جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

 

متولدین فروردین

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

آیا متوجه تنش در احساسات خود شده اید؟ شما انسان منعطفی هستید، ولی حتی شما هم فکر می کنید تنش های اخیر خیلی زیاده روی است. حالا شما می توانید آرام باشید. در چند هفته بعد باید آرامش بیشتری داشته باشید. بالاخره دوباره آسمان آفتابی می شود. تلاش های شما متمرکز بر حیات عشقی شماست. می دانید که به امنیت و ثبات نیاز دارید. اگر پیوسته کار کنید، بالاخره به اهدافتان می رسید. امروز می توانید چشم اندازی از زندگی و حیات عشقی خود بدست آورید که هیجان انگیزتر و ماجراجویانه تر است. احتمالاً رمانتیک ترین فرد را ملاقات می کنید. شاید بهتر باشد که تحصیلات خود را ادامه بدهید تا با فردی در این زمینه آشنا شوید. از حالا به بعد همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد. شما بینشی دارید در مورد اینکه پروژه خاصی چطور باید انجام شود. در این مورد انعطاف پذیر باشید. به احتمال زیاد آنطور که انتظار داشتید نمی شود. از نتیجه زیاد ناامید نشوید، زیرا نتیجه نهایی آن چیزی که توقعش را داشتید نمی شود.

 

متولدین اردیبهشت

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

چند هفته گذشته خیلی برایتان سخت بوده است. شاید هنوز هم ضربه و شدت اتفاقات رد نشده باشد. خوشبختانه همه چیز آرامتر خواهد شد. شما می توانید در مورد خانه و خانواده خود تصمیم گیری کنید و مسائل مهم را حل کنید. اگر امروز کمی تنبل شده اید و لم داده اید، حال و هوای امروز را تقدیر نمی کنید. شریک زندگی شما اینطور نیست. او حس می کند باید یک کاری بکند و کار مفیدی را انجام دهد. پس بلند شوید و با هم همکاری کنید. بیرون بروید و با هم ماجراجویی کنید. دیروز روز درخشش بود و حالا شما باید مرکز توجه را به فرد دیگری واگذار کنید. زیاد در این موضع نمانید زیرا حسادت دیگران را برمی انگیزید و آنها از شما بیزار می شوند. در این لحظه باید ریسک بپذیرید و در جهت جریان حرکت کنید.

 

متولدین خرداد

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

شما فرد حساس و زودرنجی هستید، ولی سماجت هم دارید. موج هایی که در چند هفته گذشته روی آنها موج سواری می کردید، باعث شده اند که قویتر شوید. شما از این مدت هیجان انگیز بسیار راضی هستید. هفته های بعد برایتان ساکت تر است. از این زمان برای بدست آوردن کنترل بر زندگی و سختکوشی استفاده کنید و رفتارهایتان را ساده تر کنید. امروز حیات اجتماعی شما بهبود و گسترش می یابد تا حدی که شما از خودتان می پرسید چه اتفاقی برایتان افتاده است. در مورد رمانس شما فرد جالبی را ملاقات می کند، ولی در ابتدا شاید پتانسیل عشق را در او نبینید. اولین برداشت شما از او این است که آن فرد بسیار حراف است و چیزهای زیادی برای گفتن دارد. شما در حال حاضر در مکان درستی قرار دارید. شما هرچه می خواهید دارید، پس ناله و شکایت نکنید. نیازی به ناراحت شدن یا عصبانیت نیست. شما انرژی زیادی در اختیار دارد. از این زمان استفاده کنید.

 

متولدین تیر

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

شاید چند هفته اخیر به عنوان یکی از سخت ترین دوره های سال برایتان بوده است. شما قطعاً اعتراف می کنید که همه چیزهایی که به امور دلی مربوط می شوند، معنای عمیق و ماندگاری دارند. حالا زمان آن رسیده که از لحاظ روانی و جسمی استراحت کنید تا بتوانید از تجربه های خود کاملاً استفاده کنید. هفته های آینده برای شما دوره آرام و ساکتی فراهم می کند. حس می کنید انگار کسی شما را وادار می کند وارد رابطه ای شوید. امروز فضایی پرانرژی وجود دارد که در آن افراد بااراده به راحتی نمی توانند موانع را پشت سر بگذارند. شاید لازم باشد دقیقاً همان چیزی که حس می کنید را بگویید. باید دیدگاه ها و ایده های طرف مقابل را هم درک کنید. وقتی ابتدا همه جوانب و زوایای موقعیتی را درک می کنید، همه چیز برایتان روشن تر می شود.

 

متولدین مرداد

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

روز آینده برای شما بسیار مناسب است، ولی نمی توانید انتظار معجزه داشته باشید. اکنون زمان درمان شدن است. در هفته های بعد شما هارمونی را با انرژی خود ترکیب می کنید و با رژیم غذایی و سبک زندگی مناسب، به تناسب اندام می رسید. حیات عاطفی شما هم دگرگون می شود و شما شجاعت مواجهه با بعضی مشکلات را می یابید. امروز حس میلیون دلاری به شما دست داده است. اگر اخیراً با کسی آشنا شده اید و این رابطه هنوز برایتان پرشور و هیجان است، امروز تمپوی رابطه شما از همیشه بیشتر می شود. اگر هم به دنبال عشق هستید، آن را در هر کاری که انجام می دهید و دوست دارید انجام دهید می یابید. در کل امروز روز آرامی است و شما برای کاری که انجام می دهید حمایت عاطفی دریافت می کنید. دیگران هم در مسائلی که با آنها روبرو هستید با شما همدلی دارند و این همه چیز را برایتان آسانتر می کند.

 

متولدین شهریور

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

شما همه تمیزکاری های لازم در همه زمینه ها را انجام نداده اید. امروز باید کاغذهایتان را مرتب کنید، بدهی هایتان را بپردازید، با تعهدات فیزیکی و اخلاقی روبرو شوید و مشکلات فنی را رفع کنید. خیلی کار باید انجام دهید. خوشبختانه وقتی این کارها انجام شدند، چمدان احساسات شما سبکتر می شود و می توانید بیشتر و سریعتر پیش بروید. امروز عشق پرشور می شود. اگر برای اولین بار با کسی آشنا می شوید، هر دوی شما فوراً می فهمید که چیزی که بین شما بوجود آمده چیزی بیشتر از یک رابطه ساده است. همچنین می دانید که رابطه شما خیلی بادوام است و البته باید این موضوع را مخفی نگه دارید تا زمان مناسب فرا رسد. ذهن شما در گرداب گیجی و پریشانی قرار دارد. ایده هایی که به ذهنتان خطور می کنند خلاقانه هستند، ولی چندان واقع گرایانه نیستند. شما به راحتی نمی توانید واقع گرا شوید. این بزرگترین چالش روز شماست.

 

متولدین مهر

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

انرژی امروز حاکی از آن است که هنوز برای همه چیز وقت دارید. ما کارهایی که دوست داریم را تکرار می کنیم و از کارهایی که بدمان می آید دوری می کنیم. این منطقی به نظر می رسد، ولی کائنات به شما یادآوری می کند که شما باید فضا و زمانی را هم به کارهایی که دوست ندارید انجام دهید اختصاص دهید. زیرا هر کاری به نحوی با کارهای دیگر در ارتباط است. امروز شاید رمانس شما مشکلی پیدا کند، زیرا فردی که با او در رابطه هستید، انگار اراده محکمی ندارد و دوست دارد همه چیز مطابق با تفکر او پیش برود. باید نشان دهید که می توانید اراده محکمی داشته باشید و در مورد همه چیز بحث کنید و مطمئن شوید که هر دوی منظور هم را درک کرده اید. شما کاملاً با احساسات اطرافیان خود هماهنگ هستید. این انجام کارها را برایتان آسان می کند. شما درک واضحی از تیک های همکارانتان دارید و می دانید که چطور با آنها کنار بیایید.

 

متولدین آبان

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

واقعیت همیشه آنقدر که به نظر می رسد هیجان انگیز نیست. ولی فکر نمی کنید که دلیلش این باشد که شما واقعیت را به نحو متفاوتی تعبیر می کنید؟ شما به ندرت به جزئیات دقت می کنید، زیرا اساساً جزئیات برایتان جالب نیستند. ولی اگر خوب به اطرافتان نگاه کنید، متوجه می شوید که جزئیات یک اتفاق مهم کاملاً در مقابل چشمانتان آشکار می شوند. اگر تلاش می کردید توجه فرد خاصی را به خود جلب کنید، باید موشکافی را کنار بگذارید و رک و راست تقاضایتان را بگویید. سعی نکنید واقعیت را بپیچانید تا از آسیب پذیری خود بکاهید، برای یک بار هم که شده راستش را بگویید. زمان گذاشتن برای انجام کاری که باید انجام دهید آسان نیست. دیگران و اطرافیان شما را به جهات مختلفی می کشند. شما تنها فردی نیستید که برنامه دارد. سعی کنید از مسیر اصلی دور نشوید و هدفمند بمانید.

 

متولدین آذر

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

شما در مورد آرزوهای اجتماعی خود تعدیل ها و اصلاحاتی صورت می دهید. شاید دوست داشته باشید که شغل خود را عوض کنید یا محفل دوستان خود را دگرگون کنید. این به آن سادگی که فکر می کنید نیست، زیرا فرهنگ دنیای فعلی شما بخشی از شماست. شما به سمت چیزهای آشنا کشیده می شوید. گرایش طبیعی شما این است که به اصل خود بازگردید. امروز فرد رویاهای شما ممکن است در فعالیت های ورزشی، یا حتی فعالیت های ماجراجویانه تری همچون پیاده روی و کوهنوردی و … دیده شود. شما فوراً می فهمید که شما دو نفر برای هم ساخته شده اید و به عشق و زندگی علاقه دارید و با هم می توانید هر دوی اینها را داشته باشید. امروز به خودتان اجازه رویاسازی بدهید. راه حل خلاقانه ای برای مشکلات پیش رو بیابید. روش های قدیمی همان نتایج قدیمی را فراهم می کنند. اکنون زمان آن است که چیزهای جدید را امتحان کنید. نگاه کردن به کلیت قضیه به شما کمک می کند جستجوی خود را کامل کنید.

 

متولدین دی

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

انرژی امروز شما را به آزمون می گذارد که شما چه انتخابی در مورد رابطه خود انجام می دهید. شما این کار را می کنید تا در تله نیفتید و وابسته نشوید. یکی از نقاط قوت شما همین است که در عین حال نقطه ضعف هم هست. در چند هفته آینده شما بیشتر با دیگران صمیمی می شوید. امروز با تمام دلتان کار نمی کنید. شغل شما جذابیت اولیه اش را از دست داده است و حس می کنید مجبورید این کار را انجام دهید. یادتان باشد که همیشه نمی توانید بدین صورت باشید. باید شغل دیگری بیابید. حس می کنید می خواهید فرار کنید و تلاش می کنید از عادات روزمره خود بگریزید. ولی وقتی این کار را بکنید، از سورپرایزهای پیش رویتان تعجب می کنید. امروز یک مناسبت اجتماعی در رابطه با شغل شما دیگر برایتان جالب نیست و متوجه می شوید که فرد خاصی بخاطر اشتیاق و تعهدش برایتان جالب است.

 

متولدین بهمن

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

چرا فکر می کنید روابط خیلی دشوار هستند؟ می دانید که تعامل با دیگران به شما کمک می کند چیزهایی یاد بگیرید و رشد کنید. این برای همه صادق است. ولی برای شما، روابط مهم هستند زیرا باعث می شوند واقع گرا بمانید. شما اغلب راجع به واقعیت رویاپردازی می کنید و با آن روبرو نمی شوید. تأکید امروز بر این است که شما تلاش بیشتری برای افراد دور و بر خود انجام دهید. شاید بحث یا ملاقات مهمی امروز بشود که شما را درباره حضور فرد خاصی آگاه و هشیار کند. هرچه بیشتر در مورد ایده های خود رک باشید، بیشتر از او خوشتان می آید. بهتر است که نوع ملاقات خود را عوض کنید و آن را رمانتیک تر کنید. بیرون بروید و شام رمانتیکی بخورید. امروز حس ششم شما دروغ نمی گوید. به توانایی های روانشناسی خود ایمان داشته باشید. این مهارت ها برای هر کاری که به عهده می گیرید به کارتان می آیند. حس ششم بهترین منبع امروز است. آسانگیر و مهربان باشید تا بتوانید کوه را جابجا کنید.

 

متولدین اسفند

فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394

پایان یک دوره نشانگر شروع دوره جدیدی است. امروز شما دوره جدیدی از درک را آغاز می کنید که با انرژی های شما هماهنگی دارد. شاید بیشتر از همیشه ریسک کرده اید و خودتان و احساسات تان را در معرض خط گذاشته اید. زیاده روی نکنید و از حد نگذرید. چیزهای زیادی هست که باید به آنها فکر کنید. وقتی صحبت از فرد خاصی می شود نیازی به پنهان شدن نیست، زیرا او در هر صورت متوجه شما می شود. او خیلی مصمم است که با شما حرف بزند، زیرا این حس درونی را دارد که شما دو نفر خوب با هم کنار می آیید. چرا نمی توانید شجاع باشید و فرصتی به او بدهید؟ در حال حاضر شما چیزی برای از دست دادن ندارید. منابعی که شما دنبالشان هستید به این راحتی بدست نمی آیند. هرچه بیشتر جستجو کنید، کمتر می یابید. هرچه بیشتر فشار بیاورید، مقاومت بیشتر می شود. بهتر است عقب نشینی کنید و منتظر باشید و ببینید که چه پیش می آید.امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394 , فال 23 خرداد 94 , فال امروز , فال , فال روز , فال امروز 23 خرداد , فال شنبه , فال شنبه 23 خرداد 94 , فال روزانه بیست و سه خرداد نود و چهار , فال 23 خرداد , فال 1394/03/23 , فال روزانه , فال روز 1394/03/23 , فالروزانه , طالع بینی , طالع بینی 23 خرداد 94 , طالع , طالع بینی 1394/03/23 , فالروز , فال امروز 23 ,
فال روزانه شنبه 23 خرداد 1394 نوشته شده در جمعه 22 خرداد 1394 ساعت 19:0

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

مطالب تصادفی
جدید ترین اس ام اس عاشقانه بهمن 93
دانلود آهنگ جدید پویا سالکی به نام دارم میرم
بانک اطلاعات فروشندگان لوازم آرایشی و بهداشتی
دانلود فیلم گیس بریده
دانلود آهنگ جدید امو بند به نام آروم
طنز؛ چرا نباید زن ها وارد ورزشگاه شوند؟
شیوه جدید داعشی ها در تجاوز جنسی به زنان فلوجه
نوری در جمع 10 گلزن تاریخ پرسپولیس
دانلود فیلم لاک‌ پشت‌های نینجا Teenage Mutant Ninja Turtles 2014
جدیدترین یوزر و پسورد نود32 چهار شنبه 22 بهمن 93/11/22
دانلود آهنگ جدید سعید پانتر و امیر عرشیا به نام تابستون بد
اس ام اس تبریک عید غدیر خم مهر 93
دانلود فیلم نابودگر Terminator: Genesis 2015
اس ام اس های عاشقانه و جالب چای و قهوه !
دانلود آهنگ جدید حبیب به نام دنیا
دمنوش پونه و لیموی زنجبیلی
اس ام اس تبریک ولادت حضرت معصومه روز دختر ۹۴
آملیا اسدی دختری که یک شبه معروف شد (عکس)
خالکوبی دردسر جدید دژاگه
اس ام اس های جدید دوست دارم
دانلود آهنگ جدید پازل باند به نام یه صدا
دانلود فیلم با دیگران با لینک مستقیم
مفهوم ‌شناسی خلود و رحمت
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32پنچشنبه 9بهمن 93/11/9
خودارضایی در زنان!
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32سه شنبه 7بهمن 93/11/7
دانلود تیزر آلبوم جدید بابک جهانبخش به نام مدار بی قراری
مینی پیراشکی کرم دار؛ مخصوص اضافه وزن دارها
واکسن فشار خون تولید شد
دانلود آهنگ جدید پویا سالکی به نام صدام کردی
دانلود بازی Men of War Assault Squad 2 برای PC
طنز هذیان ترافیکی!!!
دانلود آهنگ جدید گروه چارتار به نام آسمان هم زمین می خورد
دانلود آهنگ جدید آیکان رفیعی به نام حس خوشبختی
تک عکس های جدید بازیگران زن دی 93
بیسكویت بادام زمینی، مخصوص سفره عید
فال روزانه شنبه 8 آذر 1393
دانلود سریال جدید Ray Donovna
انلود آهنگ جدید سمیر زند به نام کیست این
آخرین مطالب
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .