جستجوگر پیشرفته


آخرین ارسال های انجمنموضوع : تکنولوژی(کامپیوتر,موبایل,و ...) , کامپیوتر(نرم افزار,سخت افزار و آموزشی) ,

دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC

 

…:: نسخه Ultimate Team Edition بازی ::..

از دیر باز هدف EA Sports، ساخت یک شبیه ساز ناب از ورزش فوتبال بوده که تا حدودی توانسته به این هدف والای خود نزدیک شود. FIFA 15 با از بین رفتن محدودیت های نسل قبل آمده است که تاریخ ساز شود و با تبدیل شدن به یک عنوان خلاقانه انتظارات طرفداران را برآورده کند. در میان این‌ها گرافیک سری بازی های فیفا کاملا مجزا و خوش ساخت بوده که انتظار می‌رود با ورود به نسل هشتم با گرافیکی زیبا تر نیز طرف باشیم. اولین گام EA Sports برای موفقیت، تغییر دادن کلی موتور بازی از Impact Engine به Ignite بود؛ البته Ignite نسخه ارتقاء یافته Impact Engine است که برای درخشش در نسل هشتم کاملاً بهینه سازی و آماده شده است. این موتور سال قبل در نسخه‌ی نسل هشتمی فیفا 14 مورد استفاده قرار گرفت و در عین حال توانست نظرات مثبت بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد. سال قبل زمان کافی برای بهینه سازی کامل این موتور در بازی فیفا 14 نبود، امید است، در عنوان فیفا 15 شاهد گرافیکی کاملاً زیباتر و بهینه تر شده باشیم. اولین و شاید بزرگترین تغییر در جلوه های گرافیکی بازی، مرتبط با قسمت جزئیات آن می‌باشد که در ادامه به بررسی هر بخش می پردازیم. زمین بازی تغییرات گسترده‌ای در خود دیده است. به لطف Ignite، چمن ها خیلی راحت در بازی کنده می‌شوند و تا پایان نیز به هم به همان صورت باقی می‌مانند! چمن ها کاملاً واقعی به نظر می‌رسند و جزئیات وصف نشدنی آن هوش از سرتان می‌برد! در تصویر روبه‌رو افکت باران عالی کار شده است؛ به گونه‌ای که تمام قطرات آن پس از برخورد با زمین متلاشی می‌شوند. جزییات خیره کنندهِ گرافیکی، حتی‌ در تور دروازه ها نیز متاثر بود‌ه‌ است؛ تور دروازه ها کاملاً جدا از زمین می باشند و اگر شوت محکمی به تور بخورد، تور از زمین جدا می‌شود. علاوه بر این هنگامی که توپی به تیرک برخورد می‌کند، بر تور دروازه نیز تاثیر گذار است، تور تکان می‌خورد و اگر هوا بارانی یا برفی باشد، قطرات باران و یا دانه‌های برف از روی آن پایین می‌ریزند. این همه جزئیات هر آدمی را سیر می‌کند اما زمانی که بفهمید پرچم کرنر نیز منعطف است و با برخورد توپ به آن حرکت می‌کند، دیگر چیزی از گرافیک این عنوان نمی‌خواهید. هنوز ادامه دارد، در این عنوان و بر اساس تریلر های منتشر شده شاهد طراحی بسیار عالی لباس ها نیز بودیم؛ لباس ها کاملاً از بدن بازیکنان جدا هستند و با زدن یک تکل لباس ها سبزرنگ و کثیف می‌شوند. با بالا رفتن جزئیات که البته با ورود به نسل هشتم کاملاً هم طبیعی است، انتظارات را بیش از حد از گرافیک این عنوان بالا می‌برد. این بازی را میتوانید به صورت کاملآ رایگان از وب سایت ایرنیان دانلود دریافت نمایید.

دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC

استادیوم‌ها، دیگر همانند گذشته تخیلی و مصنوعی نیستند! البته در نسخه قبل این مشکل به طور محسوسی برطرف شد، با این حال هنوز خیلی از استادیوم ها شکل واقعی خود را نداشتند. EA Sports،وعده‌ی ورزشگاه‌های پویا و کاملاً شبیه به شمایل واقعی آن‌ها را داده است. اگر عنوان فیفا 14 را تجربه کرده باشید، حتماً متوجه شده‌اید که می‌توانید زمان برگذاری بازی‌ها را بر اساس ساعت تنظیم کنید. ولی این ویژگی چندان پویا و جالب نبود، چرا که نورپردازی ها بر اساس خیلی از ساعات شبیه به هم بودند؛ به عنوان مثال میزان و درجه‌ی تابش نور در ساعات 18، 19 و 20 شبیه به یک‌دیگر بود. باید انتظار داشت این مشکل به طور کامل در عنوان فیفا 15 برطرف شده باشد. سایه‌ها در نسخه‌ی قبل در هر وقت روز به اندازه کاملاً دقیق و مشابه بودند امّا گاهی اوقات و در کنسول های نسل هفتم سایه‌های لبه دار عذاب‌آور می‌شد. با توجه به تصاویر و تریلر‌های منتشر شده این مشکل تا حد بسیار خوبی برطرف شده و ما شاهد سایه های زنده تر، پویا تر و حیرت آور تری هستیم! طراحی چهره‌ها به راستی نشان دهنده‌ی قدرت بی‌همتای موتور Ignite است؛ در تصویر روبه‌رو و در نگاه اول تشخیص این که این تصویر واقعی است یا بازی کمی سخت به‌نظر می‌رسد. البته تصویر کمی کوچک شده است وگرنه جزئیات چهره بسیار بالا است که می‌توان آن را با واقعیت هم مقایسه کرد. سازندگان فیفا 15 و انجین ساخت بازی در پردازش چهره ها، از هیچ کاری دریغ نکرده‌اند؛ از جزئیات بی‌نظیر بافت های صورت گرفته تا هر دانه موی صورت. نکته دیگری در پردازش گرافیکی بازیکنان صورت گرفته، متحرک بودن موهای آن ها است که با دویدن‌ موهایشان نیز تکان می‌خورند و احساس پویا بودن بازی به مخاطب دست خواهد داد. شاید از نظر خیلی ها طراحی بد و کم کیفیت هواداران و تماشاچیان در این سری از نقاط ضعف بارز آن باشد؛ مهم‌ترین پیشرفتی که در این مسئله به وجود آمده است تبدیل شدن تماشاگران از یک دسته افراد مقوایی (!) به نفرات واقعی‌تر است که کمک شایانی به جذابیت بازی خواهد کرد. فیزیک بازی با این‌ که در نسخه‌های قبلی بسیار خوب بود امّا بهبود یافتن آن ‌می‌تواند به بهتر شدن هر چه تمام‌تر بازی کمک کند؛ در تریلر های منتشر شده می‌توان پیشرفت های فیزیکی بازی را به وضوح مشاهده کرد. زمانی که فردی به زیر فرد دیگر تکل می‌زند حس پویا بودن بازی به شما دست خواهد داد، علاوه بر این به جذابیت بازی نیز کمک خواهد کرد! طرفداران با ورود به نسل هشتم، انتظار گرافیکی در خور نام این نسل را نیز دارند که با نمایشها و تصاویرعنوان فیفا 15 امکان رسیدن به این انتظار دور از دسترس نیست. Ignite، انجین انحصاریِ EA Sports حتی می‌تواند فرا تر از انتظار ها ظاهر شود و با نشان دادن گرافیکی بی سابقه در این سری و حتی در تمام بازی هایِ این سبک خودی نشان دهد و زمینه را برای تبدیل شدن به یک شاهکار آماده کند.

دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC

شبیه سازی اصلاً کار ساد‌ه‌ای نیست؛ مخصوصاً اگر فوتبال هم باشد! البته EA Sports در چند سال اخیر به خوبی توانسته از پس این کار برآید. امّا در پویا کردن هر چه تما‌م تر بازی نتوانسته خوب باشد. هدف استودیو سازنده در این نسخه جدید پویا کردن بازی و القای این حس به بازیباز است. هوش مصنوعی ارتقاء یافته یکی از قدم های سازندگان برای رسیدن به موفقیتی دوباره است؛ در عنوان فیفا 15 بازیکنان کلیدی و کاپیتان ها مدام در حال گوشزد کردن وظایف بازیکنان در بازی هستند که پیشرفت ستودنی هوش مصنوعی را نشان می دهد. واکنش های بازیکنان پس از هر تصمیم داور متفاوت است و هر لحظه امکان دارد هر واکنشی را ببینید؛ از یک واکنش سریع و خشن گرفته تا یک نگاه معنی دار و به راحتی گذشتن از کنار تصمیم داور. البته این مورد تنها در تصمیمات داور ختم نمی شود؛ به گفته ی EA Sports تعداد زیادی حرکات احساسی از دنیای واقعی در بازی گنجانده شده است که تراکم آن ها به عدد 600 نیز می‌رسد. در طول بازی امکان دارد صحنه ای از بازیکنی ببینید و بفهمید که وی به سمت کدام تیم گرایش دارد؛ این عکس العمل در هر 22 بازیکن موجود در زمین نیز حکم رانی می کند. بازیکنان همانند واقعیت، در طول بازی در مقابل هر نوع حرکتی اعم از تکل بد، تصمیمات داور، موقعیت از دست رفته واکنش نشان می‌دهند. حالت چهره و زبانِ بدن به شما تجربه ی به یاد ماندنی و واقعی از بازیکن مورد علاقه‌تان را هدیه می‌دهد. احساسات و واکنش ها یکی از ستون های اصلی فیفا 15 است!
در فیفا 15، استفاده از توپ همانند بازیکنان واقعی در بهترین سطح دنیا تدارک دیده شده است. بازیبازان در واقع با تعادل بهتر بازیکنان در زمین و کنترل طرف هستند همچنین در این نسخه ستاره های بزرگ فوتبال راحت تر از گذشته در دسترس اند که با چنین اوضاعی بازیی واقع گرایانه می شود و لذت یک فوتبال واقعی را به مخاطب انتقال می‌دهد. اجرای دریبل ها در هر بازیکن متفاوت است؛ به عنوان مثال اگر با لیونل مسی صاحب توپ باشید به راحتی می‌توانید دریبل ها را اجرا کنید و از سد بازیکن مقابل به راحتی بگذرید، شما با ستاره های این چنینی به راحتی می‌توانید در حداکثر سرعت توپ را به راحتی کنترل کنید. بازیکنان در این عنوان چابکی و توانایی هایشان همانند واقعیت پویا است! فیزیک توپ در بازی کاملاً پیشرفت کرده است، توپ با هر برخورد تغییر مسیر می‌دهد. هنگام زدن ضربه نیز با توجه به چگونه زدن ضربه، حرکت توپ متغیر است؛ اگر توپ را با داخل و بیرون پا بزنید با حرکت آن همانند واقعیت روبرو خواهید شد. فیزیک توپ در این عنوان کاملآً مورد توجه سازندگان قرار گرفته است که با افزودن قابلیت های این چنینی بازی را زیبا تر از قبل می‌کند. کنترل بهتر، فیزیک توپ و چابکی بازیکنان، ارکان اصلی برای پویایی این بازی هستند که سازندگان در بازی گنجانده اند.

دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC

در گیری ها برسر تصاحب توپ ارتقاء یافته و همانند همیشه بخشی مهم از گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد. با پیشرفت کردن هوش مصنوعی بازیکنان در تمامی پست ها، نبرد های سختی بر سر تصاحب توپ صورت می‌گیرد؛ این جنگ ها بیشتر به قسمت هایی مثل تکل زدن، تنه زدن، هُل دادن و… تقسیم می‌شوند. کسی در این نبرد ها پیروز است که توانایی های فردی بیشتر، قدرت بدنی و تجربه ی بالاتری نیز داشته باشد؛ به عنوان مثال بازیکنی مثل “داوید لوئیز” بیشتر اوقات در این نبردها پیروز است. جنگ بر سر تصاحب توپ در سرتاسر زمین جریان دارد و هر لحظه باید برای حفظ توپ تلاش کرد. کشیدن پیراهن نیز در بازی وجود دارد و به پویایی بیشتر بازی کمک می‌کند. تکنولوژی طراحی پارچه ها پیشرفت داشته و طراحی بسیار خوب آن‌ها در بازی مشهود است.
پویایی بازی همانطور که گفته شد هدف اصلی سازندگان برای ارئه یک فوتبال ناب است. هوش مصنوعی تماشاگران پیشرفت محسوسی داشته و آن‌ها به خوبی از تیم خود در خانه طرفداری می‌کنند و فشار سنگینی بر دوش حریف قرار می‌دهند؛ به عنوان مثال تیمِ”لیورپول” در “آنفیلد” با وجود طرفداران بسیار خوب خود بازی بسیار زیبا تر از بیرون از خانه انجام می‌دهد و این‌گونه بازی بسیار واقعی به نظر خواهد رسید. طرفدارن هر تیم منحصر به فرد هستند و شادی ها و تشویق های متفاوت خود در واقعیت، به بازی نیز منتقل شده است. در گامی دیگر EA Sports، با افزودن احساسات و پویایی طرفداران می‌تواند شاهد تکرار موفقیت های خود باشد. احساس ها پس از هر موقعیت به نیمکت نشین ها نیز منتقل می شود. شادی های پس از گل نیز طیف گسترده تری را نسبت به قبل پوشش می‌هند. دیگر مانند گذشته نیست که تنها یک یا چند شادی بیشتر در بازی نبینید، این تعداد بسیار فراتر از این رفته و هر بازیکن همانند واقعیت شادی منحصر به فردی دارد، که به لطف موشن کیچر های انجام شده بر روی بازیکنان در هر موقعیت این شادی ها بسیار واقعی به نظر می‌رسند. جشن ها نیز کاملاً پویا هستند؛ به طور کلی پس از هر گل یا قهرمانی، احساسات سر تا سر زمین را فرا می‌گیرد؛ از تماشاگران پرشور ونشاط گرفته تا نیمکت نشینان. با افزودن تمام این موارد EA Sports تجربه ی یک فوتبال ناب و یک بازیِ با احساسات و پویا را ارائه می‌دهد.

دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC

ضربات ایستگاهی در چند عناوین گذشته کیفیت چندانی نداشتند و به گل تبدیل کردن آن ها کار ساده ای نبود امّا در فیفا 14 کمی آسانتر شده بودند، ولی هنوز هم به گل تبدیل کردن یا ساختن موقعیتی همانند واقعیت کار ساده ای نبود. در فیفا 15 سازندگان وعده‌ی ضربات آزاد پویا و بسیار خوب را داده اند. با این حال ای جمله به این معنا نیست که با هربازیکن و هرگونه که ضربه را بزنید موقعیتی ساخته می‌شود؛ برای زدن ضربات باید در انتخاب بازیکنان، دقت و تمرکز خود توجه زیادی کرد. چند روز پیش بود که خبری مبنی بر کاهش قدرت بازیکنانی که فصل خوبی را در واقعیت سپری نکرد‌ه اند منتشر شد. این خبر با این‌که شایعه ای بیش نبود اما اگر این چنین باشد پویایی در این عنوان لبریز می‌شود! به عنوان مثال در این خبر کاهش قدرت بازیکنانی همانند “فرناندو تورس” و “ماریو بالوتلی” نیز وجود داشت؛ این دوبازیکن به هیچ وجه نه فصل خوبی را با تیم باشگاهی خود سپری کردند، نه با تیم ملی خود در جام جهانی به مراحل بالا رسیدند. پس کاهش قدرت این چنین ازیکنانی در پویاییِ هر چه بیشتر بازی موثر است. یکی از دلایلی که سری عناوین فیفا را رقیب از دیرینه‌ اش، PES متمایز می‌کند؛ لاینسس و آپدیت بودن لیگ‌ها و بازیکنان است؛ این قضیه حتی در لیگ دسته سه انگلیس که چندین سال است که در بازی گنجانده شده است نیز صدق می‌کند. در نسخه جدید این سری انتظار می‌رود با وجود تراکم بسیار بالای لیگ ها در این عنوان، لیگ های جدید تری از هر قاره ای نیز به این عنوان افزوده شود. برگ برنده‌ی همیشگی سری فیفا همیشه لیگ های لاینسس و آپدیت شده به آخرین تغییرات و نقل و انتقالات در سر تا سر جهان است!
سازندگان سری فیفا اخیراً بخشی به نام Career Mode، در عناوین خود گنجانده اند که هرساله با پیشرفت های خاص خود یک شبیه ساز از مربی‌گری و بازیکنی را به نمایش می‌گذارد و طرفداران بسیار بیشتری را به خود جذب می‌کند. در فیفا 13 مربی‌گری تیم های ملّی نیز به این بخش اضافه شده بود که همین امر باعث شد که طرفداران فیفا بسیار بیش‌تر از قبل شوند. در فیفا 14 بخشی به نام استعداد یابی هم به بخش Career Mode افزوده شده بود، که باعث خوشحالی طرفداران و هر چه زیبا تر شدن بازی شده بود. با تمام این بخش ها انتظار می‌رود که در فیفا 15 نیز بخشی جدید و صد البته منحصر به فرد به این بخش اضافه گردد! شاید تنها نقطه ضعف سری بازی هایِ فیفا، نبود تورنمت های ملی و مهم باشگاهی همانند “جام قهرمانان اروپا” و “جام جهانی” بوده و هست. EA Sports، برای جام های ملی چاره ای اندیشیده و قبل از هر رویداد مهم فوتبالی عنوان خود را با همان نام جام، منتشر می‌سازد. امید است تا با افزودن کاپ های مهم باشگاهی هم‌چون جام قهرمانان اروپا ولیگ اروپا طرفداران شاهد عنوانی کاملاً پویا و مطابق با روز باشند. هر سال این سری با پیشرفت های جزئی و صد البته سرنوشت ساز سعی در واقعی نشان دادن فوتبال در قالب یک بازی ویدیویی داشته، امسال نیز سازندگان با این هدف پا به عرصه ی رقابت گذاشته‌ اند. امسال اوضاع متفاوت است از یک سو با عوض شدن انجین بازی امید طرفداران نیز دوچندان شده است. از سویی دیگر نیز رقیب دیرینه این سری؛ یعنیPES هم با درس گرفتن از اشتباهات خود می‌کوشد تا عنوانی با استاندارد های دلخواه طرفداران تولید کند.
منبع توضیحات: وبسایت گیمفا

دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows V/7/8/8.1 – 64-Bit
CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz (or AMD Phenom 7950 Quad-Core, AMD Athlon II X4 620 equivalent)
RAM: 4GB
Hard Drive Space Required: 13.0 GB
Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
DirectX: 11.0
Single System Multiplayer: 2-4 players + 1 keyboard on a PC
Disc Drive: DVD-ROM at 8x Speed
Input: Keyboard, Mouse, Dual Analogue gamepad, VOIP Headset

دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC

راهنمای فایل های فشرده:
توجه داشته باشید که رمز تمامی فایل های فشرده موجود در سایت (در تمامی بخش ها) عبارت ir-dl.com می باشد، چنانچه از صحت تایپ رمز عبور اطمینان دارید و هنگام Extract (خارج کردن فایل، از حالت فشرده) با خطاهایی مشابه CRC Error یا Wrong Password و … مواجه شدید، به این نکته توجه داشته باشید که تمامی فایل ها با پسوند rar موجود در سایت (به استثنا برخی فایل هایی که جهت کاهش حجم به طور حرفه ای فشرده شده است) دارای قابلیت Recovery (ترمیم) هستند، به این معنی که می توانید با انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل، قسمت های دانلود نشده را بازیابی کنید، این روش به Repair (تعمیر) شهرت دارد که مختص نرم افزار WinRAR نیز می باشد. برای استفاده از از روش Repair، نرم افزار WinRAR را گشوده و فایل مورد نظر را انتخاب نمائید، و در ستون بالایی نرم افزار، گزینه Repair را انتخاب کنید، حال در پنجره جدیدی که باز شده است نوع فایل (rar یا zip) را مشخص کنید و با کلیک روی Browse مسیری که فایل تعمیر شده بدان انتقال می یابد را تعیین کنید. پس از انجام عملیات مربوط به بازسازی فایل فشرده به مسیر از پیش تعیین شده مراجعه کرده و فایل جدید را Extract کنید. توجه داشته باشید که نام تمامی فایل های تعمیر شده با Rebuilt (بازسازی) شروع می شود. چنانچه که روش Repair کارساز نبود و فایل مورد تعمیر قرار نگرفت، فایل ناقص دانلود شده است و باید مجددا اقدام به دانلود کنید، منظور از دانلود ناقص, عدم دانلود یک کیلوبایت از یک فایل چند گیگابایتی نیز باشد که ناشی از نوسان بیش از حد سرعت در طی دانلود (بخصوص دانلود شبانه)، و Stop و Resume های متعدد است.

هشدار:
این نسخه از بازی نسخه نصب شده بوده و به دلیل نداشتن کرک دارای محدودیت هایی است. تا به این لحظه کرکی از سوی هیچ یک از گروه های کرک کننده برای این بازی منتشر نشده است. به محض انتشار کرک معتبر این نسخه و یا انتشار نسخه دارای فایل نصب، سریعا در پست جایگزین خواهد شد. لذا از کابران محترم خواهشمندیم تا زمان انتشار کرک و یا نسخه های معتبر صبور باشند.
با تشکر.

.:: بخش اول ::.


.:: بخش دوم ::.


.:: بخش سوم ::.


.:: بخش چهارم ::.


.:: بخش پنجم ::.

امتیاز :

برچسب ها : دانلود , FIFA 15 , بازی FIFA 15 , بازی FIFA 15 Ultimate Team Edition , بازی فیفا 15 , خرید بازی fifa 15 , خرید بازی فیفا 15 , دانلود fifa 15 , دانلود FIFA 15 Ultimate Team Edition , دانلود fifa 2015 , دانلود بازی FIFA 15 , دانلود بازی FIFA 15 Ultimate Team Edition , دانلود بازی fifa 15 با لینک مستقیم , دانلود بازی fifa 15 برای pc , دانلود بازی fifa 15 برای کامپیوتر , دانلود بازی fifa 2015 , دانلود بازی فیفا 15 , دانلود بازی فیفا 15 برای pc , دانلود بازی فیفا 15 برای کامپیوتر , دانلود فیفا 15 ,
دانلود بازی فیفا 15 FIFA 15 Ultimate Team Edition برای PC نوشته شده در جمعه 04 مهر 1393 ساعت 21:7

ارسال نظر برای این مطلب

این نظر توسط نوین در تاریخ 1393/9/25 و 17:51 دقیقه ارسال شده است

سایتتون عالیه

عاشق این بازیم

این نظر توسط amir در تاریخ 1393/7/28 و 21:59 دقیقه ارسال شده است

سلام دوست خوبم وب عالي داري مي خواستم بهت يك پيشنهاد عالي بدم سايت دن رويال جديدا به كاربران خود اين امكان ارائه ميده كه با قيمت فقط25هزارتومان يك آپلودسنتر با پنل اختصاصي همراه با ايميل اختصاصي ميده در صورت اينكه خواستي مي توني به ما اطلاع بدي.

این نظر توسط ناهید در تاریخ 1393/7/10 و 1:07 دقیقه ارسال شده است

سلام دوست عزیز وب خیلی خوبی داری

انواع راه های کسب درآمد اینترنتی مطمئن و کاملا منطقی
کسب بیت کوین(طلای مجازی) و دژکوین(نقره مجازی) به صورت کاملا رایگان
پشتیبانی و مشاوره کاملا رایگان برای بازدید کنندگان
حتما سر بزنید
http://rahe100saale.rozblog.com/
مرسی

این نظر توسط Sara در تاریخ 1393/7/7 و 14:24 دقیقه ارسال شده است

دختر است دیگر…
.
.
.
نتیجه سونوگرافی رو میگم
چیه؟ همش دوست دارین برای دختر مردم حرف درست کنین؟؟؟ :|

[نیشخند][نیشخند][زبان]


درود... سایت خوبی داری. دست مریزاد.
امدم بگم که شما به سایت ما دعوت شدید... منتظرتون هستم... کلی مطالب جالب و سرگرم کننده توشه... مطمئنم دست خالی برنمی گردی...
شکلک
پاسخ : سلام ممنون که به سایتم سرزدین منم شمارو لین گردم وازتون میخوام تبادل بنر کنیم


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفی
دختر ۱۵ساله ای که سالی نیم میلیون دلار درآمد دارد+ [عکس]
دانلود آهنگ جدید پویا سالکی به نام دارم میرم
ايران – بحرين؛ حمله کي‌‎روش به آسيا
حسيني: ديگر هيچ اعتراضي نخواهم کرد
یک آبمیوه سالم مخصوص تابستان
الناز شاکردوست به لباسم گیر ندید! +عکس
فال روزانه سه شنبه 10 آذر
تور نوروزی معلمان و فرهنگیان به آنتالیا (ترکیه) لغو شد ولی پاتایا (تایلند) هست
دانلود فیلم ایرانی اکباتان با لینک مستقیم
علل کاهش میل جنسی در خانم ها
عکس شادمهر عقیلی به همراه خانواده در کریسمس
مردعراقی همسر ایرانی‌اش را کشت
قلبی که نمی‌تپد! (عکس)
تصاویر دیدار سید محمد موسوی با ورزشکاران هشترودی
دانلود آهنگ جدید صادق آتشی به نام زخم گلوله
اس ام اس تبریک عیدقربان
محمدزاده: فيفا نام مربيان منشوري را نخواسته
خلوتِ عمروعاص و مالک اشتر! (عکس)
دستور تهیه سس تارتار
فال روزانه
جدید ترین عکس های بهنوش طباطبایی
دانلود ۳۶۰ Internet Security – نسخه ۵٫۰٫۰٫۵۱۰۴ نرم افزار اینترنت سکوریتی
عکسهای جدید لخت گلشیفته فراهانی 2015
دمنوش پونه و لیموی زنجبیلی
کي‌روش براي تيم ملي گيت باز کرد
صدای آمریکا پس از ۳۶ سال تعطیل شد!
دانلود آهنگ جدید پازل بند به نام چشم چشم
چیزهایی که زنان نباید از شریک زندگی شان انتظار داشته باشند
پشت پرده حذف «در حاشیه» از آنتن سیما / شکست مدیری از پزشکان یا کیفیت سریال
دانلود آهنگ جدید شکیلا به نام برافتو
دانلود آپدیت آنلاین یوزر پسورد جدید نود 32دوشنبه 6بهمن 93/11/6
صادق طباطبایی درگذشت
دانلود Hetman Uneraser 3.6 Commercial – نرم افزار بازیابی اطلاعات حذف شده از هارد دیسک ، موبایل و دوربین های دیحی
دانلود موزیک ویدئو جدید متین دو حنجره به نام فریاد
دانلود آهنگ جدید علی سورنا به نام کودکی
عکس تماشاگران دختر خوشگل ایرانی
پایان نامه کارشناسی معماری با موضوع مجتمع مُد و طراحی لباس
بیوگرافی و تصاویر آرام جعفری
فال روزانه جمعه 19 دی 1393
آخرین مطالب
لینک دوستان
کلیه حقوق این سایت ، متعلق به sesooot می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است .