جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

متولدین فروردین

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

اخیراً شما تنش ها و استرس زیادی را تجربه کرده اید. نیروهای زیادی در زندگی شما در جریان اند که ناگهان به تعارض و تضاد می رسند. افرادی که مدتها در یک مسیر با هم بوده اند امروز با چالش روبرو می شوند. شما امروز چقدر از لحاظ روانی و جسمی برای این مسائل آماده اید؟ قدرت بدنی شما امروز در مقابل بادهای کوبنده به امتحان گذاشته می شود. امروز شما همه دستاوردهای رمانتیک خود در چند هفته گذشته را با هم ترکیب می کنید. انرژی قوی و آرامش بخشی در هوا وجود دارد. زمان بسیار خوبی برای به اشتراک گذاشتن احساسات به نحوی مثبت است. جریانی واقعی وجود دارد و ارتعاشات امروز برای ایجاد روحیه هارمونی مناسب است. شاید شما زیاد عشق را احساس نکنید، ولی اینکه با هم باشید خودش حس خیلی خوبی دارد. خیلی زود در مورد هر مسئله ای قضاوت نکنید. با آنکه دسته بندی مسائل و کارها به نظم فکری کمک می کند، ولی اگر هر چیزی را جدا کنید و کنار بگذارید ممکن است در بلندمدت اصلاً نگاهی به آن نیندازید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

توانایی شما برای تردستی در کارهایی که در دست اقدام دارید امروز به کارتان می آید. اطلاعات شما مثل برق و باد در حرکت است و ممکن است از شما بخواهند قدمی بردارید و ثروت خود در علم و دانش را به اشتراک بگذارید. ممکن است امروز با یکی از رؤسای خود مشاجره کنید. یادتان باشد که روش های قدیمی همیشه بهترین روش ها نیستند. شاید این روش ها قبلاً تأثیرگذار بودند، ولی خیلی چیزها عوض شده است. انرژی ملایم و شیرینی در فضا وجود دارد که توانایی رساندن شما به چیزی که می خواهید و نیاز دارید را دارد. این انرژی رسماً شما را در رابطه تان یاری می کند. امروز روزی عالی برای با هم بودن و تقسیم کردن داشته ها است، چه غذا باشد، چه صحبت، چه موسیقی و چه چیزهای دیگر، حتی کاری نکردن. شخصیت آزاداندیش شما امروز خیلی به کمکتان می آید. هر کاری که به شما استقلال بدهد را انجام دهید. دنبال فرصت هایی باشید که به شما فرصت خودتان بودن را بدهد.

 

متولدین خرداد

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

حس می کنید که امروز مانند بچه ای وحشت زده می خواهید زیر پتویتان پنهان شوید. یادتان باشد که همیشه زیر پتو هم مثل دنیای بیرون هیولاهایی هست. حداقل هیولاهای بیرون را با چشم می توانید ببینید و از کمک دیگران برای مبارزه با آنها استفاده کنید. ولی امروز خودتان را درگیر هیولاهای درونی نکنید. امروز چیزی اسرارآمیز در مورد عشق و رمانس وجود دارد. چه دیگران از رابطه شما خبر داشته باشند چه نداشته باشند، این رابطه از اهمیت زیادی برخوردار است. زمان برای تقسیم چیزها بین شما هست. شاید زمان آن رسیده که برای عزیزترین کس خود هدیه ای بخرید و احساستان را به او نشان دهید. این کار به لب او لبخند می آورد. تاریخ همیشه خود را تکرار می کند. این را به خاطر بسپارید و یک قدم به عقب بردارید. این کار برای شما در واقع یک قدم بزرگ به جلو محسوب می شود. بدین ترتیب می توانید به موفقیت بزرگی برسید.

 

متولدین تیر

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

امروز حس می کنید که چیزی برای شما به سر رسیده است. حتی کوچکترین کار شما ممکن است با مقاومت روبرو شود. هرچه رفتار شما لجوجانه تر باشد، پیشروی برایتان سخت تر می شود. کار شما این است که در هر موقعیتی شادی بیاورید. به دیگران یادآوری کنید که همه ما در این عرصه در یک سطح قرار داریم. و باید بیشترین استفاده را از آن ببریم، نه اینکه همدیگر را از صحنه به در کنیم. امروز روز بسیار خوبی برای اجتماعی شدن و بودن با دوستانی است که دکل زندگی ما محسوب می شوند. اگر اخیراً از تنش ها و استرس های زندگی خسته شده اید، زمان خوبی برای استراحت در کنار دوستان و قدردانی از مصاحبت و معاشرت با آنها است. همچنین زمان خوبی برای دوست یابی است. ایده های شما در مورد کار جایگاه درستی دارند، ولی ممکن است به کمی دقت بیشتر نیاز داشته باشند. امروز دقت داشتن برای شما سخت است، ولی شما می فهمید که کلید بدست آوردن آنچه می خواهید همین است. شما بیشتر از آنچه تصور کنید به موفقیت نزدیک هستید.

 

متولدین مرداد

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

امروز بهتر است که به کارهایتان نظم بدهید. رویدادهای غیرمنتظره ای پیش می آیند که شما را در مقابل مافوق تان قرار می دهند. زود نتیجه گیری نکنید. اول باید اطلاعات خود را تکمیل کنید. گاهی مسائل کوچک و پیش پا افتاده زندگی هستند که آن را معنادار می کنند. امروز شاید هیچ اتفاق مهم یا هیجان انگیزی رخ ندهد، ولی حس خوب و شادی بخشی به شما دست بدهد و احساس کنید که در رابطه خود خوشبختید. شاید اصلاً اتفاق مثبتی هم نیفتد، ولی احساس امنیت زیادی می کنید و از جایی که هستید احساس غرور و خوشحالی می کنید. اکنون زمان آن است که کمی عقب نشینی کنید و برنامه هایی که قبلاً ریخته بودید را بررسی کنید. زمانی برای فکر کردن به آنچه در نظر دارید اختصاص دهید و بعد قدم دیگری بردارید. این کار باعث می شود که در بلندمدت در زمان و انرژی صرفه جویی کنید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

امروز متعادل نگه داشتن چیزها برایتان کار چالش برانگیزی می شود. این مسئله را جدی بگیرید زیرا احتمالاً بیش از پیش به آن نیاز پیدا می کنید. شاید در موقعیت هایی که بین چیزهای نو و قدیمی تضاد و برخورد پیش می آید شما را داور و حَکَم قرار دهند. از فرصت ها بهره بجویید و از نیروهای ارتباطی خود برای پل زدن بین فاصله ها کمک بگیرید. امروز گفتگوها آنقدر که باید وسیع نخواهند بود، ولی می توانید احساسات ملایم و خاطرات شیرین خود را در میان بگذارید. حس نوستالژی در فضا وجود دارد و شما به رویدادهای حسی دارید که مدتها آن را به یاد خواهید داشت. زمان بسیار خوبی برای دور هم جمع شدن و تجلیل از زمان های قدیم و دوستان قدیمی است. پس دفترچه تلفن تان را بردارید و تماس هایی با دوستان و آشنایان بگیرید. امروز مسابقه و رقابت ادامه دارد و کسی در تلاش است تا برای شما مانع تراشی کند. همکاری که فکر می کردید می توانید روی او حساب کنید، قدم بزرگی به عقب برمی دارد. ناگهان حمایت بزرگی که امیدش را داشتید، دیگر امیدبخش به نظر نمی رسد.

 

متولدین مهر

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

امروز احساسات بالا می گیرند و همه چیز پررنگ تر و شدیدتر از قبل می شود. انرژی های متقابل در ذهنتان روبروی هم قرار می گیرند و ممکن است لازم شود که امروز تصمیم مهمی بگیرید. شما همه کارهای آماده سازی را انجام داده اید و حالا زمان اقدام است. امروز می تواند روز بسیار هارمونیکی باشد. شما از لحظاتی عالی در کنار عشقتان لذت می برید، به خصوص اگر قبلاً برنامه ریزی کرده باشید. زمان بسیار خوبی برای در میان گذاشتن احساسات واقعی تان با اوست. خوب است که برایش هدیه بخرید و بدین ترتیب به نوعی محبت خود را به او نشان دهید. اگر از همنشین خوب لذت می برید، امروز فرصت خوبی است که تا مدتها آن را به یاد خواهید داشت. برنامه های فعلی شما امروز در مسیر متوقف می شوند، زیرا فردی از همکارانتان نظریه عقب مانده ای در مورد موقعیت فعلی دارد. به نظر می رسد که نظام باورهای یک فرد به نحوی منفی راه شما را سد کرده است. راه های ارتباطی بین خودتان را باز کنید.

 

متولدین آبان

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

بی تصمیمی و دو دلی امروز نمی گذارد که پیشروی کنید. سوار قطاری شوید که در مسیری در راستای مسیر اصلی شماست. امروز روزی نیست که بنشینید و منتظر فرصتی باشید. اگر چیزی می بینید که به آن ایمان دارید، به سمت آن بروید. فی البداهه عمل کنید و نگران عواقب آن نباشید. امروز شاید در رابطه شما از آن روزهایی نباشید که بنشینید و با هم چای بنوشید، زیرا امروز شور و حرارتی بین شما نیست، ولی از لحاظ اینکه بین شما احساسات عمیقی وجود دارد که اعتماد و اطمینان شما را به هم بیشتر می کند، روزی به یاد ماندنی خواهد بود. این به دل شما گرمای دلپذیری را می آورد که به راحتی قابل تشخیص نیست. امروز شما به امتحان گذاشته می شوید. محیط مشکوک اطراف شما زلزله ای را تجربه می کند که احتمالاً سازه هایی که برای ساختنشان خیلی تلاش کرده بودید را به لرزه می اندازد. نتایج این امتحان و آزمون به این بستگی دارد که شما تکلیف تان را چطور انجام داده باشید.

 

متولدین آذر

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

امروز چیزی زمینی که روی آن ایستاده اید را به لرزه می اندازد. درست وقتی که فکر می کردید همه چیز آرام و پایدار شده است، ناگهان زمین شروع به لرزیدن می کند. جای پای خود را محکم کنید و محکم بایستید. چند قدم کوتاه در مسیری متفاوت شما را به محیطی امن می رساند که می توانید بدون مانع مثل برق و باد در آن حرکت کنید. امروز سرسختی و ثبات بیش از حد ایده خوبی نیست. امروز شما افکار جالبی در مورد موفقیت رمانتیک اخیرتان دارید. روزی عالی برای شناخت بهتر همدیگر به نحوی ملموس و خاکی است. صحبت های بیهوده و پز دادنی وجود ندارد و شما فقط خودتان را بیشتر به هم می شناسانید. این رابطه شما را بسیار تقویت می کند. امروز در محل کار متوجه می شوید که کسی چوب لای چرخ شما می گذارد و دیگر شما نمی توانید مثل همیشه بازده داشته باشید. این شاید در نگاه اول نکته ای منفی باشد، ولی بدانید که گاهی چنین چیزهایی لازم است.

 

متولدین دی

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

امروز بجای دنبال کردن کیف پولتان ندای دلتان را دنبال کنید. از خودتان شروع کنید و جایی که باید پول هایتان را خرج کنید پیدا کنید. نقشی فعال داشته باشید و دنبال فرصت هایی برای بهره وری باشید. ممکن است در دنیای شما تعارض هایی پدید بیاید. برای باورهایتان مقاومت کنید و از چیزی نترسید. امروز روز تفریح و سرگرمی است، پس کمی کار را کنار بگذارید و بیشتر اجتماعی شوید. حتماً بیرون بروید و با کسانی که برایتان مهم و عزیز هستند بیرون بروید. شاید اخیراً زیادی آنها را تنها گذاشته اید، پس امروز روز خانواده است. ممکن است در محل کار بعضی افراد دوست به نظر برسند، ولی مراقب باشید چون اینطور نیست. شاید آنها از شما سوء استفاده می کنند تا به هدفشان برسند. برای شما سخت است که انگیزه های آنها را درک کنید. احتیاط کنید و هیچ سر و رمزی را به منابع غیر قابل اعتماد فاش نکنید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

ذات سازگار شما امروز به آزمون گذاشته می شود. سعی کنید در جهت جریان پیش بروید. یادتان باشد که شما سکانی دارید که باید آن را هدایت کنید. می توانید آزادانه و به آسانی تا انتهای رود بروید، ولی فکر نکنید که این به معنای ول کردن فرمان است. شما قدرت انتخاب زیادی دارید، پس از آن استفاده کنید. نقشی فعال در رویدادها داشته باشید و یا اینکه امروز مرخصی بگیرید و استراحت کنید. انرژی امروز بسیار هارمونیک است. زمان خوبی برای شناخت بیشتر همدیگر و دانستن احساساتتان نسبت به هم است. امروز ممکن است که نسبت به هم احساسات داغ یا سردی داشته باشید، ولی در هر صورت چیزهای جالبی در مورد هم می فهمید. گاهی کائنات از ما می خواهد که در صورتی که کاری را در دفعه اول خوب انجام ندادیم آن را دوباره انجام دهیم. امروز یکی از آن روزهایی است که شما حس پسروی دارید. بجای جلو رفتن، باید قدمی به عقب بردارید و بررسی هایی صورت دهید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394

امروز روز قابل توجهی است. امروز باید قهرمان تازگی ها و عجایب باشید. پنجره ای از فرصت ها به روی شما باز شده است و شانسی طلایی در اختیارتان قرار گرفته است. نیروهایی که به نظر می رسید با هم در تضاد و تعارض هستند، با هم خوب عمل می کنند. یادتان باشد که بین اطلاعات قدیمی و جدید تعادل برقرار کنید. انسجام این دو بسیار مهم است. انرژی امروز برای دادن حس امنیت قوی به رابطه ای معنادار بسیار مهم است. زمان گفتن حرف های شیرین و مثبت و حرف زدن درباره خاطرات خوش و امید داشتن به آینده هر دوی شماست. زمان خوبی برای بروز احساسات خود به همدیگر و رفتاری ملایم و دلنشین با هم است. سرعت و شتاب کاری شما بسیار زیاد است و شما به همین دلیل، جزئیات یا فرصتی را از دست می دهید. فقط بدین دلیل که دیروز گذشته است، دلیل نمی شود که شما نمی توانید از بررسی مجدد ایده ها و افراد ارزشمند دیروز بهره ببرید.امتیاز :

برچسب ها : فال , فالروزانه , فال روز , فال روزانه , فال امروز , فال روز 1394/05/27 , فال 27 مرداد 94 , فال 1394/05/27 , فال امروز 1394/05/27 , طالع , طالع بینی , طالع بینی 27 مرداد 94 , طالع بینی 1394/05/27 , طالع بینی 27 مرداد , فال 27 مرداد , فالروز 27 مرداد 94 , فال حافظ , فال حافظ 27 مرداد 94 , فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394 , فالروزانه بیست و هفت مرداد نود و چهار ,
فال روزانه سه شنبه 27 مرداد 1394 نوشته شده در دوشنبه 26 مرداد 1394 ساعت 18:46

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود آهنگ جدید حامد پهلان به نام باریکلا
اذان گفتن رهبر انقلاب در گوش نوزاد (عکس)
دانلود آهنگ جدید سعید آسایش به نام شمع و پروانه
دختربچه‌‌های داعشی! (عکس)
گلشیفته فراهانی : کسی با تی شرت حمام نمی کند!
فال روزانه شنبه 26 اردیبهشت 1394
مادر محمود احمدی نژاد درگذشت
دانلود موزیک ویدئو جدید سندی به نام مهمونی
عکس / فقط در هند !!!
دانلود آهنگ جدید علی بابا و بهنام اس آی به نام دیدار آخر
دانلود آهنگ جدید علی اوج به نام جفنگ 2
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو زمین مال ما نیست
طرز تهیه سالاد نیسوآز
زنان مورد غضب خداوند
دانلود فیلم Betibu 2014
پیتزای مرغ و سیب زمینی برای بیماران قلبی
دانلود آهنگ جدید محمدرضا هدایتی به نام دلبسته
علی (ع) نمونه انسان کامل - تحقیق دروس معارف و اندیشه و اخلاق
فضیلت و اعمال شب قدر
به این دلایل در ازدواج عجله نکنید
دانلود فیلم خارجی و جدید Viy 2014
دانلود آهنگ جدید عماد به نام دختر عمو جان
دانلود برنامه فشرده ساز قدرتمند peazip ورژن جدید
دانلود آهنگ جدید امیر ای اچ و میلاد راستاد بی قرار
دانلود آهنگ جدید امیر دربان و احمد سلو به نام از تو میگم
دانلود فیلم ایرانی فوق العاده زیبا و دیدنی برف با لینک مستقیم
طنز نوشته های کوتاه جدید و جالب
برنامه مسدود کردن برنامه ها DS Super AppBlocker Pro v2.2
دانلود آلبوم جدید و فوق العاده زیبای رضا صادقی به نام فقط گوش کن
ساعت Gucci طرح Love
دانلود آهنگ جدید علیرضا قربانی به نام شهرزاد (تیتراژ پایانی)
دانلود آهنگ جدید اددی عطار به نام سرگردون
دانلود آهنگ جدید امین حبیبی به نام تکیه گاه
دانلود فیلم The Fatal Encounter 2014
دانلود آهنگ جدید احمد سعیدی به اسم هنوز عاشقم
دانلود موزیک ویدئو جدید معین به نام شمال
دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی به نام چشماتو
تجاوز گروهی به یک معلم در تهران
سوالات پولکی از مجنون دلخسته!
آخرین مطالب
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .