close
دانلود آهنگ جدید
فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393,فال,فال جدید,فال به روز,امروز,فال طالع بینی,فال قهوه آپدیت ,فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393,فال,فال جدید,فال به روز,امروز,فال طالع بینی,فال قهوه دانلود ,فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393,فال,فال جدید,فال به روز,امروز,فال طالع بینی,فال قهوه نرم افزار ,فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393,فال,فال جدید,فال به روز,امروز,فال طالع بینی,فال قهوه نسخه جدید ,فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393,فال,فال جدید,فال به روز,امروز,فال طالع بینی,فال قهوه بروزرسانی ,فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393,فال,فال جدید,فال به روز,امروز,فال طالع بینی,فال قهوه اموزش ,فال روزانه جمعه 21 ش

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393

متولد فروردین : امروز برای شما یک روز هیجان انگیز به حساب می‌آید، اما حالا که ماه به نشانه شما بازگشته است، ممکن است تحمل کردن حالتهای متغیرتان برای شما سخت باشد. گرچه دوره نگاه کردن به گذشته فرا رسیده است، اما شما باز هم دوست دارید که بیشتر به پشت سرتان نگاه کنید تا به جلو. آمادگی رها کردن آنچه که در گذشته کسب کرده‌اید را داشته باشید. سپس یک آداب شخصی ایجاد کنید که به واسطه آن بتوانید برای ایجاد کردن یک مرز مشخص بین بحران گذشته و جادوی زمان حال به خودتان کمک کنید.

متولد اردیبهشت : امروز دقیقاً می دانید که مسوولیت هایتان چیست . اما الزاماً آنها را دنبال نمی کنید . بخشی از مشکلات امروز شما این است که بفهمید چقدر زمان باید برای جبران آن صرف کنید . اگر به دنبال معجزه باشید این انتخاب شما را سخت تر می کند اما واقعاً انرژی خود را هدر داده اید که حداقل بهتر از این است که برای انجام کارهای واقعی اتان وقت صرف کنید.

متولد خرداد : یک اتفاق غیرمنتظره امروز شما را وارد یک ماجرای احساسی می‌کند و در ابتدا ممکن است که خیلی احساس راحتی نکنی. در موارد دیگر شما شاید با بی‌خیالی از این نوع رابطه عمیق اجتناب می‌ورزیدی، اما حالا آن را می‌پذیری. ارتباط با دیگران در ماجرایی احساسی شما را با مفهوم عمیق‌تر لذت بردن و روحیه قدردانی آشنا می‌کند.

متولد تیر : شما با اتفاقات غیر منتظره‌ای مواجه خواهید شد که ممکن است به شما یک شوک بدهند. اما شما باید قابلیت انعطاف پذیری خود را افزایش بدهید. فقط کافی است کاوش لازم را در رابطه با مسائل مختلف اجرا کنید تا بتوانید با راحتی بیشتری وقایع را پیش بینی کنید و با هر پیش آمدی شوک زده نشوید.

متولد مرداد : شما به تازگی کاری و یا رفتاری را آغاز کرده اید که به نظرتان به سادگی می‌توانید به هدف غایی خود نائل شوید، اما اگر هدف را ساده بینگارید، نمی‌توانید به نتیجه ی مطلوبی برسید. شما آمادگی برای تلاش‌های و موقعیت های بیشتری را نیز دارید پس تلاش هایتان را برای به دست آوردن منفعتی بزرگتر و با ارزش تر افزایش دهید. اگر استراتژی خود را عوض کنید به راحتی می‌توانید در آینده ی نه چندان دور به اهداف خود برسید.

متولد شهریور : امروز شاید یک نفر ازتا درخواست پول کند یا بخواهد که کاری برایش انجام دهید. باوجود اینکه شما نمی‌توانید بهش جواب منفی بدهید، ولی اگر خودتان برنامه‌های دیگری داشته باشید عصبانی خواهید شد. و اگر قادر نباشید که برنامه‌هایتان را کنسل کنید، اوضاع پیچیده تر شده و عصبانی تر خواهید شد! البته خیلی خوب است که برای خودتان مرزها و محدوده‌های را مشخص کنید، ولی در مورد این مشکل اخیر این استراتژی کارساز نخواهد بود. به هر حال شما ناچارید هم بهترین کار را انجام دهید و هم راهی را پیدا کنید که این فرد را خوشحال نگه دارید!!

متولد مهر : امروز شما کمی ‌ازخودراضی شده اید، برای اینکه شما چیزی را می‌دانید که دیگران سعی در فهمیدن آن دارند. اطرافینتان دور و بر شما می‌چرخند و تلاش می‌کنند که همه چیز را به خوبی و خوشی تمام کنند! اما شما می‌دانید که آنها وقت کافی ندارند. اگر آنها فقط کمی ‌منتظر نگه داشته شوند، ناگهان عطارد ظاهر شده و کار بهتری انجام داده و بهشان کمک می‌کند عاقلانه تر و حتی راحت تر کار کنند. افراد دیگر شخصیت خودشان را به شما نشان نمی‌دهند، اما شما در حین کار می‌توانید آن را ببینید!

متولد آبان : امروز نظر شما در مورد عشق کمی غیر عادی به نظر می‌رسد، برای آنکه چیزهای که قبلاً شما را هیجان زده می‌کردند امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی‌کنند. شما لزوماً دیگر به عشقهای سطحی علاقه‌ای ندارید؛ رابطه‌های بیهوده داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می‌شود. به جای اینکه بر پایه عادتهایتان واکنش نشان دهید، بیشتر رویاپردازی کرده و یک راه کلی‌تر و جدیدتر برای برقراری ارتباط و دوست‌یابی پیدا کنید. اگر شما ذهن خودتان را به روی چیزهایی متفاوتی که وجود دارد نبندید، متوجه می‌شوید که عشقی که در جستجویش هستید همین نزدیکی‌هاست.

متولد آذر : به جای اینكه كارهایتان را به خانه آورده و در خانه هم كار كنید، می‌توانید برای مدتی از زیر كار فرار كنید و برای تفریح از خانه خارج شوید. شما حتی اگر وظایف خیلی زیادی هم داشته باشید، دوست ندارید تمام روز را كار كنید. به هرحال شما نمی‌توانید كاملاً بی خیال وظایف و تعهدات خود بشوید. اگر قولی می‌دهید باید حتماً بهش عمل كنید. بعد از این كار شما می‌توانید به بچه‌هایی كه در محوطه شنی پارك بازی می‌كنند بپیوندید!!

متولد دی : اگر تنها کسی باشید که مسئولیت‌های افراد دیگر را بهشان یادآوری می‌کنید اعصابتان به هم می‌ریزد!! شما امروز می‌خواهید به اندازه هر فرد دیگری تفریح و سرگرمی‌داشته باشید، بنابراین دوست ندارید در موضع قدرت واقع شوید. اگرچه وسوسه شده بودید که قاطعانه دست به عمل بزنید، اما احتمالا رنجش و ناراحتی تان را بروز نداده و همانطوری که ازتان انتظار می‌رفت رفتار می‌کنید. دلسرد نشوید؛ شما بعدا در طول هفته برای تفریح کردن هم وقت خواهید داشت.

متولد بهمن : شما امروز فکر شاد و روشنی دارید و بنابراین در پیدا کردن دوستهای جدید و تقویت کردن دوستی‌های کهنه اصلا نباید تعلل کنید! البته همه چیز بازی و تفریح نیست! اگر بخواهید به تمام وظایفتان برسید خیلی هم سرتان شلوغ خواهد بود. وقتی به کارهایتان می‌رسید خیلی خودتان را نگییرد! شما می‌توانید این کار را انجام دهید، اما همه وقتتان گرفته می‌شود.

متولد اسفند : برای شما سخت نیست که با احساسات خود ارتباط مداوم داشته باشید حتی اگر آنها کاملا طبق برنامه ریزی و انتظار شما پیش نمی روند. اما پیچیدگی روابط اخیر تان این توانایی را از شما سلب می کند و دیگر شما نمی توانید براحتی احساسات خود را مدیریت کنید. خوشبختانه نیازی نیست که برنامه تان را تغییر دهید. اگر بتوانید سیمای ظاهری تان را تغییر دهید دیگران شما را در یک وضعیت مثبت می بینند و این وضع شما را بهتر می کند.امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393 , فال , فال جدید , فال به روز , امروز , فال طالع بینی , فال قهوه آپدیت , فال قهوه دانلود , فال قهوه نرم افزار , فال قهوه نسخه جدید , فال قهوه بروزرسانی , فال قهوه اموزش , فال قهوه سریال نامبر , فال قهوه کد , فال قهوه دانلود رایگان , فال قهوه کتاب پی دی اف , فال قهوه دمو , فال قهوه پیش نمایش , فال قهوه نسخه رایگان , فال قهوه تصویر ,
فال روزانه جمعه 21 شهریور 1393 نوشته شده در جمعه 21 شهريور 1393 ساعت 1:9

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود سریال Sleepy Hollow
ايران – بحرين؛ حمله کي‌‎روش به آسيا
دانلود آهنگ جدید عماد به نام خیلی مهمی
طرز تهیه کاپ کیک کره بادام زمینی
دانلود آهنگ جدید محمد یاوری به نام ستایش
ممنوعیت اینترنت از سوی داعش (تصویر)
دانلود موزیک ویدئو جدید رضایا به نام یه جای تازه
علت جوش صورت و درمان طبیعی برای آن
دانلود آهنگ جدید و زیبای امید ساربانی با نام تنها
داستان های استاد شیوانا : نگران تر از خودش نباش!
عکس شادمهر عقیلی به همراه خانواده در کریسمس
دانلود سریال Cilla
دور جدید تحریم‌ها این بار برای پزشکان!
دانلود آهنگ جدید مسیحا به نام فرشته نجات
فواید زیتون ، دشمن پوکی استخوان
دانلود آهنگ جدید محمد کیانی به نام تقدیر خیالی
دانلود Avid Torq 2.0.3 – نرم افزار دی جی حرفه ای
دانلود آهنگ جدید رستاک به نام آخر اسفند
رابطه زوری پسر 13 ساله با زن چاق 48 ساله
علل مهم درد شکم در دوران بارداری
جدید ترین عکس های افسانه پاکرو
دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار به نام خیالت تخت
فال روزانه چهارشنبه 15 بهمن 1393
دانلود سریال Under the Dome
جزئیات صدور کارت هوشمند ملی
دانلود آهنگ جدید سعید آسایش به نام گذشته ها
دانلود آهنگ جدید دیانا به نام دیگه تمومه
دانلود آهنگ جدید امیر موجودی به نام دیگه نیست یه ردپایی
دانلود آلبوم جدید فرشید امین به نام فردا
دانلود فیلم The Giver 2014
کری خوانی هدایتی در خرید پرسپولیس! (عکس)
دانلود آهنگ جدید رضا پیشرو ، علی اوج ، آوا و قادر به نام سایفر
دستگیری عامل تعرض های زنجیره ای با لباس زنانه
دانلود مراسم شب ششم محرم 94 حاج عبدالرضا هلالی
عکس های عاشقانه جدید / عکس های خفن عاشقانه۲۰۱۵
دانلود آهنگ جدید رها منش‬ به نام پیانو
دانلود ASTRO File Manager with Cloud PRO 4.6.0.3 vc636 – نرم افزار مدیریت فایل اندروید
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32سه شنبه25آذر 93/9/25
سرکه علیه دشمنان مو
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .