close
تبلیغات در اینترنت
سایت تفریحی سه سوت ,فال,فال جدید,فال به روز,فال امروز,فال طالع بینی ,فال قهوه,انواع فال,فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 آپدیت ,فال,فال جدید,فال به روز,فال امروز,فال طالع بینی ,فال قهوه,انواع فال,فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 دانلود ,فال,فال جدید,فال به روز,فال امروز,فال طالع بینی ,فال قهوه,انواع فال,فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 نرم افزار ,فال,فال جدید,فال به روز,فال امروز,فال طالع بینی ,فال قهوه,انواع فال,فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 نسخه جدید ,فال,فال جدید,فال به روز,فال امروز,فال طالع بینی ,فال قهوه,انواع فال,فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 بروزرسانی ,فال,فال جدید,فال

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

 فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393

متولد فروردین : امروز که ماه به ستاره پلوتو در پنجمین خانه شما ملحق شده‌است، تفاوت خیلی بزرگی بین محبتی که شما مجبورید به دیگران نثار کنید و عشقی که به راحتی آنها به شما می‌دهند وجود دارد. اگرچه این موضوع برای شما بسیار واضح است، ولی شما تحریک می‌شوید که آن را برای دیگران شرح بدهید. اکنون که ونوس خالق وارد دوازدهمین خانه خودآگاهی معنوی شده‌است، تغییر دادن احساسات شخصیتان به سمت صمیمیتی معنوی می‌تواند تمرینی مفید باشد.

متولد اردیبهشت : اگر شما کسی را تحت کنترل خود دارید سعی نکنید که او را متقاعد کنید، برای اینکه موفق نمی‌شوید. از طرف دیگر، این موضوع مسأله مهمی برای نگران شدن نیست. فقط بدون اینکه اضطراب داشته باشید در مورد توالی غیر قابل پیش‌بینی اتفاقات واکنش نشان بدهید. واکنش نشان دادن به موقع شما را قادر می‌سازد که یک موقعیت پیچیده را به موقعیتی تبدیل کنید که برای دیگران مفید است.

متولد خرداد : مواظب باشید زمانی که در حال تفریح کردن هستید مسئولیت هایتانر را فراموش نکنید. فکر زیرکانه‌ای است که دلبستگی های همیشگی را به عملکردی مثبت تبدیل کنید. هر تغییری را که در نظر دارید انجام دهید زیرا که ژوپیتر در حال حاضر بر موفقیت های زمینی اشاره دارد.

متولد تیر : سیاره حاکم شما عطارد امروز فاصله زیادی با ژوپیتر ایجاد می‌کند، به شما این امکان را می‌دهد که استعداد و هوش خود را بکار گرفته و راه خود را از گوشه تاریکی شروع کنید. در یک نگاه ممکن است نگران شوید که دارید در راهی می‌روید که شما را به دام بیندازد. اما بعد از بررسی‌های دقیق، می‌فهمید که می‌توان این موقعیت را به فرصتی تبدیل کرد که قدرت مثبت اندیشی تان را به دیگران اثبات کند. اجازه ندهید تا موانع شما را از راه تان بازدارند؛ برعکس از آنها برای تقویت نیروی تان استفاده کنید.

متولد مرداد : امروز یک تغییر جادویی خارق العاده در نیمه ناخودآگاه ذهن تان رخ می‌دهد و همه دوست دارند نتیجه این تغییر درونی شما در طی روزهای آینده ببینند. به هر حال ممکن است تصمیم بگیرید که تغییرات بزرگ را پیش خودتان نگاه دارید به خاطر اینکه به خاطر اینکه فکر می‌کنید دنیای درون شما به دیگران ربطی ندارد. اگر تصمیم بگیرید که از آنچه که در رابطه با شخص دیگری اتفاق افتاده مطلع شوید لازم است که احساسات خود را با دیگران در میان بگذارید چرا که شما می‌خواهید و نه به خاطر اینکه دیگران از شما انتظار دارند.

متولد شهریور : برای چنین گرفتگی از ماه مقتدر عجیب است که تغییر قابل توجهی در زندگی شما پدید نیاید. اگر چه اثرات یک ماه گرفتگی ممکن است ماه‌ها قبل یا بعد از رخ دادن آن ظاهر شوند اما این یکی در اولین خانه از “اسرار” شما قرار گرفته است. چیزی که شما برای مدت زمان نسبتا طولانی پنهان کرده بودید ممکن است این روزها ناگهان آشکار شود. اما تغییر عمیق دیگری هم در جهان رویاهای شما رخ می‌دهد که ممکن است بعدها نتیجه آن مشخص شود حتی اگر دیگران نتوانند اثرات آن را ببینند.

متولد مهر : ممکن است امروز احساس گیجی پریشانی کنید، به خاطراینکه فکرمی‌کنید قدرت خلاقیت شما امروز ناپدید شده است. کارهای تکراری و روتین شما امروز معکوس شده است،‌ و باعث می‌شوند که نتوانید براحتی روی دنبال کردن رویاهایتان تمرکز کنید. بخاطر اینکه نمی‌توانید کارهای معجزه بخش انجام دهید خود را سرزنش نکنید. شما بیش از آن که حتی فکرش را هم بکنید لایق با استعداد هستید. اماچیزی که شما ندارید و محتاج آن هستید ، این است که باید برای رسیدن به اهدافی که در نظر دارید صبر و شکیبایی داشته باشید.

متولد آبان : شما امروز سعی می‌كنید تا جایی كه امكان دارد با كمك دیگران به مقصود خود برسید، اما نیازهای شما برایتان دردسرساز نیز خواهند بود؛ چراكه اگر آنهایی كه بهتان كمك كرده‌اند هر خواسته بدون دلیلی هم از شما داشتند شما مجبور می‌شوید بهشان كمك كنید. نگران نباشید؛ شما باید قبل از اینكه خودتان را در اختیار دیگران قرار بدهید، مرزهایی برای خود تعیین كنید.

متولد آذر : امروز به خاطر انجام کارهای بی مقدمه و بدون فکر ممکن است تحت فشار و استرس زیادی قرار بگیرید. این کار برخلاف طبیعت و اخلاق شماست . همچنین شما در مقابل واکنش ماه نشان خود ایستادگی می کنید. در نهایت ممکن است شما قادر باشید که جلوی خودتان را بگیرید اما هنوز می توانید احساس کنید که اگر به دنبال آن نروید چیز بسیار مهمی را از دست داده اید. اجازه بدهید که ذهن تان آمادگی تغییر و تحول را داشته باشد. به خاطر اینکه تصمیمات دیگران احتمالا از تصمیماتی که شما بتنهایی می گیرید بهتر به نظر می رسد.

متولد دی : شما دوست دارید که دیگران احساسات صادقانه‌تان را بفهمند، اما نشان دادن آسیب پذیریتان کاری پرخطر است. گوش کردن به سخنان دیگران می‌تواند شما را از ترسهایی که به دردسرتان می‌اندازند رها کند. صحبت کردن در مورد احساسات امری دو طرفه است و ماه جدید در سومین خانه‌تان شما را نصیحت می‌کند که به همان اندازه که به دیگران اطلاعات داده‌اید، از آنها اطلاعات بگیرید.

متولد بهمن : سیاره حاکم شما عطارد، امروز به خاطر اینکه اورانوس از مسیر خودش خارج شده و سد راه او شده، دچار استرس و ناراحتی شده است. اگر در محل کارتان پیغامی ‌گرفتید که شما را آشفته و ناراحت کردسعی کنید که آن لحظه هیچ تصمیمی‌ نگیرید تا کارها را خراب‌تر نکنید. در عوض، اجازه دهید که این درگیری و ناراحتی راه خودش را برود. شما باید در آخر تصمیم خود را بگیرید و اجازه دهید که دیگران هم حتی اگر جواب واضح و دقیقی نداشته باشند موضع خود را آشکار کنند. پس عجله نکنید!

متولد اسفند : ممکن است امروز بخواهید از دیگران مواظبت کنید، حتی ممکن است آرزو کنید کاش شما تنها کسی بودید که می‌توانستید دیگران را تربیت کنید. بسیار سخت است که بخواهید احساسات خود را کنار بگذارید و کاری را که دیگران ازتان انتظار دارند را انجام دهید، زمانی که کاری را شروع می‌کنید می‌بینید راحت تر به نظر می‌رسد. به خاطر اینکه شما به قدر کافی حساس هستید که کاری را قبل از اینکه کسی از شما بخواهد انجام دهید. فقط در این فرایند و پیشرفت خود را فراموش نکنید.امتیاز :

برچسب ها : فال , فال جدید , فال به روز , فال امروز , فال طالع بینی , فال قهوه , انواع فال , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 آپدیت , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 دانلود , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 نرم افزار , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 نسخه جدید , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 بروزرسانی , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 اموزش , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 سریال نامبر , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 کد , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 دانلود رایگان , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 کتاب پی دی اف , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 دمو , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 پیش نمایش , فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 نسخه رایگان ,
 فال روزانه پنجشنبه 10 مهر 1393 نوشته شده در پنجشنبه 10 مهر 1393 ساعت 0:5
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
طرح اصلی گلکسی اس۴ مینی چهار هسته ای (۳G)
یک قانون مهم در زندگی مشترک
جابه‌جایی رکورد هخامنشی در دولت یازدهم!
طرز تهیه کیک کشک بادمجان مجلسی
دانلود آهنگ جدید گوگوش و ابی به نام کی اشکاتو پاک میکنه
فال روزانه چهارشنبه 28 مرداد 1394
داعش 56 تن از نظامیان سوری را به ضرب گلوله کشت (عکس)
عیاشی پونه قدوسی مجری بی‌بی‌سی / عکس
خواص درمانی انواع خوراکی های سبز
سربریدن 21 مصری به دست داعش + فیلم
دانلود نرم‌افزار حسابداری
اس ام اس عید غدیر خم
فال روزانه یکشنبه 19 بهمن 1393
دانلود آهنگ جدید شهیاد به نام دیوونگی
دانلود آهنگ جدید متین دو حنجره به نام دیوونه باش
آنتی ویروس شید Sheed نسخه 32و64 بیت
دانلود آهنگ جدید علی رها به نام جا ماندم
دانلود آهنگ جدید یاس به نام بد شدم
اونجرز 2 گيشه ها را منفجر كرد
بادمجان پلو، غذای محلی قزوینی
جواب ماهرترین آرایشگران شهر به شما
دانلود HDR FX Photo Editor Pro 1.6.2 – نرم افزار ساخت عکس HDR اندروید
دانلود آهنگ جدید احمدرضا شهریاری کابوس
دانلود آهنگ جدید متین معارفی (دو حنجره) به نام قانون بازی
راز پیوستن زنان اروپایی به داعش
طرز تهیه کلوچه براونی،فوق العاده لذیذ
تجاوز دو چوپان به زن جوان مطلقه
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام به نام رمانتیک
فال روزانه دوشنبه 10 شهریور 1393
دانلود اهنگ جدید و زیبای علیرضا قرایی منش به نام نیستی ببینی
جنایت جدید بوکوحرام در نیجریه!
فال روزانه یکشنبه 30 شهریور 1393
دانلود آلبوم جدید شهروز حبیبی به نام پروانه های سوخته
سورپرایز مایلی کهن برای خاکپور + عکس
تظاهرات یو‌م‌الله 13 آبان ساعت 9.30 دقیقه صبح در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا برگزار می‌شود
دانلود سریال شاهگوش قسمت ۲۳
دانلود آهنگ جدید سعید شهروز به نام نگرانت میشم
میترسم ازاینکه ....
پروين: صدسال ديگر هم اعتقاداتم عوض نمي‌شود
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .