close
تبلیغات در اینترنت
سایت تفریحی سه سوت. فال به روز بیستم مرداد آپدیت X فال به روز بیستم مرداد دانلود X فال به روز بیستم مرداد نرم افزار X فال به روز بیستم مرداد نسخه جدید X فال به روز بیستم مرداد بروزرسانی X فال به روز بیستم مرداد اموزش X فال به روز بیستم مرداد سریال نامبر X فال به روز بیستم مرداد کد X فال به روز بیستم مرداد دانلود رایگان X فال به روز بیستم مرداد کتاب پی دی اف X فال به روز بیستم مرداد دمو X فال به روز بیستم مرداد پیش نمایش X فال به روز بیستم مرداد نسخه رایگان X فال به روز بیستم مرداد تصویر X فال به روز بیستم مرداد درایور X فال به روز بیستم مرداد اخرین نسخه X فال به روز

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال  امروز به روزبیستم مرداد 93

متولد فروردین : در حالی که شما با روشی خلاقانه ابراز وجود می کنید، احساسات شما نیز در سرتاسر روز قدرتمند می شوند. خوشبختانه خود آگاهی شما باعث می شود در تحقیقاتی که به طور مستقل انجام می دهید بیشتر تجربی کار کنید. این را هم در نظر داشته باشید که ممکن است خیلی دیر به خواسته هایتان برسید و در این دوره باعث به هم ریختن برنامه هایی که تا کنون رهبری کرده اید بشوید.

متولد اردیبهشت : شما قصد دارید کار تازه ای را آغاز نمایید. در ابتدا لازم است برنامه ریزی و طرح کلی از کارتان را تجسم کنید و بعد اقدام نمایید تا با مشکلی مواجه نشوید. افق فکری خود را متمرکز کنید زیرا موفقیت‌های خیلی بزرگی در انتظار شما خواهد بود. پس ساکن و بی حرکت نمانید. نیرویی شما را در طی راه همراهی می‌کند پس همین امروز اقدام نمایید.

متولد خرداد : امروز بهتر است که بین عقل و احساستان تعادلی به وجود بیاید، اما برای شما راحت‌تر است که با عقل تصمیم‌گیری کنید تا با احساس. اگر شما احساسات واقعی‌تان را با حاضر جوابی کنایه‌دار مخفی کنید، پایه‌ریزی کردن برای روابط دوستی‌های مهم سخت‌تر خواهد شد. از طرف دیگر اگر اکنون آنچه را که می‌خواهید با دیگران تقسیم کنید‌، شاید سرعت رسیدن به آروزهای‌تان بییشتر شود.

متولد تیر : امروز اضطراب و استرسی که دارید بیشتر از قبل خواهد شد زیرا می دانید که نسبت به تعهداتی که دارید باید پایبند باشید و آنها را به درستی انجام دهید. ممکن است وسوسه شوید که کمی تفریح کرده تا از خستگی و فشاری که برروی تان قرار دارد رها شوید. به یاد داشته باشید که فعلا باید سخت کار کنید تا تمام تعهدات خود را به خوبی به پایان رسانده و سپس به تفریح و استراحت مشغول شوید.

متولد مرداد : به جای اینکه مشکلات را خط بزنید، به هر اتفاق به عنوان هشداری نگاه کنید که به شما یادآوری می‌کند که باید جریان زندگی خود را آرام کنید و به راه درست برگردید. مسائل ساده‌ای مانند تاخیر داشتن در قرار ملاقات یا فراموش کردن تعهد و قول‌هایتان نشانه‌هایی از مشکلات اساسی تر هستند. انرژی خود را سر احساسات منفی هدر ندهید؛ بهتر است که به وظایف خود فکر کنید و بدنبال زندگی آرام تری باشید.

متولد شهریور : شما مسئول اشخاص و رفتارهای دیگران نیستید. زیرا شما در این روزها بیش از حد خود را به دیگران اختصاص داده اید و زمان کمی را برای خودتان، فعالیت‌های شخصیتان صرف می‌کنید. شما با توجه کردن به دیگران می‌خواهید شخصیت اصلی خودتان را به دیگران اثبات کنید اما برای اثبات وجودتان راه‌های دیگری نیز وجود دارد. زیرا زمانی به خود می‌آید و می‌بیند که هیچ کار درست و مفیدی را برای خودتان انجام نداده اید.

متولد مهر : برای شما سخت است که حس و حال موفقیت و شادمانی خود را امروز ادامه دهید به خاطر اینکه یک فعل و انفعال احساسی ملایم ممکن است نتایج و اثرات جدی به دنبال داشته باشد. شما می‌توانید حتی به حکمت و دانایی خود نیز اکنون شک کنید مخصوصا اگر سیاست اخیری که اتخاذ کرده اید شما را حتی کمی هم به موفقیت نزدیک تر نکرده باشد. اما تغییر زیادی در برنامه‌های خود ایجاد نکنید. ممکن است نظر شما در هفته‌های آینده تغییر کند و شما فقط باید بدانید که همه چیز مرتب است یا نه !

متولد آبان : گرفتگی ماه در دهمین خانه از “وضعیت عمومی” شما قرار گرفته است و شهرت کوتاه مدتی برای شما به ارمغان خواهند آورد. ممکن است احساس کنید در اوج بازی هستید اما لازم است بدانید که نمی‌توانید این موفقیت آشکار را برای همیشه برای خود نگاه دارید و این وضع پایدار نیست. ممکن است وسوسه شده باشید که اگر به انتظارات خود دست پیدا نکنید از میدان دید بالای خود در زمینه کاری فاصله بگیرید. اما اکنون تصمیم گیری صحیح نیست به خاطر اینکه فردا شما ذهنیت خود را باز هم تغییر خواهید داد.

متولد آذر : به نظر می‌رسد که هیچ چیز نمی‌تواند امروز جلوی شما را بگیرد. اما ممکن است اگر نتوانید درک درستی از اوضاع داشته باشید ناگهان متوجه شوید که اشتباه می‌کردید. خوش بینی کورکورانه می‌تواند شما را با موانع یا صخره‌هایی در مسیرتان مواجهه کند اما تمایل و اشتیاق تان قبل از اینکه خیلی دیر شود با اطمینان راه را برایتان باز کرده و مسیرتان را هموار می‌کند. بکار بردن قدرت کنترل تان، سیاست کاملا عاقلانه‌ای است به جای اینکه وقتی لبه پرتگاه قرار گرفتید به دنبال چتر نجات باشید سعی کنید قبل از آن از این سیاست استفاده کنید.

متولد دی : امروز مشکلات زندگی شما بیشتر و نسبت به همیشه پیچیده‌تر شده است. ممکن است افرادی شما را تحت فشار قرار دهند اما شما باید فراتر از تلاشهای پنهان آنها عمل کنید. اما شما نمی‌توانید دخالتهای پنهان آنها را قبول کنید، پس تلاش کنید که مسائل را از حیطه کنترل آنها خارج کنید.

متولد بهمن : شما امروز پیامهایی دوگانه ارسال می‌كنید، برای اینكه یك بخش از وجود شما مشتاق بذله گویی و تفریح است. اما بخش دیگر شما سیر و سفر درونی برای ارتباط با جهان معنوی را ارزشمند می‌شمارد و این زمانی حاصل می‌شود كه از شام خوردن با همكاران یا تفریح بعدازظهر با دوستانتان چشم پوشی كنید. اگر شما تصمیم گرفته‌اید در فعالیتهای اجتماعی سهیم باشید، حداقل مذاكراتتان را به سمتی معناگراتر و به نفع دیگران هدایت كنید.

متولد اسفند : الهام های اخیر گشایش های جدیدی بین شما و شریک زندگی تان پدید آورده است . دوباره توجه تان را به بیرون (مسایل بیرونی ) برگردانید. اگر کار شما هنری است پی می برید که فرصت های بازار کارتان از منبع شگفت انگیزی می آید. می توانید از استعدادها و حس ششمتان استفاده کنید. باید برای تصمیم گیری از این حس استفاده کنید.امتیاز :

برچسب ها : فال به روز بیستم مرداد آپدیت , فال به روز بیستم مرداد دانلود , فال به روز بیستم مرداد نرم افزار , فال به روز بیستم مرداد نسخه جدید , فال به روز بیستم مرداد بروزرسانی , فال به روز بیستم مرداد اموزش , فال به روز بیستم مرداد سریال نامبر , فال به روز بیستم مرداد کد , فال به روز بیستم مرداد دانلود رایگان , فال به روز بیستم مرداد کتاب پی دی اف , فال به روز بیستم مرداد دمو , فال به روز بیستم مرداد پیش نمایش , فال به روز بیستم مرداد نسخه رایگان , فال به روز بیستم مرداد تصویر , فال به روز بیستم مرداد درایور , فال به روز بیستم مرداد اخرین نسخه , فال به روز بیستم مرداد خواندن , فال به روز بیستم مرداد کتاب الکترونیکی , فال به روز بیستم مرداد ورژن جدید نرم افزار , فال به روز بیستم مرداد اپدیت جدید نرم افزار ,
فال  امروز به روزبیستم مرداد 93 نوشته شده در دوشنبه 20 مرداد 1393 ساعت 10:25
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
خانه رویایی بالوتلی بازیکن فوتبال
دانلود آهنگ جدید وحید احمدیها به نام عموعباس
دانلود اپدیدت آنلاین یوزر پسور جدید نود32 شنبه 93/8/24
تزیین کیک های عروسی با گل های طبیعی
دانلود آهنگ جدید مانی رهنما به نام برف
آیا ایدز با نیش حشرات هم منتقل می‏ شود؟
چرا متاهل ها از مجردها بهترند
کاریکاتور/ جدیدترین سلفی داعش!
فال روزانه سه شنبه 21 بهمن 1393
دانلود آهنگ جدید امید علومی به نام پشیمون میشی
مربی اسطوره ای بایرن مونیخ درگذشت+عکس
ورزش بر روی دوچرخه ثابت برای مادران باردار
کاری کنید که همسرتان احساس خاص بودن کند
طرز تهیه آبگوشت ذرت
دانلود آهنگ جدید محمود ام کی و امیر ام دیاز به نام تولد
بالاخره اسم پروژه جدید مهران مدیری چیه؟!؟
نشانه های عاشقی
دانلود فیلم Behaving Badly 2014
دانلود آهنگ جديد معین به نام دلم تنگته (اجرای زنده)
دردهای آپاندیس را جدی بگیریم
با مجرد ازدواج کنیم یا مطلقه؟
جزییات کودک ربایی در شهرستان پاکدشت (عکس)
فال روزانه یکشنبه 7 دی 1393
عکسهای لو رفته جدید بازیگران ایرانی
عکسهای قدیمی مکه و مدینه
فال روزانه شنبه 9 اسفند 1393
دانلود فیلم Sons of Liberty 2013
طرز تهیه اکبر جوجه
عکس دهه فجر انقلاب اسلامی
چطور می توان از آینده یک رابطه باخبر شد؟
آش اَماج، غذای محلی نیشابور
تک عکس های جدید بازیگران زن 15 مهر 93
ریزش دیوار مدرسه در کرج
دانلود موزیک ویدئو جدید ولی به نام بیا تو عاشقم باش
دستگیری "رضا چهاردست" با 21 همدستش
رقص بندری پس از گلزنی به استقلال! (عکس)
با این افراد ازدواج نکنید
چرا شانس ایران از امارات کمتر است؟
شبنم قلیخانی در استرالیا (عکس)
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .