close
تبلیغات در اینترنت
فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی آپدیت ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی دانلود ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی نرم افزار ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی نسخه جدید ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی بروزرسانی ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی اموزش ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی سریال نامبر ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,فال تازه ,فال طالع بینی کد ,فال,فال به روز,فال جدید,فال قهوه ,

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

 فال روزانه سه شنبه 1 مهر 1393

متولد فروردین : تغییر حالت‌های شما باعث شده است که از تمرکز کردن بر روی ظریف‌ترین جزئیات به سمت مفاهیمی کلی حرکت کنید که به نظر می‌رسد با فعالیت واقعی زندگی شما نامتجانس است. خوشبختانه زمانی که شما بین فرضیه و اجرا کردن، یا بین عمومیت و خاص بودن تردید دارید، چیزهایی زیادی در مورد خود و جهان اطرافتان خواهید آموخت.

متولد اردیبهشت : امروز شما می‌توانید برقی را در چشمان اطرافیانتان تشخیص بدهید، این برق شما را قادر می‌سازد که متوجه تواناییهای آنها شده و آنها را برای رسیدن به آرزوهایشان تشویق کنید. حس ششم شما بسیار قوی است، بنابراین شما می‌توانید حتی قبل از اینکه کسی با شما صحبت کند بفهمید که به چه چیزی فکر می‌کند. مادامی که شما به نیازهای خودتان توجه می‌کنید توصیه می‌شود که دوستی وفادار و همراه نیز باقی بمانید.

متولد خرداد : خورشید ماه جوزا در دهمین خانه شغلی ماه تولد شما قرار گرفته است و با اینکه شما در معرض توجه همه هستید، احساس دستپاچگی می‌کنید. شما به طور ناراحت کننده‌ای از فداکاریهای شخصی که برای روشن نگه داشتن چراغها در مسیر کاری شما لازم هستند آگاه می‌شوید. به محدودیتهایتان فکر کنید و تصمیم بگیرید که برای داشتن امنیت مالی و موفقیتهای حرفه‌ای از چه چیزی حاضرید چشم پوشی کنید.

متولد تیر : اغلب مسائل جزیی می‌توانند یک موقعیت بزرگ را تحت تاثیر قرار دهند. بخاطر همین، مطمئن شوید که براحتی از هر مسئله ای نگذرید. حتی اگر وسوسه شدید که از موضوعی صرف نظر کنید، به این فکر کنید که شاید این غفلت شما باعث بوجود آمدن مشکلات بزرگی شوند. مشارکت و همکاری با دیگران خیلی خوب است،‌ اما اول مطمئن شوید که بر همه جوانب کار مسلط هستید.

متولد مرداد : امروز شما دید تازه‌ای نسبت به شغلتان پیدا کرده‌اید. شاید این تغییرات ذهنی شما در نتیجه سود مالی زیادی باشد که در نتیجه کار سخت و زیاد حاصل شده است. هم اکنون شما ترجیح می‌دهید که به خرید بروید، و همین موضوع می‌تواند شما را برای بیشتر کار کردن مشتاق‌تر کند. انگیزه‌ها و محرکهای شما هرچه که باشند برایتان مفید و سازنده هستند چون باعث شده‌اند شما احساس بهتری پیدا کنید.

متولد شهریور : زمانیکه احساس می‌کنید چسبیدن به واقعیت باعث می‌شود شما به اشتباه بیفتید احساس ناخوشایندی را تجربه می‌کنید. ممکن است وسوسه کننده باشد که یک کنترل ضروری بر دنیای بیرونی خود داشته باشید و در عین حال برنامه‌های ذهنی خود را رها می‌کنید. ممکن است راحت نباشد اما شما باید یاد بگیرید که همیشه نیاز ندارید که نمایش اجرا کنید. غلبه کردن بر ترس از شکست می‌تواند به شما کمک کند که به دیگران اجازه دهید تا در موفقیت‌های اخیر با شما سهیم باشند.

متولد مهر : بودن بین بقیه چیزی است که امروز بهش نیاز دارید. حتی اگر ظرفیت این را داشته باشید که تنهایی کار کنید، بودن در میان یک گروه می‌تواند به حس امنیت و آرامش شما بیفزاید. شما در این فکر هستید که آیا نظراتتان را با افراد هم فکر در میان بگذارید و یا اینکه همکارانتان را در اهداف مشترک سهیم کنید یا نه؟! ملحق شدن به تلاشهای گروهی امری ستودنی و قابل احترام است، اما مسیر پیشرفت خود را از دست ندهید.

متولد آبان : شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیت‌هایتان شانه خالی كنید، اما بهتر است كه حداقل كاری را كه می‌توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعاً چیزی وجود ندارد كه شما بخواهید آن را اصلاح كنید. توجه كردن به خود و استراحت كردن از اینكه خودتان را تحت فشار قرار بدهید برایتان مفیدتر خواهد بود. برای تمام كردن كارهایتان فردا هم زمان كافی خواهید داشت.

متولد آذر : ممکن است این روزها از اینکه نگران و مضطرب باشید از اینکه نمی‌دانید بالاخره از دل تان پیروی کنید یا عقل تان؛ حقایق یک طرف جمع شده‌اند، اما دل شما چیز دیگری می‌گوید. اطلاعاتی که امروز دریافت می‌کنید محکم و مورد اعتماد نیستند. ممکن است آنچه که فکر می‌کنید امروز درست است، فردا اشتباه از آب دربیاید. ممکن است حتی در تضاد با عقایدتان باشد، اما شما به احساس‌تان اعتماد کنید. مطمئن باشید که غریزه شما هیچ وقت گمراه تان نمی‌کند.

متولد دی : شما امروز به دنبال این هستید که حرف خود را به کرسی بنشانید به خاطر اینکه ممکن است در آغاز به طور جدی به مطلب خود کاملا مسلط باشید ولی قبل از اینکه شروع بکار کنید دیگران را فراری می‌دهید. سپس، همچنانکه سخت کار می‌کنید تا شکست خود را جبران کنید، بسیار آسان گیر و بی‌قید جلوه می‌کنید که انگار برای نخستین بار موضوع را مطرح می‌کنید. حتی اگر احساس می‌کنید تحت فشار هستید و بوسیله عطارد حقه باز به جلو رانده می‌شوید، می‌توانید موثر باشید؛ پس باید از وقت خود خوب استفاده کرده و قبل از اینکه شروع به صحبت کنید درباره آنچه می‌خواهید بگویید خوب بیندیشید.

متولد بهمن : زندگی امروز شما با زندگی که در دیروز یا چند هفته پیش داشته اید کاملا فرق کرده است. رفتار‌ها و مشکلاتی را که مانند یک سد بزرگ در مقابل شما قد علم کرده بودند را به راحتی و آسودگی خیال بیشتری کنار می‌گذارید. صحبت‌ها یا رفتارهای مثبتی که از نزدیکان‌تان یا اعضای خانواده تان دریافت کرده اید باعث شده اند که شما هر چه بیشتر و با امید بیشتری بتوانید به قله موفقیت صعود کنید.

متولد اسفند : ممکن است امروز بشدت نیاز به راهی داشته باشید که از این مرحله بی قرار کننده زندگی فرار کنید. خوشبختانه سحر و جادو در فضا معلق است و شما قادر خواهید بود که این سحر و جادو را پراکنده کنید تا برای لحظاتی در فضایی دور از واقعیت به رویاهای دور و درازی که دارید فکر کنید. تا زمانیکه شما یک قشر بیرونی و محافظ برای ظاهر خودتان ایجاد کرده‌اید هیچ کس نمی‌تواند مزاحم شما شود و شما را از سفرذهنی در مکان های دوردست بیرون بیاورد.امتیاز :

برچسب ها : فال , فال به روز , فال جدید , فال قهوه , فال تازه , فال طالع بینی , فال طالع بینی آپدیت , فال طالع بینی دانلود , فال طالع بینی نرم افزار , فال طالع بینی نسخه جدید , فال طالع بینی بروزرسانی , فال طالع بینی اموزش , فال طالع بینی سریال نامبر , فال طالع بینی کد , فال طالع بینی دانلود رایگان , فال طالع بینی کتاب پی دی اف , فال طالع بینی دمو , فال طالع بینی پیش نمایش , فال طالع بینی نسخه رایگان , فال طالع بینی تصویر ,
 فال روزانه سه شنبه 1 مهر 1393 نوشته شده در سه شنبه 01 مهر 1393 ساعت 1:4
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
راه های ساده برای جلوگیری از چاقی و اضافه وزن
آقای اوباما! از تحلیلگران عرب دعوت کنید تا آن ها بگویند توافق با ایران چقدر نامعقول است!
فرح دیبا به روایت حمیدرضا صدر/ قیمت لباس عروس ملکه سوم محمدرضا شاه چقدر بود؟
دانلود آهنگ جدید تری پاز به نام قرار
دستیابی آمریکا به بایگانی اطلاعاتی داعش
دانلود آلبوم جدید مهدی احمدوند به نام از این ساعت
دانلود آهنگ جدید اردلان طعمه به نام حالیت نیست
اس ام اس سرکاری و خنده دار تابستان
اشتباهات خانم ها در رابطه جنسی و راه حل آن
عکس و متن زیبا در مورد خدا
فال روزانه شنبه 13 تیر 1394
معرفت باراک اوباما زیر بارش باران
داعش ۱۰۰ زن را در فلوجه به زور به عقد اعضای خارجی خود درآورد
دانلود آهنگ جدید امید ساربانی به نام مهم نیست
فال روزانه چهارشنبه 30 مهر 1393
دانلود آهنگ جدید حسن شماعی زاده به نام چشم من
دانلود آپدیت آفلاین ونود 32 جدید 26 مهرماه
دانلود آهنگ جدید عماد به نام باحالی
فال روزانه دوشنبه 2 شهریور 1394
دانلود آهنگ جدید اشکان کینگ به نام فهمیدم
دانلود آهنگ جدید مبین رضازاده به نام سرباز
دانلود آهنگ جدید یاسر بینام به نام به درک
فیلم : وقتی امین حیایی ادای رامبد جوان را در خنداونه در می آورد
دانلود آهنگ جدید شیروان عزیزی به نام عمق وجودم
اس ام اس های جدید دوست دارم
عکس تماشاگران بازی کره و استرالیا
طنز؛ فلسفه تأخیری
اس ام اس خنده دار جدید 94
جدیدترین اس ام اس های خنده دار خرداد ۹۴
دانلود AVS Video Editor 7.0.1.258 نرم افزار ویرایش فیلم
موزیک ویدئوی شجریان با بازی مهتاب کرامتی
دانلود آهنگ جدید رضا صادقی به نام درگیر ظاهر
پاداش ۳۷ میلیونی یک مسئول وزارت علوم برای ۲ ماه کار
دانلود آهنگ جدید علی پیشتاز و سمیر به نام بد نیست
دانلود اپدیدت آنلاین یوزر پسور جدید نود32 سه شنبه 93/10/9
عکس بازیگران زن اسفند ۹۳
فال روزانه دوشنبه 22 دی 1393
دانلود Wondershare DVD Creator 3.2.0.1 with DVD Menu Templates – نرم افزار رایت دی وی دی فیلم
جوان ۲۶ ساله از شکم مار خارج شد
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .