close
تبلیغات در اینترنت
سایت تفریحی سه سوت

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : انواع فال ,

فال روزانه پنجشنبه 21 اسفند 1393

فال روزانه | پنجشنبه 21 اسفند 1393

 

 

فال روزانه متولدین فروردین

پنجشنبه 21 اسفند 1393

هر ماه فرصتی برای تعیین نیت و هدف وجود دارد. امروز شما درباره ارزش های معنوی خود فکر می کنید. شاید بخواهید جنبه عرفانی تر زندگی را کشف کنید. شاید حالا چیزی پنهانی شما را تحریک کند.

 

پیش بینی روابط شما: نمی توانید خوب تظاهر کنید که نیات شما در مورد فرد خاصی، کاملاً معصومانه هستند. کاملاً آگاهید که در یک سطح به او وابسته بوده اید، و همیشه امیدوار بودید که این تغییر کند. باید این مسئله را بطور جدی مد نظر قرار دهید. و اگر لازم شد اقدام کنید.

 

پیش بینی شغل شما: سعی کنید گودال های موجود در نقشه فعلی خود را شناسایی کنید. نقش وکیل مدافع شیطان را بازی کنید. معمولاً شما آنقدر بر روی نیمه پر لیوان تمرکز می کنید که نیمه خالی را نمی بینید. کوته نظر نباشید. به بهترین امیدوار باشید و برای بدترین خودتان را آماده کنید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز یکی از بهترین روزهای سال برای بررسی اهداف کلی در زندگی است. همچنین زمان خوبی برای فکر کردن درباره دوستان و معنای آنها برای شماست. چطور می توانید دوستی های خود را بهبود دهید؟ آیا اگر جای دوستتان بودید خودتان را برای دوستی انتخاب می کردید؟

 

پیش بینی روابط شما: امروز شاید دچار این مشکل شوید که ندانید آیا به حرف دلتان گوش دهید یا به ندای منطقتان. در مورد رابطه شخصی و نزدیک خود، این می تواند در حال حاضر یک معما باشد، زیرا افکار شما درست نقطه مقابل احساسات شما هستند.

 

پیش بینی شغل شما: بازده کار شما امروز بسیار بالاست. هر کاری که نیاز به دقت و توجه دارد انجام دهید. اگر امروز هر کاری در مورد غلط گیری و تصحیح لازم بود انجام دهید، زیرا اکنون بهترین زمان برای آن است. از انرژی امروز استفاده کنید.

 

فال روزانه متولدین خرداد

پنجشنبه 21 اسفند 1393

هر ماه در این روز شما شانس تصمیم گیری در مورد حوزه خاصی از زندگی تان را دارید. امروز زمان آن رسیده که درباره مسیر کلی زندگی خود فکر کنید. 5 سال بعد این موقع کجا خواهید بود؟ حالا برای رسیدن به آن موقعیت چه باید بکنید؟

 

پیش بینی روابط شما: امروز بیش از همیشه احساس جدا بودن می کنید. قطعاً در مورد رابطه، ته دلتان می دانید که احساس عشق زیادی می کنید و کمی هم وسواس دارید، ولی قصد ندارید که تسلیم شوید و بگذارید او هم این را بداند. شاید او از خودش بپرسد که چه خبر شده. اگر توضیح کوچکی بدهید کافی است.

 

پیش بینی شغل شما: امروز ماهیت اتفاقی و ناپیوسته مطلوب نیست. قبل از هر اقدامی دیگران را در جریان نقشه خود بگذارید. در غیر این صورت، بازدهی کل گروه را به خطر می اندازید. بجای اختراع کردن، به دستورالعمل ها توجه کنید.

 

فال روزانه متولدین تیر

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز روزی عالی برای این است که از خود بپرسید که برای ارتقای شغلی یا غنی کردن زندگی تان چه آموزش یا تحصیلات عالی باید کسب کنید. می توانید این کار را با گذراندن کلاس های آموزشی، مطالعه یا سفر انجام دهید.

 

پیش بینی روابط شما: امروز برای اجتناب از توضیح اینکه چرا نسبت به فرد خاصی رفتارتان تغییر کرده است، بهانه لازم را می یابید. می توانید انواع و اقسام دلیل ها را بدهید و احساسات خود را بروز ندهید.

 

پیش بینی شغل شما: امروز بیش از حد حساس شده اید و به نظر می رسد که همه زیادی از شما انتقاد می کنند. این ترکیب خوبی نیست، مهم نیست چطور به آن بنگرید. انتظارات خود را زیاد بالا نگیرید. سرعت ثابتی را در پیش بگیرید و موج بزرگی نسازید.

 

فال روزانه متولدین مرداد

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز شما فرصت نظر انداختن به مسائل مربوط به اموال مشترک، میراث، مالیات و بدهی را دارید. طبیعتاً می خواهید بدهی های خود را کاهش دهید. ولی شاید فکر کنید که چگونه می توانید به بهترین نحو چیزها را تقسیم کنید یا از چیزهایی که دیگران در اختیارتان می گذارند استفاده کنید.

 

پیش بینی روابط شما: شما خیلی خوب می دانید که فرد خاصی چه احساسی درباره شما دارد و از خودتان می پرسید چرا او صادقانه حرفش را نمی زند. او امروز در مورد همه چیز جز آنچه باید حرف می زند. اگر صبور باشید، می توانید به زودی تغییری را مشاهده کنید.

 

پیش بینی شغل شما: وفور دیروز وقتی تمام می شود که شما متوجه می شوید در نقشه ای که فکر می کردید شکست ناپذیر است ایرادهای فراوانی پیدا می شود. این دلیل نمی شود که تسلیم شوید. اصلاحاتی انجام دهید، ولی تسلیم نشوید.

 

فال روزانه متولدین شهریور

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز تنها روز در کل سال است که شما بهترین شانس برای تصمیم گیری درباره نحوه ارتقای شراکت و دوستی های نزدیک را دارید. فقط به یاد داشته باشید که برای آنکه دوستی ها موفق شوند، باید همانقدر برای دوستتان خوب باشید که او برای شما خوب است.

 

پیش بینی روابط شما: امروز همه چیز کمی گیج کننده می شود، حتی وقتی تلاش می کنید آنها را روشن کنید. مشکل اینجاست که وقتی شما می خواهید فردی نزدیک به خودتان را متهم کنید، موضعتان درست نیست. باید بیشتر فکر کنید و قبل از سرزنش فرد دیگری، موضع خود را مشخص کنید.

 

پیش بینی شغل شما: بالاخره همه با چیزهایی که شما مدتهاست می گویید موافق می شوند. رویکرد محافظه کارانه و موشکافانه شما امروز سود فراوانی برایتان دارد. این ثابت می کند اگر به خودتان راست بگویید، چیزهای زیادی بدست می آورید.

 

فال روزانه متولدین مهر

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز یکی از بهترین روزهای سال است که می توانید درباره نحوه ارتقای سلامتی و ارتقای شغلی تصمیم گیری کنید. بزرگ فکر کنید. باید فکر کنید که چگونه می توانید بهترین فرد باشید.

 

پیش بینی روابط شما: شما خودتان می دانید که چه فکری دارید، ولی در مورد احساستان به فردی نزدیک به شما مشکل دارید. شما می توانید نوری به روی عواطف خود بیندازید و متوجه شوید که عواطف شما عمیق و پرشور و عاشقانه هستند.

 

پیش بینی شغل شما: امروز گرایش دارید که کارتان را به فرد دیگری بسپارید و بگذارید او مسئولیت کارها را به عهده بگیرد. مراقب باشید. اگر این کار مهم را به فرد دیگری بسپارید، او با منافع خودش کارها را انجام می دهد.

 

فال روزانه متولدین آبان

پنجشنبه 21 اسفند 1393

جامعه ما جامعه ای کارمحور است و ما در کل سلامتی و غنی سازی روحیه و سرگرمی و تفریح را دست کم می گیریم. آیا شما به خودتان استراحت و فرصت تفریح می دهید؟

 

پیش بینی روابط شما: امروز قرار ملاقاتی عالی با فردی خواهید داشت که امیدوار بودید او را بهتر بشناسید. شاید غافلگیر شوید که او چقدر احساساتی است. چیزی که اصلاً انتظارش را نداشتید. خودتان را در جایگاه مشاور می بینید و به او کمک می کنید که مشکلات احساسی خود را حل کند.

 

پیش بینی شغل شما: عملی ترین ایده های شما آنهایی هستند که برایتان بیشترین امتیاز را می آورند. افراد پایداری را بیشتر تقدیر می کنند تا اینکه به فانتزی یا گمانه زنی واکنش دهند. با درخشش این جنبه از شخصیت تان، به دیگران لطف بیشتری نشان دهید.

 

فال روزانه متولدین آذر

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز فرصت دارید که تصمیمات بزرگی درباره نحوه ارتقای روابط با اعضای فامیل و ارتقای منزل بگیرید. چه می توانید بکنید تا حس بهتری درباره محل زندگی تان داشته باشید؟ آیا نیاز به نظافت، تعمیرات یا چیز جذابی دارید؟

 

پیش بینی روابط شما: امروز شما دو ذهن هستید. از طرفی به خودتان زحمت توضیح دادن نمی دهید، زیرا خیلی زمان می برد و حس می کنید که فرد موردنظر هرگز متوجه نمی شود. از طرف دیگر، ناامیدانه می خواهید که عمیقاً درکتان کنند.

 

پیش بینی شغل شما: مردم می خواهند مدرک خوبی برای قول های دیروزتان ارائه کنید. حالا زمان آن رسیده که پول خرج کنید. اگر به دیگران نشان دهید که می خواهید سر حرفتان بمانید، حمایت زیادی را از دست می دهید.

 

فال روزانه متولدین دی

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز کیفیت و کارایی ارتباطات و رفت و آمد شما عوض می شود. شما باید امروز سبک ارتباط برقرار کردنتان را موشکافی کنید. آیا شنونده خوبی هستید؟ چطور می توانید ارتباطات خود را با دیگران بهبود بخشید؟

 

پیش بینی روابط شما: از خودتان می پرسید که آیا جرأت ریسک کردن و اعتماد به احساسات درونی و عمیق خود و گفتن احساساتتان به او را دارید یا خیر. چندین ساعت به این مسئله فکر می کنید و احتمالات را می سنجید، و بالاخره دل به دریا می زنید. نمی توانید از قبل آماده باشید، فقط اقدام می کنید.

 

پیش بینی شغل شما: با آنکه در چند روز گذشته حس کردید که از حلقه خارج شده اید، ولی دلیلی ندارد که خودتان را ببازید یا از رقابت عقب بمانید. متوجه می شوید که همه چیز رو شده است و شما هستید که باید تصمیم بگیرید.

 

فال روزانه متولدین بهمن

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز تنها روزی در کل سال است که به شما فرصت فکر کردن درباره نحوه رسیدگی بهتر به پولتان را می دهد. شاید بتوانید بهتر پول دربیاورید؟ یا بیشتر پول پس انداز کنید. شاید یاد بگیرید که از آن چیزی که دارید بهتر مراقبت کنید. درباره این چیزها فکر کنید.

 

پیش بینی روابط شما: نسبت به فردی که اخیراً دیده اید احساس محبت می کنید و درباره افکار خود با او حرف می زنید. امروز این درک را خواهید داشت و متوجه می شوید که چقدر خوش شانس هستید که با چنین فردی آشنا شدید.

 

پیش بینی شغل شما: وقتی هیچ چیز سر جایش نیست، تظاهر نکنید که هست. وقتی در نقشه خود خطاهایی می بینید، آنها را به دیگران نشان دهید و مشورت کنید. در همه مراحل کار به جزئیات دقت کنید.

 

فال روزانه متولدین اسفند

پنجشنبه 21 اسفند 1393

امروز چیزی اتفاق می افتد که اکنون را بهترین زمان برای آن می سازد که نگاهی واقع گرایانه به خودتان در آینه بیندازید و از خودتان بپرسید که چه می توانید انجام دهید تا وجهه خود را در این دنیا بهبود دهید. آیا موهایتان را دوست دارید؟ لباستان را چطور؟

 

پیش بینی روابط شما: امروز هیچ گزینه ای جز صحبت کردن در مورد احساسات خود ندارید. فردی که مدتها منتظرش بودید، ناگهان از دستتان در می رود. اگر فوراً کاری نکنید او را برای همیشه از دست داده اید. شاید از پرداختن به این موضوع اجتناب می کردید، ولی حالا باید به این موضوع بپردازید که شما کاملاً وسواسی شده اید.

 

پیش بینی شغل شما: توانایی شما برای درک هسته مشکل امروز شما را موفق می کند. برای حل مشکل پیش رو، باید مشکل را به قطعات کوچک تقسیم کنید و موقعیت را با نگاه کردن و بررسی هر قطعه حل کنیدامتیاز :

برچسب ها : فال , فال روزانه , فال امروز , فال 21 اسفند 93 , فال امروز 21 اسفند 1393 , فال روزانه 21 اسفند 1393 , فال روز , طالع بینی , فال روزانه 93 , فال روزانه 21 اسفند , فال روزانه 1393/12/21 , فال روزانه بیست و یک اسفند نود و سه , فال پنجشنبه , فال روزانه پنجشنبه , فال روزانه پنجشنبه 21 اسفند 93 , فال روزانه پنجشنبه 1393/12/21 , فال روز 21 , فال روز 21 اسفند , فال روز 21 اسفند 93 , فال ازدواج ,
فال روزانه پنجشنبه 21 اسفند 1393 نوشته شده در چهارشنبه 20 اسفند 1393 ساعت 19:0
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
کره شمالی : تلاش برای براندازی نظام خود را تحمل نخواهیم کرد
بهزاد پکس آهنگ سلام مرد
افزایش طول عمر باتری با روش جدید
10 شغل عجیب مردم در آینده
طرز تهیه کلوچه براونی،فوق العاده لذیذ
دانلود آهنگ جدید بهزاد پکس و معین زندی به نام اراده کن
دانلود فیلم Say I Love You 2014
با روش های تنگ کردن واژن (مهبل) آشنا شوید
یک زن بدون بیهوشی خودش را عمل کرد! (عکس)
توضیحات بذرپاش درباره محدودیت حضور خبرنگاران در مجلس
چگونه سالگرد ازدواج یا تولد همسرمان را عاشقانه کنیم؟
داستان جالب مرد گربه فروش
شوخی های جالب شبکه های اجتماعی
برای لاغر شدن سریع روزانه یک عدد سیب بخورید
جوش های سرسیاه را با لیمو و تخم مرغ از بین ببرید
دلنوشته های دلنشین و عاشقانه
دانلود آهنگ جدید پارسا چیلیک و فواد چیلیک به نام زندگیم مال توء
نیکی کریمی و اکبر عبدی در رسوایی۲
قیمت رسمی تلفن‌همراه Galaxy S6 و Galaxy S6 Edge
دانلود آهنگ جدید ایمان غلامی به نام تنگه دلم برات
سالار عقیلی و گروه دستان آلبوم میخانه خاموش
دانلود آپدیت یوزر پسورد نود 32 سیزدهم شهریور
عکس جدید برن سات و کنان دوغلو ۲۰۱۵
فال روزانه پنجشنبه 2 مهر 1394
دانلود آهنگ جدید امیر راد به نام غریبه
تازه‌ترین رنکنیگ مربیان باشگاهی جهان
لطیفه : بابا و پستونک
سوژه شدن خالکوبی روی دست بهاره رهنما +عکس
دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام عاشق
دانلود آهنگ جدید سعید پانتر به نام تورو از دست دادم
دانلود آهنگ جدید شکیلا به نام تعهد برای صلح
اقدام غیراخلاقی شبکه خبر (عکس)
فال روز یکشنبه 17 اسفند 1393
جزئیات صدور کارت هوشمند ملی
مسن ترین عروس و داماد ایرانی: داماد 92 ساله و همسر 67 ساله اش + عکس
چرا مردان و زنان متاهل به شریک زندگی شان خیانت می کنند؟
عارف پیروز انتخابات مجلس را معرفی کرد!
دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام تگرگ
دانلود Google Chrome 38.0.2125.101 – نرم افزار مرورگر اینترنت گوگل کروم
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .