدید جعفر و مملی به نام تبریز نون بربری
نیمروی کارگری با طعم استانبولی
غذاهای مضر برای کودکان بیش‌فعال
فال روزانه شنبه 10 آبان 1393
جوک های جدید لاین و تلگرام
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .