close
تبلیغات در اینترنت
سایت تفریحی سه سوت

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

برنامه‌ریزی کردن برای فعالیتهای اجتماعی آینده‌تان به شما این امکان را می‌دهد که آرامش بیشتری داشته و شادتر باشید. اما در آخرین لحظه شما تصمیم می‌گیرید که آزادانه عمل کنید. البته انجام دادن وظایف شما در درجه اول اهمیت قرار دارد، اما وقت گذرانی با دوستان وقتی که بالاخره شروع به کار کردن کردید واقعاً می‌تواند به شما کمک کند پربارتر از قبل عمل کنید.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

یک روش عملی برای ارتباط برقرار کردن اکنون باعث شده است که شما کمی آرام تر حرکت کنید، اما واقعیت زندگی جدای از تفریح کردن و سرگرمی است. شما امروز باید رفتاری جدی داشته باشید و بسیار مهم است که با هر کسی که به شما نزدیک می‌شود صادق باشید. فرضیه پردازی نکنید؛ اگر شما از اینکه بتوانید روی شخص دیگری حساب کنید اطمینان کافی ندارید، فقط نظریات خود را با او در میان گذاشته و ببینید که بحث به کدام سمت هدایت می‌شود.

 

متولدین خرداد

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

امروز دقیقاً می دانید که مسوولیت هایتان چیست . اما الزاماً آنها را دنبال نمی کنید . بخشی از مشکلات امروز شما این است که بفهمید چقدر زمان باید برای جبران آن صرف کنید . اگر به دنبال معجزه باشید این انتخاب شما را سخت تر می کند اما واقعاً انرژی خود را هدر داده اید که حداقل بهتر از این است که برای انجام کارهای واقعی اتان وقت صرف کنید.

 

متولدین تیر

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

یک نفر امروز شاید حرفی بزند و سپس کار دیگری را انجام دهد (حرف و عملش یکی نباشد)، که این موضوع می‌تواند روز شما را قدری آشفته کند. در مورد مسائلی که به دیگران بستگی دارد محتاط باشید، برای اینکه یک سوء تفاهم ساده می‌تواند تبدیل به مشکلی بزرگ بشود. دانستن اینکه چه کسی هستید و چه کاری میخواهید انجام دهید اکنون برای شما از رابطه دوستی‌ای که به نقطه پایان نزدیک شده مهم‌تر است.

 

متولدین مرداد

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

ارتباط برقرار کردن با یک گروه هم فکر می‌تواند امروز برایتان جالب باشد. این کار باعث یک رشد خلاقانه در شما شده و فرصتی است تا از زندگیت لذت ببرید. شما حتی آمادگی این را دارید که کاری را خارج از حیطه کارهای قبلی‌ات انجام دهید. درمورد اینکه دیگران چگونه فکر می‌کنند نگران نباش، بخشی از فعالیت شما قرار است تغییر کند تا روش زندگی تان را بازیابی نمایید.

 

متولدین شهریور

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

شما با اتفاقات غیر منتظره‌ای مواجه خواهید شد که ممکن است به شما یک شوک بدهند. اما شما باید قابلیت انعطاف پذیری خود را افزایش بدهید. فقط کافی است کاوش لازم را در رابطه با مسائل مختلف اجرا کنید تا بتوانید با راحتی بیشتری وقایع را پیش بینی کنید و با هر پیش آمدی شوک زده نشوید.

 

متولدین مهر

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

ممکن است شما ایده بزرگی در رابطه با اینکه چطور پول بیشتری کسب کنید در سر داشته باشید ، اما احتمالا قبل از اینکه تلاش تان را در این راه آغاز کنید مجبور می‌شویدعقب نشینی کنید. شما از انجام دادن کارهایی که در رابطه با آنها تجربه ای ندارید نمی‌ترسید و ممکن است سیاست جدیدی در پیش بگیرید که در راه تان موفق شوید. از طرف دیگر، ممکن است دیگران آرام آرام به سمت شما بیایند و به راحتی در جریان کار شما قرار بگیرند. بنابراین اگر مایلید که این کار را بکنید، بیشتر کنجکاو باشید و در این رابطه بیشتر جست و جو کنید.

 

متولدین آبان

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

شما امروز آماده اید که در رابطه با احساسات خود دستوری صادر کنید اما بهتر است این کار پنهانی انجام گیرد تا آشکارا! با وجود اینکه شما می‌خواهید که همه شما را درک کنند اما بهتر است اطلاعات شخصی و خصوصی خود را تنها برای دوستان نزدیک و اعضای خانواده تان فاش کنید. صبر کنید تا زمانیکه شخص؛ مکان و وقت مناسبی برای این کار بیابید که خصوصی ترین اسرارتان را برای محرم اسرارتان اشکار کنید.

 

متولدین آذر

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

امروز شاید یک نفر ازتا درخواست پول کند یا بخواهد که کاری برایش انجام دهید. باوجود اینکه شما نمی‌توانید بهش جواب منفی بدهید، ولی اگر خودتان برنامه‌های دیگری داشته باشید عصبانی خواهید شد. و اگر قادر نباشید که برنامه‌هایتان را کنسل کنید، اوضاع پیچیده تر شده و عصبانی تر خواهید شد! البته خیلی خوب است که برای خودتان مرزها و محدوده‌های را مشخص کنید، ولی در مورد این مشکل اخیر این استراتژی کارساز نخواهد بود. به هر حال شما ناچارید هم بهترین کار را انجام دهید و هم راهی را پیدا کنید که این فرد را خوشحال نگه دارید!!

 

متولدین دی

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

به جای اینکه از کاری که باید همین الان انجام دهید ناراحت و عصبی شوید و شروع به غرولند کنید سعی کنید آن را به عنوان یک بازی ببینید. اگر شما زمان خوبی داشته باشید بیشتر مشتاق می‌شوید که بهره وری خود را بالا ببرید. اما سعی نکنید تا از روبرو شدن با پی آمدهای واقعی که امروز نمایان می‌شوند اجتناب کنید. به خاطر اینکه گرفتگی ماه در ششمین خانه “جزییات زندگی” شما اتفاق افتاده است. یک چیز بی اهمیت می‌تواند تاثیر مهمی روی بقیه مسائلی بگذارد که شما قبلا در کار خود برای دسترسی به موفقیت انجام داده بودید.

 

متولدین بهمن

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

بودن بین بقیه چیزی است که امروز بهش نیاز دارید. حتی اگر ظرفیت این را داشته باشید که تنهایی کار کنید، بودن در میان یک گروه می‌تواند به حس امنیت و آرامش شما بیفزاید. شما در این فکر هستید که آیا نظراتتان را با افراد هم فکر در میان بگذارید و یا اینکه همکارانتان را در اهداف مشترک سهیم کنید یا نه؟! ملحق شدن به تلاشهای گروهی امری ستودنی و قابل احترام است، اما مسیر پیشرفت خود را از دست ندهید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394

امروز نظر شما در مورد عشق کمی غیر عادی به نظر می‌رسد، برای آنکه چیزهای که قبلاً شما را هیجان زده می‌کردند امروز هیچ حسی در شما ایجاد نمی‌کنند. شما لزوماً دیگر به عشقهای سطحی علاقه‌ای ندارید؛ رابطه‌های بیهوده داشتن به نظر شما فقط باعث تلف کردن وقت باارزشتان می‌شود. به جای اینکه بر پایه عادتهایتان واکنش نشان دهید، بیشتر رویاپردازی کرده و یک راه کلی‌تر و جدیدتر برای برقراری ارتباط و دوست‌یابی پیدا کنید. اگر شما ذهن خودتان را به روی چیزهایی متفاوتی که وجود دارد نبندید، متوجه می‌شوید که عشقی که در جستجویش هستید همین نزدیکی‌هاست.

 امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394 , فال , فال روز , فال روزانه , فال امروز , فال 22 تیر 94 , فال 22 تیر 1394 , فال روزانه 22 تیر 94 , فال روز 22 تیر 94 , فال امروز 22 تیر 94 , طالع بینی , طالع بینی 22 تیر 94 , طالع بینی بیست و دو تیر نود و چهار , فالروزانه , فال 22 تیر , فال حافظ , فال حافظ 22 تیر 94 , فال روز دوشنبه 22 تیر 1394 , سایت تفریحی سه سوت ,
فال روزانه دوشنبه 22 تیر 1394 نوشته شده در یکشنبه 21 تير 1394 ساعت 19:0
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
روابط جنسی لذت بخش با بکار گیری ۷ بازی شیطنت آمیز
دانلود کامل مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر +گزارش کامل برندگان سیمرغ
رضا هلاور جانی آهنگ من لعنتی
دانلود Avid Torq 2.0.3 – نرم افزار دی جی حرفه ای
زنان در چه روزهایی به رابطه جنسی تمایل دارند؟
لطفا این درد زنانه را جدی بگیرید!
دانلود موزیک ویدئو جدید سندی به نام مهمونی
اس ام اس ضربت خوردن حضرت علی (ع)
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به اسم اونی که فکر فرداشه
صادقیان: آقای درخشان هم به من کمک کند
دانلود فیلم Into the Storm با لینک مستقیم اشتراک گذاری
دانلود موزیک ویدئو جدید گروه بلک کتس به نام زندگی تاره
فیلم تجاوز ۵ مرد به ۲ زن منتشر شد!
سر ایران ، آماده استقبال از رئیس جمهور
فال روزانه پنجشنبه 21 خرداد 1394
خیانت جنسی زن به شوهر معتاد و بی تفاوتی شوهر!
کمیته فنی تعیین‌کننده سرنوشت کی‌روش
بهترین روش سوزاندن چربی های بدن
دانلود آهنگ جدید اددی عطار به نام سرگردون
ايران – بحرين؛ حمله کي‌‎روش به آسيا
دانلود فیلم ۲۰۴۷Sights of Death 2014
هنگام ازدواج مشورت کنید
دانلود فیلم ایرانی اکباتان با لینک مستقیم
فال روزانه دوشنبه 20 بهمن 1393
طرز تهیه کیک شکلاتی
خانواده کلاه‌قرمزی بزرگتر می شود
تک عکس های جدید بازیگران زن
طرز تهیه موس میوه ایی لذیذ مجلسی با خامه
جدایی کریستیانو رونالدو و ایرینا شایک
جایگزین موقت البغدادی کیست؟ (عکس)
اینستاگرام مختل شد
دانلود آهنگ جدید سعید اظهری و رضا رویگری به نام ستاره ی سرد
دانلود SoundHound 6.5.0 نرم افزار شناسایی ، تشخیص و جستجوی موسیقی با صدای انسان
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس و احمد سولو به نام قاتلان حرفه ای
رهبر معظم انقلاب در غم از دست دادن خواهر به سوگ نشستند
دانلود آهنگ جدید احسان تهرانچی به نام تاثیر نگات
اقداماتی اثربخش برای غلبه بر استرس
اسکورت هواپیمای رییس جمهور چین! (عکس)
طرز تهیه پنکیک موز به روش دیگر
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .