close
تبلیغات در اینترنت
درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور,مستند سیب مرتضی پاشایی,دعوای مرتضی پاشایی و رضا رشیدپور سر مستند مرتضی پاشایی,جنجال مستند سیب مرتضی پاشایی,اخبار مستند سیب,متن نامه منصور پاشایی برای رضا رشیدپور,واکنش خانواده مرتضی پاشایی برای مستند سیب رضا رشید پور,پاسخ تند را رشیدپور به اظهارات منصور پاشایی عموی مرتی پاشایی,جریان مالی پشت پرده مستند سیب مرتضی پاشایی,دعوا سر مستند سیب,درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور در مورد مستند سیب مرتضی پاشایی

جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع :

درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور

 

.

.

نخست

واکنش تند عموی مرتضی پاشایی نسبت به تهیه مستند سیب

در مورد مرحــــوم مرتضــــی پاشـــایی به تهیه کنندگی رضـــــــــا رشیــــدپور بخوانید

.

اظهارات منصور پاشایی عموی مرحوم مرتضی پاشایی

.

با سلام

.
متاسفانه مدتی است از گوشه و کنار اظهار نظرها و قضاوت هایی در خصوص برادر عزیزم مرتضی پاشایی و خانواده و اطرافیان و حتی دوستدارنش شنیده می شود . برخی از این صحبتها به حدی سخیف و راوی آنها حقیر هستند که دل هر شنونده و یا خواننده ای را به درد می آورد.

.

این اظهارات تا جایی پیش می رود که حتی حریم خصوصی فرد را زیر پا گذاشته و به طرز غیر محترمانه ای به خود اجازه هر گونه بی احترامی را می دهند. اما در اینجا روی سخن من با فردی است که مدعی شده مستندی در مورد این هنرمند ساخته و قصد انتشار آن را بصورت رایگان در بین هواداران را دارد

.

براستی سوال اینجاست که چرا؟…آیا هیچ اسپانسر یا حامی مالی در پشت پرده این اثر وجود نداشته و ندارد ؟ پاسخ اینست که از منابع موثقی مطلع شدیم که از سوی ایشان مذاکراتی با شرکت های بزرگی در خصوص فروش اثر تولیدی ایشان به مبالغ هنگفت به شرکت های پخش صورت گرفته بود . چرا اینگونه فرا فکنی می کنیم؟ چرا شخص مدعی ؛ هر زمان که به دنبال همراه کردن احساسات مردم با خود است به سراغ صفحه اجتماعی می آید و با مظلوم نمایی با نوشتن مطالب بدور از واقعیت دیگران را متهم به سوء استفاده مالی کرده و خود را انسانی پاک تینت و بی نیاز به مال دنیا معرفی کرده و با آبروی خانواده این هنرمند بازی می کند.

.

آیا این در تعارض با هدفی که عنوان می کند نیست. آیا تولید و تکثیر و پخش فیلم با هزینه شخصی و بدون هیچ منفعت مالی پذیرفتنی است ؟اگر چنین است ایشان را به گذشته ای نه چندان دور خودشان رجوع می دهم که منولوگ های پنج دقیقه ای تولید و در آن به مطرح کردن دغدغه های خود پرداخته و آن را از صفحه شخصی اش در تعداد محدودی منتشر می نمود. آیا آن موقع نمی توانست این دغدغه های اکثرا اجتماعی را تبدیل به مستندی تاثیر گذار کند.

.
حال آنکه خانواده هنرمند مرحوم اعلام نموده اند کلیه درآمد حاصله از فروش اثر صرف امور خیره خواهد شد و به این ترتیب خود و بینندگان این اثر را در امر خیر سهیم نموده اند . اقدامات دیگر خانواده هنرمند فقید مرتضی پاشایی موید این مطلب است که میتوان به اهداء درآمد حاصله از آواهای پیشواز همراه اول به مبلغ یکصدوهشتاد هفت میلیون به مرکز جامع سرطان اشاره نمود. آیا شما هدف والاتر و بالا تر از این را دنبال می کنید؟ براستی بیاییم یکبار برای همیشه دست از این شایعه سازیها و دخالتها در زندگی هنرمندان محبوبمان برداریم و اینقدر ساده دیگران را قضاوت نکنیم.

.

.

پاسخ رضا رشیدپور به منصور پاشایی عموی مرحوم مرتضی پاشایی

.

«به نام خدا

.

جناب منصور پاشایی عزیز

عموی محترم مرتضای نازنین

.

در دفتر کارم نشسته بودم و منتظر بودم تا زنگ دفتر به صدا درآید تا حضرتعالی را طبق قرار قبلی ملاقات کنم که با کمال تعجب به جای روی ماه شما خبری داغ را در رایانه ی روی میزم و در فضای مجازی تماشا کرده و حیرت زده شدم .

.

حتما به خاطر دارید که پریشب با من تماس گرفتید و فرمودید که تیزر مستند “سیب” بسیار حرفه ای و جذاب شده و اظهار محبت فراوان فرمودید و البته یک نگرانی کوچک هم داشتید . فرمودید که هنرمند متعهد و سرشناس کشورمان جناب سید جواد هاشمی عزیز هم برای ساخت یک مستند مشابه مستند “سیب” کلی سرمایه گذاری کرده و اگر ما سیب را رایگان پخش کنیم حتما سوژه می سوزد و سید جواد عزیز نمی تواند مستند خودش را در شبکه نمایش خانگی بفروشد و ضرر می کند .

بنده عرض کردم مگر قرار است ایشان بفروشند که فرمودید “بله” و من گفتم که دستور بدهید تا بدانم چه کمکی از دست من بر می آید؟

.

فرمودید که چون فعلا فرصت ندارید به زودی به دفتر من تشریف خواهید آورد تا تعیین کنید که کدام اسرار در مستند سیب به رایگان افشا شود و کدامیک برای فروش باقی بماند . من هم اطاعت کردم .

.

اما امروز در دفتر کارم منتطر حضرتعالی بودم که ….

علیرغم میل باطنی باید عرض کنم که ظهر امروز همان شرکت پخش ویدیویی که مستند جنجالی قبلی جناب هاشمی به نام “برزیل” را می فروشد نماینده ای به دفتر من فرستاد و پرسید که راش هایم را چند می فروشم که پایم را کنار بکشم . کلا منظورش این بود که شرافت و حیثیت من را چند میلیون تومان می تواند بخرد ؟!

من عرض کردم که تمام مستند را به رایگان تقدیم خودتان می کنم . چون تا به حال از این راه پول در نیاورده ام . فرمودند که با حضرتعالی مذاکره کرده و به من اطلاع می دهند که راش ها را خدمتتان بفرستم که البته وسط جلسه یواشکی پیامکی هم به کسی فرستادند .

.

جناب پاشایی عزیز یادتان هست که در دفتر من و در مقابل دوربین من چگونه علیه آن جامعه شناس محترم برافروخته شده بودید و می فرمودید که دوست دارید تندترین جملات را علیه ایشان بگویید چون به شما بی احترامی کرده؟! یادتان هست ؟

.

راست می گویید . بی احترامی کار بسیار زشتی است مخصوصا اگر از جانب کسی باشد که خودش را نماینده تام مرتضای عزیز بداند . شما هم بی احترامی فرموده و هم تهمت و افترا زده و هم قضاوت کرده و هم برای مردم تعیین تکلیف کرده اید . خودتان را جای من بگذارید و به من بگویید چگونه با شما سخن بگویم که هم احترامتان را نگاه داشته باشم و هم پاسخ هتاکی و افترا را داده باشم ؟ حداقل به این چند پرسش من پاسخ بفرمایید :

.

۱- چگونه مستندی که در آن تمام اعضای خانواده پاشایی با میل و رغبت حضور پیدا کرده و مقابل دوربین ابراز لطف فرموده و تا پاسی از شب در اتاق کار من دردودل کرده اند می تواند غیر قانونی باشد ؟!!!

۲- چگونه مستندی که حتی نام آن را برادر مرتضی انتخاب کرده و عکسهای خصوصی آن مرحوم نازنین را پدرش در اختیارم قرار داده و اولین مصاحبه کننده اش مدیر برنامه های قانونی مرتضی بوده می تواند غیر قانونی باشد ؟

۳-حالا که شما همه چیز را با محک فروش می سنجید بفرمایید که چگونه من و گروهم به دنبال منفعت شخصی و مالی هستیم در حالی که این مستند قرار بود رایگان پخش شود ؟؟؟!!!

۴- چگونه مستندی که حاصل اشک و اراده نزدیک ترین دوستان مرتضی در تلویزیون و سینما و … است و از لیلا بلوکات عزیز تا روزبه نعمت اللهی و از آزاده نامداری تا مهدی کرد در آن مهمترین خاطراتشان از مرتضی را بازگو می کنند می تواند منفعت طلبانه باشد ؟؟؟!!!

۵-چگونه دوربین این مستند غیر قانونی به فضا های کاملا کنترل شده ی مراسم چهلم مرتضای عزیز نفوذکرده و در کمال امنیت و آرامش و در هماهنگی قابل تقدیر با حضرتعالی به ضبط این تصاویر غیر قانونی پرداخته است.

۶- و …

جناب منصور پاشایی عزیز آبرو و حیثیت مفهومی نیست که پس از فوت مرتضای نازنین اختراع شده و تنها متعلق به خانواده حضرتعالی باشد احتمالا دیگران هم از این نعمت الهی برخوردار هستند حالا کم یا زیاد.

.

به هر حال برازنده شخصیت حضرتعالی نیست که اینگونه بی محابا بر آبروی دیگران بتازید.

مملکت قانون دارد و غیرقانونی بودن یک مستند را قانون تشخیص می دهد نه حضرتعالی!

قانون را هم به حساب نیاوریم فروختن یا نفروختن یک مستند دلیل قانونی یا غیر قانونی بودن آن نیست.

به مقدساتم قسم که اگر اینگونه بی پروا و دور از اخلاق و انصاف سخن نمی گفتید هرگز این چند خط را نمی نوشتم تا خاطر شریفتان مکدر شود و صد البته اگر به حرمت پدر و مادر غم دیده ی مرتضای نازنین نبود بیشتر از این هم حرف برای گفتن داشتم.به هر تقدیر برای حضرتعالی آرزوی سربلندی و سعادت دارم.

.

ایام عزت مستدام

رضا رشیدپور

بیست و هشتم دی ماه نود و سه »

 امتیاز :

برچسب ها : درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور , مستند سیب مرتضی پاشایی , دعوای مرتضی پاشایی و رضا رشیدپور سر مستند مرتضی پاشایی , جنجال مستند سیب مرتضی پاشایی , اخبار مستند سیب , متن نامه منصور پاشایی برای رضا رشیدپور , واکنش خانواده مرتضی پاشایی برای مستند سیب رضا رشید پور , پاسخ تند را رشیدپور به اظهارات منصور پاشایی عموی مرتی پاشایی , جریان مالی پشت پرده مستند سیب مرتضی پاشایی , دعوا سر مستند سیب , درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور در مورد مستند سیب مرتضی پاشایی ,
درگیری منصور پاشایی و رضا رشیدپور نوشته شده در سه شنبه 30 دي 1393 ساعت 21:8
توسط : خشم شب

ارسال نظر برای این مطلب


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دانلود موزیک ویدئو جدید امیر یگانه به نام عاشقترم نکن
طرز تهیه پیراشکی مکعبی شکل
طرز تهیه سوپ پنیر
دانستنی های عجیب و غریب و خواندنی درباره رابطه جنسی
پایان تیم امیدوارکننده در استرالیا
این کلمات را به همسر خود نگویید
آداب زناشویی و معیار سنجش مزاج جنسی
دانلود آهنگ جدید پویا بیاتی به نام منو دریاب
جلالي:به دنبال ايجاد سبکي خاص در سايپا هستم
فال روزانه شنبه 24 آبان 1393
دانلود Active Boot Disk 9.0.0 Suite دیسک بوت نجات و راه اندازی کامپیوتر
آخرین آلبوم مرتضی پاشایی بعد از ماه صفر منتشر می شود
فال روز دوشنبه 14 دی 94
شکستن حکم کرار چگونه امکان دارد
دانلود نسخه جدید نرم افزار وایبر برای گوشی ها و تبلت های اندروید
دانلود آهنگ جدید و فوق العاده زیبای یوسف سلیمانی به نام آفرین
دانلود سریال Party Tricks
کمک به رشد بهتر مغز از جنین تا کودک نوپا
معنای لغوی خسران را می دانید؟
بهترین راه شناسایی یارانه‌ بگیران پردرآمد
قبل از ازدواج با همسرم دوست بودم
دانلود Opera 27.0 Build 1689.54 نرم افزار مرورگر اینترنت اپرا
رسمي-دي ماريا به منچستريونايتد پيوست
فال روزانه سه شنبه 17 شهریور 1394
دانلود موزیک ویدیو جدید پویان به اسم انگار عاشق شدم
طرز تهیه پلوی سه رنگ
طرز تهیه سالاد کلم بروکلی با دانه ی آفتاب گردان و کرنبری
دانلود آهنگ جدید فریمن به نام آدم کوکی
دانلود فیلم جیب بر خیابان جنوبی با لینک مستقیم
فال روزانه دوشنبه 26 مرداد 1394
تغییر صفحه گوگل به مناسبت روز زمین (عکس)
دانلود آهنگ جدید رامین بیباک به نام بی تفاوت
دانلود آهنگ جدید علی بابا به نام از حالا به بعد
تک عکس های جدید بازیگران زن
اتو مو اينستايلر
دستور تهیه سس تارتار
دانلود اپدیدت آنلاین یوزر پسور جدید نود32 سه شنبه 93/11/14
چهره ها در شبکه اجتماعی + تصاویر
روشهای ناسالم کاهش وزن و لاغری
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .