close
تبلیغات در اینترنت
فال جدید X فال امروز X انواع فال X فال طالع بینی X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 آپدیت X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 دانلود X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 نرم افزار X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 نسخه جدید X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 بروزرسانی X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 اموزش X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 سریال نامبر X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 کد X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 دانلود رایگان X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 کتاب پی دی اف X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 دمو X فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 پیش نمایش X فال روزانه

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393

متولد فروردین : شما امروز نمی توانید آن کارهایی که می دانید باید انجام دهید و آن کارهایی که نمی دانید باید انجام بدهید را از هم تشخیص بدهید. حسی به شما می گوید که موقعیتی را از دست داده اید و این موضوع باعث انگیزه شما می شود که در خفا و پنهانی شروع به کاوش و جستجو کنید. شما در حالی که یک سری اطلاعات باارزش را کشف می کنید که شما را به مسیر جدید هدایت می کنند، گنجینه گرانبهایی در دست خواهید داشت. اما بعد از این شما باید از قبل تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید داشته باشید.

متولد اردیبهشت : شما وقتی که قصد دارید کاری را شروع کنید، حتی اگر دوستان باهوشتان با نقشه‌های جدیدتان مخالف باشند، دوست ندارید که با جواب منفی روبرو بشوید. هنگامی که شما مورد اتهام واقع می‌شوید، ممکن است که وانمود کنید دارای شاخهای واقعی قوچ هستید تا از آسیب پذیریتان محافظت کنید. قبل از اینکه به خاطر مواجه شدن مداوم با یک مانع همیشگی خسته شوید، در حرکت بعدی خود مجدداً تجدید نظر کنید.

متولد خرداد : شما امروز باید نسبت به چیزهایی که کسب کرده اید قضاوتی منطقی داشته باشید و فکر نکنید موفقیتهایی که کسب کرده اید همیشگی هستند. شما کارهای زیادی پیش رو دارید، پس باید ابتدا آهسته و پیوسته حرکت کنید تا در روزهای آینده به مقصود برسید.

متولد تیر : به تازگی خداوند به شما هدیه خوبی را بخشیده است، به همین دلیل شما انرژی بسیار زیادی را برای مقابله با مشکلات زندکی تان به دست ﺁورده اید و بخاطر این موضوع خدا را شاکر هستید. شما در عین حال باید از زندگی که در خال حاضر دارید تمام استفاده را بکنید زیرا ممکن است هر لحظه این اوقات خوش به پایان برسد. به دلیل هدایا و موهبت‌هایی که خداوند به شما ارزانی داشته است مغرور نشوید، به فعالیت‌هایتان مثل سابق ادامه دهید و کسی را از دست خود نرنجانید.

متولد مرداد : شما امروز خیلی راحت تر می‌توانید با دوستان و اعضای خانواده تان ارتباط برقرار کنید، برای اینکه قادر هستید به مسائل و مشکلات حساس از تمام زوایا بنگرید. شما حتی بهترین نفر برای میانجی کردن در دعواهای خانوداگی هستید. اما وقتی برای انتخاب کردن بهترین عملکرد-خواه عملکرد خود و یا دیگران- تحت فشار قرار بگیرید اوضاع پیچیده می‌شود. وقتی تنها کسی هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید و آمادگی لازم را دارید بگذارید دیگران بفهمند و از گفتن این موضوع نترسید.

متولد شهریور : با وجود اینکه شما از تمام جذابیت خود برای رسیدن به آن چیزهایی که می‌خواهید استفاده می‌کنید اما احتمالا شخصی متوجه اشارات شما را می شود. اما برعکس مسائل واقعی برای شما امروز توسط دیگران قابل مشاهده نیستند. مشکل اصلی رابطه بین شخصیت و روح شماست. و خوشبختانه بهترین دوستان‌تان می‌دانند که نباید براساس ظاهر شما قضاوت کنند. در وهله اول باید در رابطه با انگیزه‌های خود روراست باشید . بدین ترتیب از نتیجه این کار شگفت‌زده خواهید شد.

متولد مهر : امروز شاید یک نفر ازتا درخواست پول کند یا بخواهد که کاری برایش انجام دهید. باوجود اینکه شما نمی‌توانید بهش جواب منفی بدهید، ولی اگر خودتان برنامه‌های دیگری داشته باشید عصبانی خواهید شد. و اگر قادر نباشید که برنامه‌هایتان را کنسل کنید، اوضاع پیچیده تر شده و عصبانی تر خواهید شد! البته خیلی خوب است که برای خودتان مرزها و محدوده‌های را مشخص کنید، ولی در مورد این مشکل اخیر این استراتژی کارساز نخواهد بود. به هر حال شما ناچارید هم بهترین کار را انجام دهید و هم راهی را پیدا کنید که این فرد را خوشحال نگه دارید!!

متولد آبان : سیاره حاکم شما نپتون کمک پرانرژی از اتصال با خورشید دریافت می‌کند و از زمانی که این اتفاق در دوازدهمین خانه از اسرار شما می‌افتد می تواند اسرار پشت پرده را آشکار کند. دیگران شاید این اتفاق جادویی را درذهن شما درک نکنند. از این نترسید که رویاها و تصورات تان خودجوش هستند؛ خلاقیت و توانایی شما باعث می‌شود که بزودی همه آنها صورت واقعیت به خود بگیرند.

متولد آذر : ممکن است امروز احساس کنید که از جانب کسی چشم می‌خورید چرا که سیاره حاکم شما ونوس شما را با شخصی آشنا می‌کند که باعث میشود شما عصبی شده و احساس پریشانی کنید. مواجه شدن با افکار و ترس‌هایتان می‌تواند راه خوبی باشد تا شما دریابید که چه چیزهایی در شما احساس امنیت و رضایت ایجاد می‌کنند. شاید این کار اکنون کمی‌سخت باشد،‌ اما تغییراتی که درست در جلوی روی شما درحال ایجاد شدن هستند، باعث می‌شوند تا شما بتوانید به اهداف بلند مدت خود دست یابید.

متولد دی : امروز ماه در حال حركت كردن به سوی سومین خانه شما یعنی خانه سفرهای كوتاه می‌باشد و ناآرامی‌و بی‌قراری‌تان امری كاملاً طبیعی است. شما امروز فقط برای اینكه از منزل خارج بشوید ممكن است كه به یك فروشگاه و یا مكانی تفریحی و گردشگری بروید. اگر تا آخر روز پیشرفت چندانی نداشتید زیاد به خودتان سخت نگیرید.

متولد بهمن : برقراری یک رابطه عاطفی امروز برای شما لازم است و شما کاملاً برای این ارتباط آمادگی دارید. حتی اگر فکر می‌کنید با ابراز نکردن احساساتتان می‌توانید از قبول کردن این رابطه احساسی فرار کنید، شما باید خوب استراحت کنید و بعد در مورد آن صحبت کنید. پس معطل نکنید، برای اینکه امکان دارد تا چند روز آینده کم‌کم دید مثبت خود را از دست بدهید.

متولد اسفند : تفریح کردن امروز باید بالاترین اولویت را داشته باشد و شما احتمالاً می‌توانید یک تفریح متفاوت برای خودتان پیدا کنید تا خودتان را سرگرم نگه دارید. اما شما احتمالاً نخواهید توانست خود را کاملاً با تفریح کردن مشغول نگه دارید، برای اینکه ماه در دهمین خانه تان شما را تشویق خواهد کرد که مسئولیت پذیر باقی بمانید. مادامی که شما تلاش می‌کنید که تسلیم تن پروری نشوید، قادر خواهید بود که هر دو کار را با هم انجام دهید.امتیاز :

برچسب ها : فال جدید , فال امروز , انواع فال , فال طالع بینی , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 آپدیت , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 دانلود , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 نرم افزار , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 نسخه جدید , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 بروزرسانی , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 اموزش , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 سریال نامبر , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 کد , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 دانلود رایگان , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 کتاب پی دی اف , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 دمو , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 پیش نمایش , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 نسخه رایگان , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 تصویر , فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 درایور ,
فال روزانه دوشنبه 27 مرداد 1393 نوشته شده در دوشنبه 27 مرداد 1393 ساعت 1:59

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
غذاهایی که نباید به کودکان بدهیم!
دانلود آهنگ جدید حامد پهلان به نام مهتاب
جوک خنده دار جدید بهمن ۹۳
دانلود آپدیت یوزر پسورد نود 32 سیزدهم شهریور
دانلود آپدیت آنلاین نود 32 یوزر پسورد جدید نود 32 چهارم آبان
زایمان بدون درد
دانلود سریال آخرین بازی شبکه تهران
حکم نماز قضای مسافر چیست؟
درست کردن مربا هویج
مواردی که باعث آسیب آلت تناسلی می شوند
مورد داشتیم دخترونه!
فال روزانه سه شنبه 18 فروردین 1394
دانلود آهنگ جدید بهنام علمشاهی به نام نگرانم
وزير ورزش اسپانيا اخراج بارسا را تاييد کرد
زایمان زن 32ساله در دستشویی!!
جوک های جدید و خنده دار
دانلود آهنگ جدید مهدی شکوهی به نام جمعه های دلگیر
خواص بی نظیر نعنا فلفلی
دانلود برنامه حفاظت از ویندوز در برابر تغییرات – Deep Freeze Enterprise / Server
فال روزانه سه شنبه 12 اسفند 1393
دردسرساز شدن سلفی پرحاشیه رامبد جوان و نگار جواهریان +عکس
دانلود آهنگ جدید بیگرض به نام مثل خورشید
جدید ترین عکس های بهنوش بختیاری
فال روزانه پنجشنبه 13 شهریور 1393
دانلود آهنگ جدید امیر عظیمی به نام آدمیت
دانلود آلبوم جدید محسن یگانه به نام نگاه
کتاب آموزش کامل حسابداری صنعتی
سری جدید از جوک های خنده دار و جالب (224)
قيمت گذاري دو باشگاه استقلال و پرسپوليس
دانلود آهنگ جدید روزبه نعمت الهی به نام نفس نفس
شراره دختر بی حجاب و حرم حضرت معصومه
یک ایرانی مالک یک‌چهارم آرسنال! (عکس)
کشف جمجمه هابیل فرزند حضرت آدم
بايرامي به تراکتورسازي پيوست
رمز زندگی زناشویی موفق
فال روزانه سه شنبه 19 خرداد 1394
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس و مرصاد به نام مقصد
عکس/ جست و جوی همسر برای سعید معروف!
عکس / راهپیمایی هوادارن یزید و ابن زیاد !
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .