close
تبلیغات در اینترنت
فال روزانه جدید امروز آپدیت X فال روزانه جدید امروز دانلود X فال روزانه جدید امروز نرم افزار X فال روزانه جدید امروز نسخه جدید X فال روزانه جدید امروز بروزرسانی X فال روزانه جدید امروز اموزش X فال روزانه جدید امروز سریال نامبر X فال روزانه جدید امروز کد X فال روزانه جدید امروز دانلود رایگان X فال روزانه جدید امروز کتاب پی دی اف X فال روزانه جدید امروز دمو X فال روزانه جدید امروز پیش نمایش X فال روزانه جدید امروز نسخه رایگان X فال روزانه جدید امروز تصویر X فال روزانه جدید امروز درایور X فال روزانه جدید امروز اخرین نسخه X فال روزانه جدید امروز خواندن X فال روز

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

 فال روزانه شنبه 25 مرداد 1393

متولد فروردین : شما این روزها اعتماد به نفس زیادی یپد کرده اید و این موضوع همان قدر که می تواند خوب باشد می تواند شما به دردسر نیز بیندازد. طبیعتاً یکی از بزرگترین تواناییهای شما این است که می توانید قبل از دست به عمل زدن تا رسیدن به موقعیت درست صبر کنید. باوجود اینکه صبرکردن و تأمل می تواند جلوی بعضی از کارهای اشتباه را بگیرد، همچنین می تواند باعث شود شما بعضی از فرصتهای خیلی خوب را از دست بدهید. ولی امروز اینگونه نیست. شما وسوسه شده اید که کاری جدید را شروع کنید وخیلی سریع آن را تمام کنید. فرامش نکنید که کمی احتیاط هم شرط عقل خواهد بود.

متولد اردیبهشت : شما روزهای کاملا شگفت انگیز و شادی را سپری خواهید کرد و تمام این هیجانات به خاطر روحیه‌ی شادی است که شما به تازگی در درونتان بیدار ساخته اید. فعالیت‌های شاد، ممکن است شما را از انجام کارهایتان باز دارد به این موضوع دقت داشته باشید. برای اینکه شادیتان دوامم بیشتری داشته باشد و لذت بیشتری ببرید، بهتر است دیگران را نیز در شادی‌تان شریک سازید.

متولد خرداد : امروز دیگران از شما انتظارات زیادی دارند، چرا که ماه و پلوتو احساسات شما را تحریک می‌کنند. شما تا حالا انگار در تورهای جادویی مرموز سیر می‌کردید، ولی حالا وقت این است که درمورد کارهایی که پیش رو دارید تصمیم جدی بگیرید. ولی شما نمی‌توانید سرعت روند کاری خود را تندتر کنید، پس ناامیدی را کنار گذاشته و سعی کنید با دیگران ارتباط برقرار کنید.

متولد تیر : شما در زندگی تان فردی مثبت بین هستید به همین دلیل با تمام مشکلاتی که پیش می‌ایند به راحتی مقابله می‌کنید و هیچ اتفاقی هر چند خیلی بزرگ باشد نمی‌تواند مانع شما شود.شما به تنهایی این احساس را در خود نگه نمی‌دارید بلکه با صحبت‌ها و رفتارهای مثبت تان این موضوع را به دیگران نیز القا می‌کنید به همین دلیل خداوند راه‌های سعادت و خوشبختی را بیش از پیش بر سر راه شما قرار می‌دهد.استدلال‌ها و آنالیزهای که در رابطه با دیگران انجام می‌دهید یا حدس می‌زنید کاملا به واقعیت می‌پیوندند اما توصیه می‌کنیم به انها زیاد اهمیت ندهید زیرا باعث می‌شوند که شما رفتاری نا عادلانه را پیشه خود کنید.

متولد مرداد : وقتی که احساس گیجی و پریشانی می‌کنید واقعا دست پاچه و نگران می‌شوید در حالیکه دیگران شما را به عنوان شخصی می‌بینند که گام‌هایتان را استوار و مطمئن بر زمین می‌گذارد. با وجود اینکه ماه نشان شما هنوز تحت تاثیر زحل تاریک و محزون است و در اولین خانه از شخصیت شما قرار دارد، افکارتان در ابرها شناور هستند. سیاره حاکم شما عطارد اکنون مقصر است چرا که به نپتون رویایی می‌پیوندد تا شما را به یک سفر جادویی و مرموز بفرستد. ممکن است زمانیکه از دنیای خیال به زمین برمی‌گردید بین حقیقت و خیال غوطه ور باشید.

متولد شهریور : ممکن است امروز بتوانید مشکلی را در محل کارتان حل کنید و یا موقعیتی مناسب برای برتری و موفقیت بوجود بیاورید. همچنین شما می‌دانید که این بخشی از یک نتیجه بزرگتر است که برای زمانی با شما خواهد بود و برای این مشکل راه حل آسانی وجود ندارد. نتیجه گیری‌های شما درباره کارتان نگرانی‌هایی را ایجاد می‌کنند و دری به روی درگیری شدید عاطفی برای شما باز می‌کند. زیرکانه ترین سیاست شما الان این است که مشغولیت‌های خود را کمتر کنید؛ به خاطر اینکه یکباره می‌بینید که در یک تعارض قرار می‌گیرید و حتی اگر برنده باشید باعث می‌شود بازنده شوید.

متولد مهر : حتی اگر شما اخیرا در محل کارتان اوقات سخت و دشواری را تجربه کرده باشید امروز احتمالا در رابطه با آن چه اتفاق افتاده احساس بهتری دارید. متاسفانه تغییر احساسات درونی شما ممکن است توسط این افکار شما که از اشتباه دوری کنید تاثیر گرفته باشد. مطمئن شوید که به اشتباه انکار و تکذیب دچار نشوید و بدین ترتیب میتوانید تمام روز خود را از نگرانی و اضطراب رهایی بخشید. بهتر است که کنترل فشارها و استرس‌های خود را در دست بگیرید و به جای اینکه وانمود کنید همه چیز مرتب است این وضعیت را مدیریت کنید.

متولد آبان : امروز شما باید مثل کرگدن پوست کلفت باشید!! برای اینکه دوستانتان بیخودی و بدون هیچ دلیل واضحی حسابی بهتان سخت گیری می‌کنند. خوشبختانه اسلحه جادویی شما اینجا موثر واقع خواهد شد و آنهم توانایی شما در استفاده بهینه از انرژی تان است و این شما را از اعتراض‌هایی که در نهایت اصلا هم هیچ کاری از پیش نمی‌برند مصون خواهد ساخت. شاید وسوسه شوید که با جنگیدن از درستکاری و بی عیب بودن کارتان دفاع کنید، اما باید بدانید که درگیر شدن اصلا شما را به راه حل مشکل نزدیک تر نمی‌کند.

متولد آذر : افکار عالی و آرمانی‌تان امروز ممکن است که مورد آزمایش قرار گیرند. اگر بخواهید با دیگران درگیر شوید، فکر نکنید که هیچ کاری را درست انجام نداده‌اید. این ممکن است به خاطر این باشد که شما تصمیمات‌تان را فقط و فقط براساس ارزش‌های خودتان می‌گیرید و کاری به این ندارید که در جهان واقعی چه خبر است. نیازی به این نیست که بخواهید باورهایتان را تغییر دهید. فقط روش‌تان را برای رسیدن به اهداف تان تغییر دهید.

متولد دی : امروز ژوپیتر دور بر سیاره بخت شما یعنی بهرام می‌چرخد و اگر شما كاری را شروع كنید یا یك رابطه عاشقانه را آغاز كنید در هر دوی این كارها موفق خواهید شد. خودتان را دست كم نگیرید، شما می‌توایند بهتر از گذشته كار كنید. اما حواستان باشید كه بیشتر از توانایی خود مسئولیت قبول نكنید. ابتدا روی اهداف خود تمركز كنید و بعد كارتان را شروع كنید.

متولد بهمن : باوجود اینکه امروز از احساسات‌تان خوشتان نمی‌آید، اما می‌دانید که باید آنها را ابراز کنید. ولی هنر شما در این است ک طوری آن را بیان کنید که کسی بدش نیاید. البته اگر از این کار خجالت بکشید، حل کردن مشکلات و حرکت کردن برایتان مشکل می‌شود. پس احساسات درونی خود را با کسی که بهش اطمینان دارید مطرح کنید، اما در قبال رفتاری که دارید مسئولیت پذیر باشید.

متولد اسفند : شما امروز می‌توانید کاملاً خلاق باشید، برای اینکه شما در حالی که با یک هدف معنوی والا ارتباط برقرار کرده‌اید، فکرتان نیز آزادتر شده است. این خلاقیت می‌تواند به صورت اظهاراتی هنرمندانه متجلی شود و شما می‌توانید به روشی در مورد خودتان صحبت کنید که به دیگران هم کمک کنید تا بتوانند سرشت واقعی خود را بشناسند. شما بدون اینکه خیلی تلاش کنید به واسطه نشان دادن خصوصیات واقعی خود به سادگی می‌توانید از استعدادهای خود استفاده کرده و در زندگی افرادی که دور و برتان هستند تأثیر مثبتی بگذارید.امتیاز :

برچسب ها : فال روزانه جدید امروز آپدیت , فال روزانه جدید امروز دانلود , فال روزانه جدید امروز نرم افزار , فال روزانه جدید امروز نسخه جدید , فال روزانه جدید امروز بروزرسانی , فال روزانه جدید امروز اموزش , فال روزانه جدید امروز سریال نامبر , فال روزانه جدید امروز کد , فال روزانه جدید امروز دانلود رایگان , فال روزانه جدید امروز کتاب پی دی اف , فال روزانه جدید امروز دمو , فال روزانه جدید امروز پیش نمایش , فال روزانه جدید امروز نسخه رایگان , فال روزانه جدید امروز تصویر , فال روزانه جدید امروز درایور , فال روزانه جدید امروز اخرین نسخه , فال روزانه جدید امروز خواندن , فال روزانه جدید امروز کتاب الکترونیکی , فال روزانه جدید امروز ورژن جدید نرم افزار , فال روزانه جدید امروز اپدیت جدید نرم افزار ,
 فال روزانه شنبه 25 مرداد 1393 نوشته شده در شنبه 25 مرداد 1393 ساعت 0:6

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود آهنگ جدید شهرام نیک یار به اسم دلتنگی
جدید ترین یوزر و پسورد نود32 دوشنبه 22مهر 93
عکس: دختر ناصرالدین شاه و 4 فرزندش
صدای آمریکا پس از ۳۶ سال تعطیل شد!
کاشی های گنبد مسجد امام اصفهان فرو ریخت (تصویر)
طرز تهیه کیک یزدی
دانلود آهنگ جدید شهیاد به نام خودم خواستم
مزاحمت‌های پسرانه رنگ خون گرفت/ قاتل در کمتر از 24 ساعت دستگیر شد‎
سلفی دیدنی عماد طالب زاده با همسر و پسرش +عکس
دانلود آهنگ جدید سهراب و امیرعلی به نام چه میشه کرد
جهانبخش بهترين بازيکن دور اول ليگ هلند
دانلود برنامه حفاظت از ویندوز در برابر تغییرات – Deep Freeze Enterprise / Server
دانلود آهنگ جدید افشین به نام اعتماد
دانلود آهنگ جدید علی زیبایی (علی تکتا) به نام حال نو
عفو قاتل به خاطر وصیت مقتول
اسکی، ورزشی نجومی برای پولدارها! + هزینه ها
طرز تهیه شنیسل مرغ
پیامک به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان
حاج‎ صفي ليگ برتري نمي‎ شود
آیا همه گناهان بخشيده مي‌شوند؟
دانلود فیلم Rurouni Kenshin: The Legend Ends 2014
فال روزانه سه شنبه 4 شهریور 1393
طرز تهیه نان شکم پر با پنیر و گردو ویژه افطار
دانلود موزیک ویدئو جدید احسان پایه به نام یه تشکر
دانلود موزیک ویدئو جدید امیر تتلو به نام تو تو دید من نیستی
مهمترین گیاهان مفید در افزایش قوای جنسی
جدید ترین یوزر و پسورد نود32 شنبه 3آبان 93
بانک اطلاعات فروشندگان پوشاک مردانه کشور
نقش حمام و آرایش پیش از رابطه جنسی
دانلود آهنگ جدید بهنام صفوی به نام تولد دوباره
عکس های دختران بد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‏‏‏‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌حجاب و ساپورت‌پوش تهران
واکنش دختر صدام به خبر مرگ "طارق عزیز"
دانلود آهنگ جدید مانی رهنما به نام قسمت نشد
هرگز برای فرندتان رئیس بازی درنیاورید!!
دانلود آهنگ جدید امیر علی به نام جوانه سرخ
دانلود آهنگ جدید حسین هل اتایی به نام چند ثانیه عشق
حضور زنان در فینال لیگ بسکتبال! (عکس)
دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام خنده های تو
دانلود آهنگ جدید پویان مختاری و یاسر بینام به نام دا (مادر)
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .