جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : اخبار روز ایران و جهان , گوناگون ,

برخورد با خودروهای دارای سرنشین بی حجاب (تصاویر)
اخبار گوناگون،برخورد با خودروهای دارای سرنشین بی حجاب:  سخنگوی ناجا در پاسخ به سوالی مبنی بر اجرای جریمه 100 هزار تومانی بی‌حجابی برای سرنشینان خودرو نیز گفت: ‌طرحی در مجلس با این عنوان مطرح بوده اما در صورت تصویب نیز هنوز به ما ابلاغ نشده است اما آنچه که مسلم است در این زمینه جریمه برای پلاک خودرو و صاحب ماشین اعمال خواهد شد.
 به گزارش ایران مطلب به نقل از برترینها، سخنگوی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه امروزه متاسفانه سارقین و قاتلین بسیار حرفه‌ای شده‌اند، تاکید کرد: باید اجتماعی شدن مبارزه با سرقت را در دستورکار خود قرار دهیم.

منتظرالمهدی در نشست خبری صبح امروز (یکشنبه) با اشاره به آثار زیانبار انتشار اخبار کذب در جامعه، گفت: در چند روز گذشته خبری مبنی بر اینکه دو سارق در شمال غرب پایتخت توسط پلیس کشته شده‌اند منتشر شد که پس از بررسی‌های لازم متوجه شدیم که این خبر به کلی کذب بود. متاسفانه امروز به ویژه در فضای مجازی شایعاتی از این دست به وفور و با سرعت بالایی منتشر می‌شود.

وی افزود: شایعات جرم تلقی می‌شود و برابر قانون هر کسی سخن و ماجرایی به کذب جهت گمراه کردن دیگران بیان کند علاوه بر حبس، جریمه نقدی نیز می‌شود.

به گفته سخنگوی ناجا، افرادی که مبادرت به انتشار شایعات در جامعه می‌کنند معمولا دارای شخصیت مرضی هستند و از تعرضات روحی و روانی رنج می‌برند و به دنبال ایجاد فضایی هستند که خود را در کانون توجه دیگران قرار دهند و متاسفانه به دلیل هیجانی بودن چنین اخباری افراد به این اخبار توجه و بعضا در انتشار آن سهیم می‌شوند لذا خواهشمندیم که اخباری که می‌شنوید ابتدا در مورد صحت آن بررسی لازم را انجام دهید و تمام سعی خود را کنید که اخبار کذب بازنشر نوند.

بازداشت تمام سارقین بانک‌های مشهد

وی در خصوص دو پرونده سرقت در شهر مشهد، گفت: تمام سارقینی که در چند ماه اخیر در بانک‌های مشهد مبادرت به سرقت کرده‌اند در حال حاضر دستگیر شده‌اند. متاسفانه در برخی مواقع با توجه به اهمیت لحظه‌ها برای دستگیری سارقین، برخی افراد علاوه بر اینکه مانعی برای سارقین ایجاد نمی‌کنند تسهیلاتی نیز برای آنها فراهم می‌کنند ، به طوری که در سرقت‌های اخیر شهر مشهد یکی از سارقین کلید موتور خود را در بانک جا می‌گذارد و یکی از مراجعینی که در بانک حضور داشته در لحظه آخر با اشاره به سارق به او می‌فهماند که کلید خود را جا گذاشته است.

سخنگوی نیروی انتظامی ادامه داد: در پرونده دیگری فردی 55 ساله و طلاساز برای حمل چهار کیلوگرم طلا از ساک دستی استفاده می‌کند و این ساک را در صندلی عقب ماشین خود قرار می‌دهد. دیری نمی‌پاید که راکبین موتورسوار کیف را برداشته و متواری می‌شوند. این سارقین دستگیر می‌شوند و در بررسی‌ها مشخص می‌شود که شاگرد طلاساز که جوانی حدود 24 ساله بوده و 16 سال در این طلافروشی کار می‌کرده اطلاعاتی در اختیار سارقین قرار داده است.

معاون اجتماعی ناجا با اشاره به سه مولفه سرقت، فرصت و سهولت به عنوان مولفه‌های اصلی در سرقت‌ها، افزود: در اکثر سرقت‌ها سارقین فقط سرعت را دارند و متاسفانه فرصت و سهولت توسط مال‌باختگان برای آنها ایجاد می‌شود به طوری که در پرونده اخیر فرد با بی‌احتیاطی چهار کیلوگرم طلا را در ساک دستی و صندلی عقب ماشین خود حمل کرده است. اگر فرصت و سهولت را از سارقین بگیریم دو سوم سرقت‌ها کاهش پیدا می‌کند.

سرقت 5 میلیارد تومانی کارمند بانکی در البرز


منتظرالمهدی با اشاره به پرونده سرقت از کاربران بانک در استان البرز، گفت: فردی توسط پلیس استان البرز دستگیر شد که مبلغ پنج میلیارد تومان از مراجعین به یکی از بانک‌های استان البرز را به سرقت برده بود در این پرونده یکی از کارکنان بانک با افتتاح حساب‌های صوری، از حساب کاربران برداشت می‌کرد.

وی در پاسخ به سوالی درباره انفجار بمب در شهرستان ارومیه، گفت: این انفجار، انفجار بمب نبوده و در این حادثه یک نارنجک دستی بخاطر کدورت و کینه فردی در داخل کتابفروشی انداخته می‌شود که متاسفانه بر اثر آن یک نفر کشته و دو نفر مجروح می‌شوند.

به گفته منتظرالمهدی، ظرف مدت دو ساعت پس از این حادثه فردی که نارنجک را پرتاب کرده بود دستگیر شد و علت این کار خود را طلب خود از صاحب کتابفروشی عنوان کرد. ضمن اینکه در بررسی این پرونده مشخص شد فردی که نارنجک را پرتاب کرده 15 سال پیش نیز مرتکب قتلی شده بود که در جریان این پرونده این قتل نیز کشف شد.

سخنگوی نیروی انتظامی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تردد و نابسامانی در حرکت موتورسیکلت‌ها نیز گفت: 3.5 میلیون موتوسیکلت داریم که هر یک از آنها شش برابر خودروهای معمولی آلودگی ایجاد می‌کنند و اعتراضاتی نیز در خصوص نحوه حرکت آنها در خیابان‌ها وجود دارد. در حال حاضر در منطقه 12 شهرداری تهران طرحی با عنوان انضباط اجتماعی در حال اجرا است که در آن نحوه ساماندهی موتورسیکلت‌ها در نظر گرفته شده است. به اذعان رییس پلیس راهور ناجا حدود 80 درصد مشکلات با اجرای این طرح در این محدوده حل شده است. اگر آثار مثبت اجرای این طرح در منطقه 12 تثبیت شود این طرح به سایر مناطق نیز تسری پیدا خواهد کرد.

فروش مانتوهای شیشه‌ای تخلف است

منتظرالمهدی در خصوص حضور بانوان در مشاغل مختلف، گفت: حضور بانوان در مشاغل مختلف را قانونگذار مشخص می‌کند و اینکه در چه مشاغلی بانوان نمی‌توانند حضور داشته باشند نیز توسط قانونگذار مشخص می‌شود.

وی در خصوص ارائه مانتوهای شیشه‌ای در مانتوفروشی‌ها، گفت: ارائه این نوع از مانتوها توسط مانتوفروشی‌ها تخلف است چرا که این نوع مانتو به عنوان لباس مجلسی محسوب می‌شود و باید در مغازه‌هایی که چنین لباس‌هایی را عرضه می‌کنند به فروش برسند. البته نظارت بر این موضوع بر عهده اتحادیه و صنف است ولی برابر درخواست آنها پلیس نیز در این زمینه کمک می‌کند و افرادی که تخطی می‌کنند با آنها برخورد خواهد شد.

برخورد با خودروهای دارای سرنشین بی حجاب

سخنگوی ناجا در پاسخ به سوالی مبنی بر اجرای جریمه 100 هزار تومانی بی‌حجابی برای سرنشینان خودرو نیز گفت: ‌طرحی در مجلس با این عنوان مطرح بوده اما در صورت تصویب نیز هنوز به ما ابلاغ نشده است اما آنچه که مسلم است در این زمینه جریمه برای پلاک خودرو و صاحب ماشین اعمال خواهد شد.

اجرای LEZ منوط به تامین زیرساخت

وی در خصوص اجرای طرح محدوده کاهش آلودگی هوا (LEZ) نیز گفت: در این طرح خودروهای آبی با استاندارد یورو 5 که بیشتتر شامل خودروهای هیبریدی و برقی هستند تا پایین‌ترین رده استاندارد که شامل خودروهای قرمز هستند اجازه تردد داده می‌شود اما باید به این نکته توجه کنیم که در بسیاری از این کشورها این طرح اجرا و نتیجه موثری داشته اما اجرای آن در کشور ما نیازمند زیرساخت‌های لازم است که برخی از آنها هنوز در کشور ما فراهم نشده از جمله اینکه بعد از طی 200 تا 300 متر باید شهروندان به وسیله نقلیه عمومی دسترسی داشته باشند.

منتظرالمهدی در پاسخ به سوالی مبنی بر پرونده قتل‌های زنجیره‌ای گنبد که از سال 78 اتفاق افتاده و قاتل در این پرونده به 11 قتل اعتراف کرده، گفت: متاسفانه امروز سارقین و قاتلین بسیار حرفه‌ای شده‌اند و قاتل این پرونده نیز با همکاری دو فرزند خود با استفاده از شگردهای مختلف مبادرت به قتل می‌کرده اما نیروی انتظامی پس از گذشت این سال‌ها توانست در نهایت قاتل این پرونده را کشف کند.

سخنگوی نیروی انتظامی تاکید کرد: زمانی که قتلی صورت می‌گیرد بلافاصله رسیدگی به آن جزو ضروریات پلیس آگاهی قرار می‌گیرد و باید حتما نسبت به آن پاسخ داده شود. ضمن اینکه خود فرماندهی ناجا نیز این پرونده‌ها را پیگیری می‌کند.

بسته شدن 700 سایت همسریابی غیرمجاز

وی در خصوص فعالیت سایت‌های همسریابی نیز گفت: هیچ سایت همسریابی مجازی وجود ندارد به جز یک سایت همسرگزینی که مبتنی بر آموزه‌های دینی و وابسته به موسسه تبیان فعالیت می‌کند. اخیرا حدود 700 سایت همسریابی غیرمجاز که فعالیت‌ می‌کردند مسدود شدند. در پرونده‌ای نیز فردی با همین روش اطلاعات خانم‌ها را جمع‌آوری و سپس مبادرت به اخاذی از آنها می‌کرد که توسط نیروی انتظامی دستگیر شد ولی اثرات روانی که این اقدامات روی قربانیان می‌گذارد تا مدت‌ها مشکلات فراوانی را برای آنها ایجاد می‌کند.

منتظرالمهدی در خصوص نظر خود در عملکرد دولت یازدهم نیز گفت: برای دولتمردان عزیزمان آرزوی توفیق و موفقیت می‌کنیم.

وی در پاسخ به سوالی در خصوص اکران فیلم «رستاخیز» نیز گفت: در خصوص برخی اتفاقات که در جریان اکران این فیلم افتاده است در نیروی انتظامی پرونده‌ای تشکیل شده که به محض وصول نتیجه به شهروندان اعلام خواهد شد.

سخنگوی نیروی انتظامی در خصوص تخریب مسجدی متعلق به اهل سنت در شمال غرب تهران نیز گفت: یک ساختمان چهار طبقه که تغییر کاربری داشته است توسط شهرداری تهران و برابر رای کمیسیون ماده 100 با آن برخورد شده اما به هیچ عنوان در تخریب آن یگان ویژه حضور نداشته و تنها ماموریت سد معبر در تخریب آن حضور داشتند.


بد حجابی،پلیسبد حجابی،پلیس

بد حجابی،پلیس

بد حجابی،پلیس


امتیاز :

برچسب ها : بد حجابی , پلیس , دختران بی حجاب , عکس , برخورد با دختران بی حجاب , اخبار گوناگون , برخورد با خودروهای دارای سرنشین بی حجاب , اخبار , اخبار روز , اخبار روز ایران و جهان ,
برخورد با خودروهای دارای سرنشین بی حجاب (تصاویر) نوشته شده در یکشنبه 25 مرداد 1394 ساعت 20:33

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
نزاع از نوع عاشقانه!
کباب مرغ اسپایسی با زنجبیل
شبنم قلیخانی در استرالیا (عکس)
متن الهام پاوه نژاد درباره هدیه تهرانی + عکس
دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشقم
دانلود آهنگ جدید مسعود درویش به نام رد پا
تغییرات بدن پس از زایمان
دانلود آهنگ جدید محسن یاحقی به نام مرد دیروز تو
دنیس مک دانو : کنگره به رئیس جمهور آمریکا اختیار جنگ با داعش را بدهد‎
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس به نام منو ببخش
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس به نام پیکاسو
دانلود ریمیکس جدید آهنگ محسن یگانه نرو
بازگشت دوباره گلشیفته به سینمای ایران؟!
برای لاغر شدن سریع روزانه یک عدد سیب بخورید
ناگفته های آخرین دیدار ظریف با هاشمی
دانلود آلبوم جدید شایع به نام دو به شک
کارت عاشقانه تنهایی وغم
ایران به شورای امنیت شکایت کرد
ساده ترین غذاهایی که باعث ایجاد تومور میشود
انتقال دانش آموزان مدرسه ای درعربستان بخاطر جِنّ!
6 اشتباه اساسی دختران مجرد
سربازها به کدام تيم‌ها منتقل مي‌شوند؟
جدول کلين شيت در ليگ برتر ايران
غذایی سریع با فیله گوساله و سس تریاکی
پایان نامه معماری با موضوع فردوس ایرانی مرکز فراغت شهریِ شهروند ایرانی
آرایش غلیظ خانم بازیگر باعث سانسور سریال تلویزیونی شد +تصاویر
دانلود آهنگ جدید آراد آریا و کاوه آفاق و یاس به نام قصه ی زیر زمین (ورژن جدید)
طرز تهیه پای بوقلمون
فال روزانه جمعه 17 بهمن 1393
مخوف‌ترین جلاد «داعش» (+عکس)
دانلود آهنگ جدید حامد کولیوند به نام دوست دارم زیاد
راز آرامش زن و شوهر
دانلود آهنگ جدید کامران مولایی به نام تراژدی
عکس های تولد احسان حدادی
دانلود آهنگ جدید سها به نام Dream
دانلود آهنگ جدید بهروز مسائلی به نام مردان هسته ای
حمید طالب زاده آهنگ دختر
آموزش درست كردن کرم کارامل
طرز تهیه راحت الحلقوم خانگی
آخرین مطالب
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .