close
تبلیغات در اینترنت
زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش آپدیت ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش دانلود ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش نرم افزار ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش نسخه جدید ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش بروزرسانی ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش اموزش ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش سریال نامبر ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش کد ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه جنسی لذت بخش دانلود رایگان ,زناشویی,رابطه جنسی زن وشوهر,رابطه ج

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : زناشویی ,

تفاوت افکار زن و مرد در برقراری رابطه جنسی

رابطه جنسی

 

آزمایشات نشان می دهند که مردی که تحت فشار نیاز جنسی است مشکلاتی در شنوایی، تفکر، رانندگی یا کار با ماشین آلات سنگین دارد. او همچنین از نوعی اختلال زمانی هم رنج می برد. مثلاً ۳ دقیقه در نظرش ۱۵ دقیقه می آید. اگر زنی انتظار تصمیم عاقلانه ای از مرد داشته باشد بهتر است بحث آن را موکول به بعد از رابطه ی جنسی کند، زیرا در این زمان مغز مرد کاملاً پاک و آماده است.

 

لطفاً رابطه ی جنسی نه، ما مؤنث هستیم!

میل جنسی زن به طور قابل توجهی تحت تأثیر اتفاقات زندگی اش است. اگر از شغل خود نفرت داشته باشید، اگر پروژه سنگینی در کار به عهده اش گذاشته شود، اگر قسط خانه اش دو برابر شود، اگر بچه ها مریض باشند، اگر در باران خیس شود و یا سگ خانه گم شود، رابطه جنسی برایش مفهومی نخواهد داشت. تنها چیزی که به آن نیازمند خواهد بود رفتن به رختخواب و خوابیدن است.

 

رابطه ی جنسی. همین الان. لطفا!

اگر همین مسائل برای مرد اتفاق بیفتد او رابطه ی جنسی را قرص خواب قلمداد خواهد کرد و آن را نوعی وسیله ی رهایی از فشارهایی که در طول روز روی هم تلمبار شده خواهد دانست. بنابراین در پایان روز چنین تمایلی از جانب او برای زن سنگین و غیر قابل فهم است. زن او را یک وحشی بدون احساس خواهد نامید و مرد هم زن را سردمزاج خوانده و شب را روی کاناپه به صبح خواهد رساند.

برای مرد خوابیدن روی کاناپه مهم نیست این کار نوعی چادر زدن پیک نیکی است.

 

زن خواهان رابطه ی جنسی زیاد با مردی است که دوستش دارد!

تعداد کمتری از زنان را می شود یافت که مانند مردان از نظر جنسی زیاده طلب باشند، اما انگیزه های زن در این زمینه با انگیزه ی مرد تفاوت دارد. مغز مؤنث غارنشین چنان برنامه ریزی شده است که فقط به خاطر رابطه ی جنسی تن به آن نمی دهد و برای این کار نیاز به ارتباط یا حداقل اشتراکات عاطفی دارد تامیل جنسی پیدا کند.

اغلب مردان تشخیص نمی دهند که اگر زن از نظر عاطفی وابسته شود تا حداقل پنج شش ماه یک هم بستر خوب خواهد بود.

 

مرد فقط به رابطه ی جنسی زیاد نیازمند است!

زیاده طلبی و بی بندوباری در مغز مرد برنامه ریزی شده است. او با دارا بودن مقدار زیادی تستسرون باید به نیاز دیرینه ی زاد و ولد پاسخ گوید. بنابراین از نظر بیولوژیک مناسب تک همسری نیست. بعضی از مردها مونوگامی (تک همسری) را چیزی می دانند که میز و صندلی از آن درست شده است.

 

اگر این نیاز فشار زیادی به مرد وارد کند او حتی تا حضیض زناکاری فرو می غلتد تا بقای قبیله را تضمین کند.

وقتی پای نزدیکی جنسی پیش می آید، زن نیاز به دلیل مرد دارد مرد نیاز به مکان.

دلیل زن برای رابطه ی جنسی با دلیل مرد فرق دارد. زن رابطه ی جدید را در جستجوی عشق و احساس عاشقانه آغاز می کند. نزدیکی جنسی بعد از این مرحله اتفاق می افتد.

 

میل جنسی زن

میل جنسی زن مانند اجاق الکتریکی است، آرام آرام داغ می شود و مدت زیادی طول می کشد تا سرد شود.میل جنسی یک زن معمولی تدریجاً بیشتر شده و در سن ۳۶ تا ۳۸ به اوج خود می رسد که همین مسأله می تواند توجه آن ها را به جوان های کم سن و سال توجیه کند. عملکرد جنسی مرد در ۱۹ سالگی را می توان با کارکرد جنسی زن ۳۰ تا چهل ساله مقایسه کرد.

 

میل جنسی مرد

میل جنسی در مردان مانند مایکروویو است. در عرض چند ثانیه با آخرین ظرفیت کار می کند و به محض پخته شدن غذا سریعاً خاموش می شود.

 

با بالا رفتن سن مرد اندازه ی تستسرون او آرام آرام رو به کاهش می گذارد. میل جنسی مرد ۴۰ ساله را می توان با میل جنسی زن ۲۰ ساله مقایسه کرد که می تواند توجیهی باشد برای گرایش مردان در سنین بالا به دختران جوان. در زوج های از نظر سنی نامناسب فاصله ی سنی معمولاً بین ۱۰ تا ۲۰ سال است.

 

یائسگی در مردان بسیار خنده دارتر است. زنان در یائسگی اضافه وزن پیدا می کنند و بدنشان گر می گیرد اما مردها در یائسگی با دختران جوان قرار ملاقات می گذارند و موتور سواری می کنند.

 

 زن: تو زوج مزخرفی هستی.

مرد:در دو دقیقه چطور به این نتیجه رسیدی؟!

یک مرد سالم از شروع سرد تا اوج لذت جنسی به زمان متوسط ۲ تا ۵ دقیقه نیازمند است. این زمان در یک زن سالم به طور متوسط ۱۳ دقیقه است. در بیشتر پستانداران نزدیکی جنسی عملی سریع بوده است چون در این لحظه نمی توانند از نظر ذهنی روی چیز دیگر تمرکز کنند و در معرض خطر حمله قرار می گیرند. «تند و سریع» شگرد طبیعت برای بقای انواع بود.

 

زن از راه گوش تحریک می شود.

وقتی زن مردی برهنه ببیند از خنده روده بر می شود.!

زن با داشتن طیف وسیع تری از گیرنده های حسی تمایل به شنیدن واژه های شیرین دارد تا نگاه کردن به شکل و اندام مذکر. حساسیت زن به شنیدن تعریف های بی نظیر چنان قوی است که حتی بعضی از زن ها هنگام شنیدن نغمه های عاشقانه از طرف محبوبشان چشمان خود را می بندند.

 

مرد از طریق چشم تحریک می شود!

مغز مرد برای نگاه کردن به شکل و اندام مؤنث برنامه ریزی شده است. این است که تصورات اروتیک برای مردان بسیار مهم است.

 

زنان در واقع دنبال چه هستند؟
شخصیت
شوخ طبعی
حساس بودن
هوش و ذکاوت
هیکل متناسب

 

آنچه مردان فکر می کنند زنان به دنبال آن هستند…
شخصیت
هیکل متناسب
شوخ طبعی
حساسیت
قیافه ی خوب

مردان خوب می دانند زنان دنبال چه هستند.

 

 آنچه زنان فکر می کنند مردان به دنبال آن هستند:
قیافه خوب
هیکل خوب
سینه
باسن
شخصیت
آنچه مردان واقعاً دنبالش هستند:
شخصیت
قیافه ی خوب
هوش و ذکاوت
شوخ طبعی
هیکل متناسب

زنان در واقع نمی دانند مردها واقعاً چه می خواهند.

 

آنچه زنان از رابطه ی جنسی انتظار دارند…

زن پیش از اقدام به رابطه ی جنسی نیاز به مدت نسبتاً زیادی دارد تا با صحبت و توجهی که به او می شود آمادگی پیدا کند. مرد می خواهد از فشاری برهد و زن می خواهد پناهی یابد. اگر این تفاوت درک شود مرد می تواند در این رابطه نقش بهتری ایفا کند. بیشتر زنان حداقل به سی دقیقه برای آمادگی ارتباط نیازمندند و مردان به ۳۰ ثانیه.

 

پس از اتمام رابطه هورمون های زن آماده است تا دنیا را فتح کند. او می خواهد نوازش کند، نوازش ببیند و صحبت کند. اما مرد اگر خواب نرفته باشد دلش می خواهد بلافاصله کار دیگری کند مثلاً قهوه درست کند. مرد همیشه می خواهد کنترل خود را حفظ کند. در زمان اوج لذت جنسی او برای چند لحظه این کنترل را از دست می دهد بلند شدن و بلافاصله کار دیگر انجام دادن نوعی اطمینان است برای او که احساس کند دوباره کنترل خود را به دست آورده است.
آنچه مردان از رابطه ی جنسی انتظار دارند…

 

مرد با اوج لذت جنسی می خواهد از فشار درونی خود رهایی یابد. مرد با استفاده از رابطه ی جنسی می خواهد به صورت فیزیکی چیزی را بیان کند که به طریق عاطفی قادر نبوده است. اگر مرد مشکلی از قبیل بیکاری، بدهکاری داشته باشد به احتمال زیاد از این ارتباط کمک می گیرد تا فشار روحی درونش را کاهش دهد. کمتر مسأله ای را می توان یافت که مرد نتواند آن را با ارتباط جنسی حل کند.

 

آزمایشات نشان می دهند که مردی که تحت فشار نیاز جنسی است مشکلاتی در شنوایی، تفکر، رانندگی یا کار با ماشین آلات سنگین دارد. او همچنین از نوعی اختلال زمانی هم رنج می برد. مثلاً ۳ دقیقه در نظرش ۱۵ دقیقه می آید. اگر زنی انتظار تصمیم عاقلانه ای از مرد داشته باشد بهتر است بحث آن را موکول به بعد از رابطه ی جنسی کند، زیرا در این زمان مغز مرد کاملاً پاک و آماده است.

 

صحبت جنسی زنان

در حین رابطه جنسی اگر مرد بخواهد حرف بزند باید از نیمکره چپ هم استفاده کند. اما برای زن استفاده از هر دو نیمکره آسان است.

 

حرف زدن در حین رابطه ی جنسی برای زن بسیار مهم است. اما خود به جای واژه معمولاً از اصوات برخاسته از احساس استفاده می کند که این امر رابطه را برای مرد دلپذیرتر می کند. اگر زن بخواهد از واژه استفاده کند مرد مجبور می شود برای فکر کردن درباره ی آن ها از کار اصلی منحرف شود.

 

صحبت جنسی مردان

بیشتر مردان در یک زمان یک کار انجام می دهند. اگر مردی آمادگی کامل برای ارتباط جنسی پیدا کند حرف زدن، شنیدن یا رانندگی برایش دشوار خواهد بود. این است که در حین این رابطه مرد به ندرت حرف می زند. اگر زن اقدام به صحبت کند به احتمال قوی حواس مرد را پرت خواهد کرد. در حین رابطه ی جنسی مرد نیمکره ی راست مغز خود را با تمامی ظرفیت به کار می گیرد. اسکن های مغزی نشان می دهند که تمرکز او در این زمان چنان شدید است که عملاً شنوایی خود را از دست می دهد.

 امتیاز :

برچسب ها : زناشویی , رابطه جنسی زن وشوهر , رابطه جنسی لذت بخش , رابطه جنسی لذت بخش آپدیت , رابطه جنسی لذت بخش دانلود , رابطه جنسی لذت بخش نرم افزار , رابطه جنسی لذت بخش نسخه جدید , رابطه جنسی لذت بخش بروزرسانی , رابطه جنسی لذت بخش اموزش , رابطه جنسی لذت بخش سریال نامبر , رابطه جنسی لذت بخش کد , رابطه جنسی لذت بخش دانلود رایگان , رابطه جنسی لذت بخش کتاب پی دی اف , رابطه جنسی لذت بخش دمو , رابطه جنسی لذت بخش پیش نمایش , رابطه جنسی لذت بخش نسخه رایگان , رابطه جنسی لذت بخش تصویر , رابطه جنسی لذت بخش درایور , رابطه جنسی لذت بخش اخرین نسخه , رابطه جنسی لذت بخش خواندن ,
تفاوت افکار زن و مرد در برقراری رابطه جنسی نوشته شده در دوشنبه 31 شهريور 1393 ساعت 10:12
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام دو راهی
احمدی نژاد، ظریف و لاریجانی در نیویورک (عکس)
فال روزانه دوشنبه 10 شهریور 1393
حکم نگاه کردن به عکس زن مسلمان آرایش کرده
یک پراید عجیب در خیابان
تغییر شکل عجیب برج میلاد
دانلود آهنگ جدید شکیلا به نام رفتم مرا ببخش
دانلود آهنگ جدید آرشاوین (علی زارعی) به نام یه مدته
طرز تهیه سالاد تبوله گیاهی(لبنانی)
روش های لاغر شدن آسان و طبیعی
دانلود آهنگ جدید علی باقری به نام مخاطب خاص
دانلود موزیک ویدئو جدید Madonna به نام Ghosttown
فال روزانه سه شنبه 28 مرداد 1393
ته دیگ های زیبا و مجلسی
دانلود نسخه جدید نرم افزار وایبر برای گوشی ها و تبلت های اندروید
دانلود آهنگ جدید مهرشاد به نام زیر بارون
حضور جالب و جنجالی آنا نعمتی و مهناز افشار در حراجی بزرگ
دانلود Avira System Speedup 1.3.1.9970 نرم افزار افزایش سرعت ویندوز
تشکیل باند سرقت توسط خاله و خواهرزاده
دانلود فیلم Moms Night Out 2014
دانلود تیتراژ اصلی سریال ترکیه ای عفت
دانلود موزیک ویدئو جدید احمد سعیدی به نام خوبه
سفرهای مشکوک عناصر لابی‌آمریکایی به ایران!
شبي که تلويزيون به نظرسنجي درباره خود تن نداد!
دانلود قسمت هجدهم ماه عسل ۹۳
یک پیشنهاد ساده برای دفع اثرات بد چشم زخم
عکس های جدید نیوشا ضیغمی
دانلود آلبوم جدید محمد اصفهانی به نام شِکوِه
دانلود آلبوم جدید فرشید امین به نام فردا
شعر :معنی فاصله ها چيست برايم بنويس
دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی به نام جمعه های دلگیر
افشا گری نامزد سابق ستاره فوتبال:مرد نیست!!
۱۰ عکس دیدنی از زیباترین مارهای دنیا
Rihanna Ft. Kanye West and Paul McCartney - FourFiveSeconds (Video)
دانلود آهنگ جدید رضا شیری و علی جوکار به نام دنیاتو عشقه
واکسن‌هایی برای طول عمر
دستور تهیه کرفس پلو
عکس جدید الهام عرب در هیئت و واکنش های جنجالی
دانلود سریال Under the Dome
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .