close
تبلیغات در اینترنت
بزرگترین سایت فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, نمایش فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, افتتاح فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, افتتاح سایت فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, دانلود مستقیم با فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, فیلترشکن فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, افتتاح انجمن فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, افتتاح تالار گفتمان فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393, افتتاح وبلاگ فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393,دانلود نرم افزار,دانلود بازی,دانلود فیلم,مطالب تفریحی,تصویر,ترول,کد و ابزار,فیلم و انیمیشن,فیلترشکن رایگان,پی اس دی قالب,دامنه,ثبت دامنه رای

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

 فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393

متولد فروردین : حتی اگر امروز شما تلاش کنید به خوبی وظایفتان را انجام دهید، شاید هدفهای شما در دراز مدت به نتیجه برسند. شما فقط در برابر فکر از دست دادن تفریح و شادی نمی‌توانید مقاومت کنید. شاید جلوتر از دیگران حرکت کردن در شما احساس نشاط به وجود آورد، بنابراین احتایط را از دست ندهید.

متولد اردیبهشت : امروز طبقه بندی کردن اولویتها برای شما تبدیل به معضلی شده است، برای اینکه شما می‌خواهید از تصمیم‌گیری کردن در مورد مسائل مهم دوری کنید. این سخن به این معنی نیست که شما باید هدفهای خود را رها کنید، بلکه الان زمان این است که باید مدتی به دنبال یاری گرفتن از دوستی باهوش یا یک شریک باشید. از اینکه شانس داشتن موقعیتی خوب و پیشرفت کردن در شغل کنونی‌تان را از دست داده‌اید نگران نباشید. بررسی کردن مسائلی که شما از آنها گذشته‌اید می‌تواند موقعیت شما را تثبیت کند و امکان انجام دادن کارهای خاص را افزایش دهد.

متولد خرداد : شما تخیلات زیبا و قشنگی را برای ﺁینده‌تان دارید و به اکثر ﺁنها در ﺁینده‌ای نه چندان دور خواهید رسید فقط باید تلاش کنید.شانس‌تان را تا از دست نرفته است در تمام زمینه‌های زندگی‌تان امتحان کنید از ریسک کردن ابایی نداشته باشید.اجازه ندهید ندای درونی‌تان به شما ترس و اظطراب وارد کند که از انجام کارهایتان باز بمانید.به جای این کارها کمی‌به ﺁینده تان امیدوار باشید تا موفق شوید.

متولد تیر : متاسفانه دوستان و افراد دغل باز و حیله گر زیادی اطراف شما را گرفته اند، شما به خوبی از طرز صحبت کردن و رفتارشان آنها را شناسایی می‌کنید اما بعد از مدتی تمام سخنان شان را از یاد می‌برید و دوباره رابطه جدیدی را با آنها شروع می‌کنید. این نظر و اعتقاد شما اصلا و به هیچ وجه درست نمی‌باشد زیرا با این رفتار خود را از درون خرد می‌کنید و اطرافیان‌تان هیچ گاه متوجه اشتباهات‌شان نمی‌شود.

متولد مرداد : ذهن شما سرشار از فکرهای ناب است و شما آماده اید که بر اساس آنها عمل کنید. متاسفانه مجبورید کارهایی کنید که برنامه‌هایتان مورد توافق افرادی که چندان هم رفتار دوستانه ای ندارند قرار بگیرد. اگر نمی‌توانید تشخیص دهید که چگونه ایده‌هایتان را ابراز کنید، ممکن است کشف کنید که افکار منفی به سرعت جای خود را با دیدگاه های هوشمندانه عوض می‌کنند. سعی نکنید احساسات‌تان را پنهان کنید، وگرنه خیلی چیزهای خوب را قبل از اینکه آنها را بشناسید از دست می‌دهید.

متولد شهریور : شما امروز در خیال و رویا غرق شده‌اید و موقعی به مشکل برمی‌خورید که نتوانید فرق بین رویا و واقعیت را تشخیص دهید. شما می‌توانید با فکر کردن در مورد زندگی‌ای که خودتان برگزیده‌اید از رویاهایتان استفاده بهینه ببرید. جزئیات تصویر ایده آلی که برای سال جدید ترسیم کرده اید را تصور کنید، اما فعلا در موردش با کسی حرفی نزنید. درحالیکه قدم به قدم در کارتان پیشرفت می‌کنید، بر روی مقصد و نتیجه کار تمرکز کنید.

متولد مهر : امروز شما می‌خواهید همه اطرافیانتان بفهمند که شما چقدر هوشیار بوده و حواستان جمع است، شما حسابی خودتان را به زحمت انداخته و هر کاری می‌کنید تا آنها عمل شما را ببینند. سهیم کردن افرادی که بهتان نزدیکند در روند و پیشرفت کاریتان نشاط آور و روح افزا می‌باشد، اما اگر در مورد کارهایی که انجام می‌دهید ناممطئن باشید، به تدریج کارهایتان پیچیده تر می‌شود. نگران عکس العمل افراد دیگر نسبت به رفتار متناقض خود نباشید. فقط به حس خود اطمینان کنید و بدانید که شما را به مسیر درستی هدایت می‌کند.

متولد آبان : امروز شاید احساس یک مرغ مادر را داشته باشید‌ و دوست داشته باشید که از هر کسی که در اطراف شماست و از نزدیکان شما محسوب می‌شود نگهداری و مواظبت کنید. شما می‌دانید چه چیزی برای آنها بهتر است و آنها نیز حاضر نیستند که هیچ نظری را بجز نظرات خود بشنوند. اما رفتار قاطع شما خود بخود روی آنها تاثیر گذاشته و آنها را تشویق می‌کند تا دور شما جمع شوند و به روش خود و نه به روش شما عمل کنند. خوشبختانه، در این لحظه براحتی می‌توان از اشتباه جلوگیری کرد؛ فقط قبل از اینکه خود شما به تنهایی تصمیم بگیرید که برای دیگران چه چیزی بهتر است ، از خودشان بپرسید که چه می‌خواهند!

متولد آذر : خوشبختانه شما امروز فرصتی خواهید داشت كه استعدادهای سیاستمدارانه خود را نشان دهید. ظاهراً شما بدون داشتن حس رقابتی محدودیت‌های افراد دیگر را می‌شناسید و می‌توانید با توجه به این محدودیت‌ها بهشان انگیزه بدهید كه از نهایت توانایی شان استفاده كنند. از عمل گرا بودن نترسید، چرا كه در نهایت باعث می‌شود تاثیرگذاری بیشتری داشته باشید.

متولد دی : ممکن است امروز به نظر برسد دیگران زیاد قابل اطمینان کردن نباشند چرا که آنها در نگهداری اسرار زیاد متعهد نیستد برخلاف شما که بسیار مراقب آنها هستید. شما ممکن است نتوانید براحتی خود را سرگرم کنید به خاطر اینکه انتظارات شما غیر واقعی به نظر می‌رسند، با وجوداینکه شما فکر می‌کنید آنها زیاد افراطی نیستند. پذیرفتن نقائص دیگران می‌تواند باعث شود همه احساس آرامش داشته باشند و شگفت آور این است که این کار باعث می‌شود بهره وری و سومندی همه افزایش یابد.

متولد بهمن : احتمالاً الهامات روشنی در مورد شیوه‌های جدید برقراری ارتباط با دیگران به شما می‌رسد. قوانین قدیمی‌شما درمورد روابط اکنون دستخوش بازنگری هستند. همانطور که متوجه شده‌اید راه‌های بسیاری نسبت به آنچه قبلاً می‌دانستید، وجود دارند. شما گویی در جایگاه یک راننده قرار دارید و قادر به تعریف آنچه می‌خواهید هستید بدون اینکه خواسته‌های دیگران را کورکورانه بپذیرید. این کار را با درمیان گذاشتن نظرات خود با یک شخص مطمئن انجام دهید.

متولد اسفند : شما به تازگی صحبت‌های خود را نسنجیده و بدون فکر بیان می‌کنید، اول به سخنانی که در رابطه با دیگران می‌خواهید بر زبان بیاورید فکر کنید و سپس آنها را ابراز کنید. در رابطه با پیشنهادهایی که در زمینه اجتماعی و یا حتی شخصی به شما می‌شود کمی‌سریع تر تصمیم گیری کنید، زیرا با تامل زیاد در رابطه با هر موضوعی تنها فرصت‌های طلایی زندگی‌تان را از دست می‌دهید. توصیه می‌کنیم خود را عادت دهید که تصمیم گیری‌هایتان را به تعجیل بیاندازید، زیرا هر روز و همیشه برای شما پیش نهادهای عالی و خوبی وجود ندارد پس از هر فرصتی نهایت استفاده را ببرید.امتیاز :

برچسب ها : بزرگترین سایت فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , نمایش فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , افتتاح فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , افتتاح سایت فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , دانلود مستقیم با فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , فیلترشکن فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , افتتاح انجمن فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , افتتاح تالار گفتمان فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , افتتاح وبلاگ فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 , دانلود نرم افزار , دانلود بازی , دانلود فیلم , مطالب تفریحی , تصویر , ترول , کد و ابزار , فیلم و انیمیشن , فیلترشکن رایگان , پی اس دی قالب , دامنه ,
 فال روزانه چهارشنبه 12 شهریور 1393 نوشته شده در چهارشنبه 12 شهريور 1393 ساعت 1:22
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
یک سال سیاست خارجی دولت تدبیر و امید
دانلود اهنگ جدید و بسیار زیبای وحید سکوت به نام وقتی دلم خونه
دانلود اپدیدت آنلاین یوزر پسور جدید 32دویشنبه 93/10/15
طبخ مرغ به روش کره ای ها
دانلود آهنگ جدید امید علومی به نام بی منت
نکات مثبت و منفی جویدن آدامس
دانلود موزیک ویدئو جدید مرتضی پاشایی به نام نگران منی
دانلود موزیک ویدیو جدید گوگوش به نام عشق
آیا انسان در عالم برزخ همسر و خانواده خود را می شناسد؟
دانلود آهنگ جدید علیرضا روزگار به نام نیستی کنارم
قیمت طلا سکه ، نقره و ارز ۶ شهریور ۱۳۹۳
دانلود آهنگ جدید اردلان طعمه به نام حالیت نیست
دانلود آهنگ جدید مسعود امامی به نام یک سال زمستون
انفجار چند خودروی بمب گذاری شده در کربلا
جدید ترین عکس و کارت پستال ترکی93
سلفی دیدنی عماد طالب زاده با همسر و پسرش +عکس
اس ام اس های جدید عاشقانه
دانلود آهنگ جدید بابک جهانبخش به نام طهران
چرا وزير ورزش از دايي شکايت کرد؟
قلعه‌نویی: بعضی قلم به دستان عمروعاص شدند
نیمروی کارگری با طعم استانبولی
خوراکی های پیر کننده
سکوت مقام آمریکایی درباره سرنگونی پهپاد اسرائیلی
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32دوشنبه 10آذر 93/9/10
فال روزانه پنجشنبه 8 آبان 1393
آهنگ جديد و فوق العاده زيباي علي عبدالمالكي به نام روانيتم
فال روزانه دوشنبه 18 خرداد 1394
مجری ممنوع الچهره خواستار بازگشت به ایران شد!
نکاتی را هنگام سشوار کشیدن باید در نظر داشته باشید
دانلود آهنگ جدید امید آمری و علیرضا روزگار و مجتبی کبیری به نام ایران من
تصاویر مجازات 2 مرد همجنسگرا توسط داعش
دانلود آهنگ جدید امیر فرجام به نام گمگشته
قتل هولناک پدر توسط پسر شیطان پرست در زنجان + عکس
دانلود آهنگ جدید علی مولایی به نام دختر بارونی
چیزهایی که زنان نباید از شریک زندگی شان انتظار داشته باشند
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دیوونه
هنگام غذا خوردن آب ننوشید
دادگاهی مجری فارسی وان (عکس)
تشریح پرونده «رحیمی» از بیخ تا بن
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .