close
تبلیغات در اینترنت
سایت تفریحی سه سوت,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 آپدیت ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 دانلود ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 نرم افزار ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 نسخه جدید ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 بروزرسانی ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 اموزش ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 سریال نامبر ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 کد ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 دانلود رایگان ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 کتاب پی دی اف ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 دمو ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 پیش نمایش ,فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 نسخه رایگان ,فال روزانه سه شنبه 4

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393

متولد فروردین : امروز برای شما روزی کاملا عمل گرایانه است، برای اینکه شما ترغیب شده‌اید که به گونه‌ای رویاپردازی کنید که رویاهایتان به واقعیت نزدیک باشند. این سخن به معنای این نیست که شما نمی‌دانید بهترین کاری که می توانید انجام دهید چه کاری است؛ بلکه فقط بدین معنی است که شما فقط به دلیل اینکه معمولاً پاهایتان روی زمین قرار دارد، از اینکه بخواهید همیشه در آینده زندگی کنید خسته می‌شوید. حتی اگر اکنون نظر دیگران برایتان اهمیت ندارد، زمانی که خواستار لذت و تفریح هستید مواظب باشید که دچار آشفتگی نشوید.

متولد اردیبهشت : امروز شانس خلاص شدن از محدودیت‌های خودتان را ندارید. شاید نخواهید قبول کنید که اعتقادات شما جلوی تفریح شما را می‌گیرند اما به ریشه ی محدودیتهای الان خود توجه کنید. این به این معنی نیست که شما اصلاً نمی‌توانید خوش بگذرانید بلکه سیاره ی زحل روی شما تأثیر گذاشته و شما را از لذت و تفریح دور می‌کند و شما آنقدر عاقل هستید که از قوانین پیروی می‌کنید.

متولد خرداد : شما امروز باید خودتان را با دوستانتان مقایسه کنید و بفهمید که چه کاری را شما آنگونه که از شما انتظار می‌رفته به خوبی انجام نداده‌اید. اگرچه شما به مسائل مهم توجه می‌کنید، استدلالهای شما محتملاً اینک به سوی نگرش منفی کشیده می‌شوند. از آنجایی که نگرشهای مثبت‌تر باید در یک یا دو روز آینده دوباره به وجود آیند، سعی کنید تا زمانی که نتوانسته‌اید آینده روشنتری برای خودتان تصویر کنید، تصمیمات مهمتان را به تعویق بیندازید.

متولد تیر : در این اواخر مدام در سکوت به سر می‌برید، گوشه گیر و منزوی شده اید. بهتر است کلبه تنهایی خود هر چه زودتر ترک کنید، اگر به این کار خود ادامه دهید دچار افسردگی شدید می‌شوید علاوه بر افسردگی، اطرافیان‌تان نیز از شما گریزان می‌شود و بعد از مدتی، این موضوع تاثیر فوق العاده منفی بر روحیات شما دارد. در دنیای واقعی زندگی کنید، رویاها تنها در خواب هستند. شما از موضوعاتی که پیش می‌آید زود فرار می‌کنید به همین دلیل کنج عزلت را برگزیده‌اید بهتر است در برابر مشکلات بایستید نه اینکه از آنها بگریزید.

متولد مرداد : امروز جدا کردن مشکلات افراد دیگر از مشکلات خودتان برای شما تبدیل به چالش شده است، برای اینکه بیش از اندازه نسبت به احساسات افراد دیگر حساس شده اید. شما واقعا باور کرده اید که می‌توانید به همه چیز رسیدگی کنید، به جز این یک مورد که محدودیت‌های شما نیز مثل محدودیت‌های افراد دیگر است!! به جای اینکه برای ثابت نگه داشتن آنچه شما و یا کسانی که دوستشان دارید را اذیت کرده در تلاش باشید، به راحتی و صادقانه در موردش صحبت کرده و تا جایی که می‌توانید روراست باشید. توانایی شما برای انتخاب کردن لغات مناسب می‌تواند روند بهتر شدن اوضاع را سریع تر کند.

متولد شهریور : اگر شما کارتان را زمانیکه باید ؛ انجام داده اید حالا وقت آن است که تفریح کنید؛ ممکن است دیگران به شما حسادت کنند به خاطر اینکه آنها هنوز کارهای ناتمامی‌دارند که وقتی برای تفریح و بازی برایشان نمی‌گذارد. با این حال شما زیاد سرحال نیستید و امروز می‌توانید کاری را که قبلا باید به اتمام می‌رساندید را انجام دهید. بیشتر از توان تان مسئولیت قبول نکنید؛ بهتر است تا جاییکه می‌توانید به خودتان خوش بگذرانید.

متولد مهر : شما امروز بیشتر از همیشه درباره عشق و افسانه جدی هستید و ممکن است بدنبال راه‌هایی باشید که علاقه تان را در مسیر یک رابطه هیجان انگیز امتحان کنید یا اینکه بدنبال ایجاد رابطه‌ای جدید با شخص دیگری باشید. اما وضعیت غمگین و محزون شما می‌تواند در سر راه شما برای رسیدن به هدف هایتان مانع ایجاد کند. با این حال یک هوشیاری ناگهانی می‌تواند همه چیز را در یک لحظه تغییر دهد. اگر با حقیقت برخورد کردید سعی نکنید با آن بجنگید.

متولد آبان : در طول روز استرس در وجود شما شکل می‌گیرد و دیگر برای تان مشکل است که حتی برای ساعتی آرام بگیرید. حتی اگر در خانه هم باشید راحت نیست که بتوانید ذهن تان را از کارهایی که در محل کار دارید منحرف سازید. خوشبختانه الان نیازی نیست که هیچ مسئله ای را حل کنید. اجازه دهید که احساسات تان با جریان تغییرات بالا و پایین شوند. اگر ممکن بود تصمیم گیری‌ها مهم خود را به آخر هفته موکول کنید.

متولد آذر : شما امروز وقتی به خرج و مخارجتان نگاه می کنید با واقعیت تلخی مواجه می شوید، برای اینکه فراموش کرده اید که بین درآمدتان و صورت حسابهاتان تعادل ایجاد کنید. اما شما می توانید با تمرکز داشتن این شرایط را اصلاح کنید. اما اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید امکان دارد این اتفاق ساده تبدیل به یک مشکل واقعی شود.

متولد دی : امروز برای انتخاب كردن یك تفریح و یا سرگرمی‌جدید روز مناسبی است، ولی باید تفریحی را انتخاب كنید كه قبلاً در موررش فكر كرده باشید. اگر سرگرمی‌شما برایتان مفید هم باشد كه چه بهتر!! اگر چه الان شاید وقت مناسبی برای باغبانی نباشد، اما شما می‌توانید در گوشه‌ای از حیاطتان باغچه‌ای كوچك و زیبا ترتیب دهید.

متولد بهمن : شما متن‌های پیچیده‌ای را از ذهن خودتان می‌نویسید، اما وفتی که این حوادث رمانتیک حقیقت پیدا می‌کنند، نگران خواهید شد. زمانی این اتفاق می‌افتد که علایق شما احساسات شخص دیگری را تغذیه می‌کنند و نشان دهنده ترسهای شما هستند. به جای اینکه سعی کنی این نوشته‌هایتان را برای خودتان نگه دارید، آنها را با یک دوست سهیم شوید. این کار باعث می‌شود که نگرشهای منفی قبل از اینکه به سطحی بحرانی برسند از شما دور شوند.

متولد اسفند : شما امروز سعی می‌كنید تا جایی كه امكان دارد با كمك دیگران به مقصود خود برسید، اما نیازهای شما برایتان دردسرساز نیز خواهند بود؛ چراكه اگر آنهایی كه بهتان كمك كرده‌اند هر خواسته بدون دلیلی هم از شما داشتند شما مجبور می‌شوید بهشان كمك كنید. نگران نباشید؛ شما باید قبل از اینكه خودتان را در اختیار دیگران قرار بدهید، مرزهایی برای خود تعیین كنید.امتیاز :

برچسب ها : فال جدید , فال به روز , فال های جدید , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 آپدیت , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 دانلود , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 نرم افزار , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 نسخه جدید , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 بروزرسانی , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 اموزش , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 سریال نامبر , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 کد , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 دانلود رایگان , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 کتاب پی دی اف , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 دمو , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 پیش نمایش , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 نسخه رایگان , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 تصویر , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 درایور , فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 اخرین نسخه ,
فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393 نوشته شده در سه شنبه 04 شهريور 1393 ساعت 1:19
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود آهنگ جدید یوسف زمانی به نام بارونای پاییزی
دانلود سریال The Big Bang Theory
فال روز دوشنبه 14 دی 94
10 شغل عجیب مردم در آینده
دانلود آهنگ جدید مهدی یغمایی به نام سهم من
گزارش روز:مخوفترين مثلث تهاجمي فوتبال دنيا
دانلود آهنگ جدید ندیم به نام زیر بارون
بالگرد پیشکش؛ آیا به اندازه کافی بیل برای مهار آتش داریم؟!
داعش: هرکه به اروپا برود، باید در انتظار جهنم باشد! (عکس)
دانلود اپدیدت آنلاین یوزر پسور جدید نود32 پنچشنبه 93/8/06
حمله به ايران ارجح تر از توافق اوباما با اين کشور است!
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام خودت میدونی
عکس نوشته های عاشقانه و عرفانی
صحبت با همسر در خصوص ناتوانی جنسی
اس ام اس های جدید و خنده دار
دانلود موزیک ویدئو جدید شاهرخ به نام حظ کردم
راه و روش های کوتاه کردن دوران سرما خوردگی
دانلود آهنگ جدید سعید مدرس بنام وابسته
فال روزانه جمعه 15 آبان 1394
با ۱۴ مورد از بدنام ترین هکرهای تاریخ آشنا شوید
مدل مانتو های 96
جدید ترین اس ام اس عاشقانه بهمن 93
چرا چای زنجبیلی به لاغری کمک می‌کند؟
دانلود موزیک ویدئو جديد یاسر بینام به نام عالیه
راز تنها قهرماني آسيايي پرسپوليس
جدیدترین جوک های طنز لاین و تلگرام
اشتباهات خانم ها در رابطه جنسی و راه حل آن
شوخی های جالب شبکه های اجتماعی
غیبتِ کبرى از منظر روایات
مسلمان: سردار آزمون را نمي‌شناسم
عکس های جدید شیوا طاهری بازیگر سریال (گذر از رنج ها)
برای دختر 13 ساله فراری سرنوشت شومی رقم خورد
آموزش تصویری قرار دادن روز هفته در Taskbar ویندوز
عمل جراحی علی اکبر صالحی
دانلود آهنگ جدید سعید شهابی به نام ابولفضل
دستور قاطع رئيس قوه قضاييه در خصوص حادثه اسيد پاشي در اصفهان
دانلود آهنگ جدید مسعود درویش به نام رد پا
یک ایرانی مالک یک‌چهارم آرسنال! (عکس)
پارتی شبانه در منزل شخصی فوتبالیست ملی پوش
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .