close
تبلیغات در اینترنت
درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور,مستند سیب مرتضی پاشایی,دعوای مرتضی پاشایی و رضا رشیدپور سر مستند مرتضی پاشایی,جنجال مستند سیب مرتضی پاشایی,اخبار مستند سیب,متن نامه منصور پاشایی برای رضا رشیدپور,واکنش خانواده مرتضی پاشایی برای مستند سیب رضا رشید پور,پاسخ تند را رشیدپور به اظهارات منصور پاشایی عموی مرتی پاشایی,جریان مالی پشت پرده مستند سیب مرتضی پاشایی,دعوا سر مستند سیب,درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور در مورد مستند سیب مرتضی پاشایی

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع :

درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور

 

.

.

نخست

واکنش تند عموی مرتضی پاشایی نسبت به تهیه مستند سیب

در مورد مرحــــوم مرتضــــی پاشـــایی به تهیه کنندگی رضـــــــــا رشیــــدپور بخوانید

.

اظهارات منصور پاشایی عموی مرحوم مرتضی پاشایی

.

با سلام

.
متاسفانه مدتی است از گوشه و کنار اظهار نظرها و قضاوت هایی در خصوص برادر عزیزم مرتضی پاشایی و خانواده و اطرافیان و حتی دوستدارنش شنیده می شود . برخی از این صحبتها به حدی سخیف و راوی آنها حقیر هستند که دل هر شنونده و یا خواننده ای را به درد می آورد.

.

این اظهارات تا جایی پیش می رود که حتی حریم خصوصی فرد را زیر پا گذاشته و به طرز غیر محترمانه ای به خود اجازه هر گونه بی احترامی را می دهند. اما در اینجا روی سخن من با فردی است که مدعی شده مستندی در مورد این هنرمند ساخته و قصد انتشار آن را بصورت رایگان در بین هواداران را دارد

.

براستی سوال اینجاست که چرا؟…آیا هیچ اسپانسر یا حامی مالی در پشت پرده این اثر وجود نداشته و ندارد ؟ پاسخ اینست که از منابع موثقی مطلع شدیم که از سوی ایشان مذاکراتی با شرکت های بزرگی در خصوص فروش اثر تولیدی ایشان به مبالغ هنگفت به شرکت های پخش صورت گرفته بود . چرا اینگونه فرا فکنی می کنیم؟ چرا شخص مدعی ؛ هر زمان که به دنبال همراه کردن احساسات مردم با خود است به سراغ صفحه اجتماعی می آید و با مظلوم نمایی با نوشتن مطالب بدور از واقعیت دیگران را متهم به سوء استفاده مالی کرده و خود را انسانی پاک تینت و بی نیاز به مال دنیا معرفی کرده و با آبروی خانواده این هنرمند بازی می کند.

.

آیا این در تعارض با هدفی که عنوان می کند نیست. آیا تولید و تکثیر و پخش فیلم با هزینه شخصی و بدون هیچ منفعت مالی پذیرفتنی است ؟اگر چنین است ایشان را به گذشته ای نه چندان دور خودشان رجوع می دهم که منولوگ های پنج دقیقه ای تولید و در آن به مطرح کردن دغدغه های خود پرداخته و آن را از صفحه شخصی اش در تعداد محدودی منتشر می نمود. آیا آن موقع نمی توانست این دغدغه های اکثرا اجتماعی را تبدیل به مستندی تاثیر گذار کند.

.
حال آنکه خانواده هنرمند مرحوم اعلام نموده اند کلیه درآمد حاصله از فروش اثر صرف امور خیره خواهد شد و به این ترتیب خود و بینندگان این اثر را در امر خیر سهیم نموده اند . اقدامات دیگر خانواده هنرمند فقید مرتضی پاشایی موید این مطلب است که میتوان به اهداء درآمد حاصله از آواهای پیشواز همراه اول به مبلغ یکصدوهشتاد هفت میلیون به مرکز جامع سرطان اشاره نمود. آیا شما هدف والاتر و بالا تر از این را دنبال می کنید؟ براستی بیاییم یکبار برای همیشه دست از این شایعه سازیها و دخالتها در زندگی هنرمندان محبوبمان برداریم و اینقدر ساده دیگران را قضاوت نکنیم.

.

.

پاسخ رضا رشیدپور به منصور پاشایی عموی مرحوم مرتضی پاشایی

.

«به نام خدا

.

جناب منصور پاشایی عزیز

عموی محترم مرتضای نازنین

.

در دفتر کارم نشسته بودم و منتظر بودم تا زنگ دفتر به صدا درآید تا حضرتعالی را طبق قرار قبلی ملاقات کنم که با کمال تعجب به جای روی ماه شما خبری داغ را در رایانه ی روی میزم و در فضای مجازی تماشا کرده و حیرت زده شدم .

.

حتما به خاطر دارید که پریشب با من تماس گرفتید و فرمودید که تیزر مستند “سیب” بسیار حرفه ای و جذاب شده و اظهار محبت فراوان فرمودید و البته یک نگرانی کوچک هم داشتید . فرمودید که هنرمند متعهد و سرشناس کشورمان جناب سید جواد هاشمی عزیز هم برای ساخت یک مستند مشابه مستند “سیب” کلی سرمایه گذاری کرده و اگر ما سیب را رایگان پخش کنیم حتما سوژه می سوزد و سید جواد عزیز نمی تواند مستند خودش را در شبکه نمایش خانگی بفروشد و ضرر می کند .

بنده عرض کردم مگر قرار است ایشان بفروشند که فرمودید “بله” و من گفتم که دستور بدهید تا بدانم چه کمکی از دست من بر می آید؟

.

فرمودید که چون فعلا فرصت ندارید به زودی به دفتر من تشریف خواهید آورد تا تعیین کنید که کدام اسرار در مستند سیب به رایگان افشا شود و کدامیک برای فروش باقی بماند . من هم اطاعت کردم .

.

اما امروز در دفتر کارم منتطر حضرتعالی بودم که ….

علیرغم میل باطنی باید عرض کنم که ظهر امروز همان شرکت پخش ویدیویی که مستند جنجالی قبلی جناب هاشمی به نام “برزیل” را می فروشد نماینده ای به دفتر من فرستاد و پرسید که راش هایم را چند می فروشم که پایم را کنار بکشم . کلا منظورش این بود که شرافت و حیثیت من را چند میلیون تومان می تواند بخرد ؟!

من عرض کردم که تمام مستند را به رایگان تقدیم خودتان می کنم . چون تا به حال از این راه پول در نیاورده ام . فرمودند که با حضرتعالی مذاکره کرده و به من اطلاع می دهند که راش ها را خدمتتان بفرستم که البته وسط جلسه یواشکی پیامکی هم به کسی فرستادند .

.

جناب پاشایی عزیز یادتان هست که در دفتر من و در مقابل دوربین من چگونه علیه آن جامعه شناس محترم برافروخته شده بودید و می فرمودید که دوست دارید تندترین جملات را علیه ایشان بگویید چون به شما بی احترامی کرده؟! یادتان هست ؟

.

راست می گویید . بی احترامی کار بسیار زشتی است مخصوصا اگر از جانب کسی باشد که خودش را نماینده تام مرتضای عزیز بداند . شما هم بی احترامی فرموده و هم تهمت و افترا زده و هم قضاوت کرده و هم برای مردم تعیین تکلیف کرده اید . خودتان را جای من بگذارید و به من بگویید چگونه با شما سخن بگویم که هم احترامتان را نگاه داشته باشم و هم پاسخ هتاکی و افترا را داده باشم ؟ حداقل به این چند پرسش من پاسخ بفرمایید :

.

۱- چگونه مستندی که در آن تمام اعضای خانواده پاشایی با میل و رغبت حضور پیدا کرده و مقابل دوربین ابراز لطف فرموده و تا پاسی از شب در اتاق کار من دردودل کرده اند می تواند غیر قانونی باشد ؟!!!

۲- چگونه مستندی که حتی نام آن را برادر مرتضی انتخاب کرده و عکسهای خصوصی آن مرحوم نازنین را پدرش در اختیارم قرار داده و اولین مصاحبه کننده اش مدیر برنامه های قانونی مرتضی بوده می تواند غیر قانونی باشد ؟

۳-حالا که شما همه چیز را با محک فروش می سنجید بفرمایید که چگونه من و گروهم به دنبال منفعت شخصی و مالی هستیم در حالی که این مستند قرار بود رایگان پخش شود ؟؟؟!!!

۴- چگونه مستندی که حاصل اشک و اراده نزدیک ترین دوستان مرتضی در تلویزیون و سینما و … است و از لیلا بلوکات عزیز تا روزبه نعمت اللهی و از آزاده نامداری تا مهدی کرد در آن مهمترین خاطراتشان از مرتضی را بازگو می کنند می تواند منفعت طلبانه باشد ؟؟؟!!!

۵-چگونه دوربین این مستند غیر قانونی به فضا های کاملا کنترل شده ی مراسم چهلم مرتضای عزیز نفوذکرده و در کمال امنیت و آرامش و در هماهنگی قابل تقدیر با حضرتعالی به ضبط این تصاویر غیر قانونی پرداخته است.

۶- و …

جناب منصور پاشایی عزیز آبرو و حیثیت مفهومی نیست که پس از فوت مرتضای نازنین اختراع شده و تنها متعلق به خانواده حضرتعالی باشد احتمالا دیگران هم از این نعمت الهی برخوردار هستند حالا کم یا زیاد.

.

به هر حال برازنده شخصیت حضرتعالی نیست که اینگونه بی محابا بر آبروی دیگران بتازید.

مملکت قانون دارد و غیرقانونی بودن یک مستند را قانون تشخیص می دهد نه حضرتعالی!

قانون را هم به حساب نیاوریم فروختن یا نفروختن یک مستند دلیل قانونی یا غیر قانونی بودن آن نیست.

به مقدساتم قسم که اگر اینگونه بی پروا و دور از اخلاق و انصاف سخن نمی گفتید هرگز این چند خط را نمی نوشتم تا خاطر شریفتان مکدر شود و صد البته اگر به حرمت پدر و مادر غم دیده ی مرتضای نازنین نبود بیشتر از این هم حرف برای گفتن داشتم.به هر تقدیر برای حضرتعالی آرزوی سربلندی و سعادت دارم.

.

ایام عزت مستدام

رضا رشیدپور

بیست و هشتم دی ماه نود و سه »

 امتیاز :

برچسب ها : درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور , مستند سیب مرتضی پاشایی , دعوای مرتضی پاشایی و رضا رشیدپور سر مستند مرتضی پاشایی , جنجال مستند سیب مرتضی پاشایی , اخبار مستند سیب , متن نامه منصور پاشایی برای رضا رشیدپور , واکنش خانواده مرتضی پاشایی برای مستند سیب رضا رشید پور , پاسخ تند را رشیدپور به اظهارات منصور پاشایی عموی مرتی پاشایی , جریان مالی پشت پرده مستند سیب مرتضی پاشایی , دعوا سر مستند سیب , درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور در مورد مستند سیب مرتضی پاشایی ,
درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور نوشته شده در سه شنبه 30 دي 1393 ساعت 21:8
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
چشم برزخی آیت الله کشمیری و دیدن عجایب
متن های غمگین جدید با عکس
چرا بچه های امروز کمتر شاد هستند؟
دسر توت فرنگی با رایحه نعنا
استیک جگر ( خوراک جگر )
نحوه خوابیدن زوجین و روحیات آن ها
نقش‌حجازی درتلخ‎ترین شکست‌آسیایی پرسپولیس
سازمان لیگ عذرخواهی کرار را پذیرفت
۵۰ درصد طلاق‌ ها ریشه در مسائل و مشکلات جنسی دارند
دانلود مراسم شب دوم محرم ۹۴ کربلایی جواد مقدم هیئت غریب مدینه امیرکلا
فال روزانه سه شنبه 1 مهر 1393
دانلود آهنگ جدید امیر تتلو به نام اگه حالیت بود
دانلود آهنگ جدید مجید اخشابی به نام درخت دوستی
دانلود آهنگ جدید احمدرضا شهریاری (سلو) و معین زندی به نام خاطرات
یک قانون مهم در زندگی مشترک
روحانی: پرداخت یارانه نقدی موقتی است
چگونگی رفتار زنان و مردان حسود
فال روزانه پنجشنبه 27 آبان 1394
طرز تهیه شکلات انگشتی سفید
دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام عشق سرراهی
دانلود یوزر پسورد جدید نود 32 دوم شهریور
جدیدترین اس ام اس های عید فطر تیر ۹۴
دانلود Ashampoo ZIP Pro 1.0.0 نرم افزار کار با فایل های فشرده
ازدواج نرجس خاتون با امام عسکری علیه السلام
دانلود آهنگ جديد امیر تاجیک به نام پنجمین دیوار
دانلود DU Meter 6.30- نرم افزار کنترل مصرف پهنای باند اینترنت
دانلود آهنگ جدید Uzeyir Mehdizade به نام Geceler
انلود آهنگ جدید سمیر زند به نام کیست این
دانلود آهنگ جدید رضایا به نام مانلی
ژابي آلونسو به بايرن پيوست
دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای میلاد بهشتی به نام یادت نمیاد
دانلود آپدیت یوزر پسورد نود 32 سیزدهم شهریور
ازدواج باید دبیرستانی شود، 25 سالگی دیر است
پورعلی‌گنجی: 6 ماه دیگر به اروپا می‌روم
دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام بی نظیر
دانلود فیلم Blue Tide 2014
دانلود آهنگ جدید فریبرز خاتمی به نام بی تکرار
دانلود Angry Birds Rio 2.2.0
دانلود آلبوم جدید کاکو بند به نام دعوت
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .